Встановлення бойлерів

Ремонт бойлерів
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Якісний ремонт
Ремонт із 100% гарантією
Відгуки про ремонт
Працюють виключно спеціалісти, про що говорять відгуки в системі Google
Професійний ремонт
Оперативний виїзд по всьому місту Дніпро

Встановлення бойлерів у Дніпрі

 

Якщо з вашого крана тече тільки холодна вода – вирішити проблему може встановлення та подальше підключення бойлера. Але головне в цьому випадку всі роботи варто довірити майстру і не займатися такою роботою самостійно.

 

Встановлення підводки до бойлера

 

Перш за все, варто визначитися, де саме ви будете встановлювати саму систему. Стандартно - це може бути місце над ванною або унітазом, просто на одній зі стін у ванній кімнаті або в кухні. Але останній варіант не найкраща ідея – там і так є маса своїх предметів, які потребують свого розміщення.

 

Багато покупців закономірно уточнюють - а чи можна вішати водонагрівач над самою ванною? Цей варіант дуже популярний, хоч і незручний - бризки летітимуть на техніку, і сам душ прийматиме не так вже й зручно. Хоча якщо система почне протікати - ви не ризикуєте затопити сусідів знизу, хоч і стояти під ним буде некомфортно. Так варіант із нішою вирішив би багато проблем, але не кожен власник квартири може похвалитися великою ванною.

Плюс до всього врахуйте і тип стін, на які ви кріпитимете сам водонагрівач. Якщо це гіпсокартон – важливо пам'ятати, що сама стіна має витримувати подвійну вагу вантажу. Наприклад, якщо бойлер розрахований на 30 літрів – відповідно навантаження, що витримується, мінімум 60 кг. Далі розглянемо, як кріпити бойлер на гіпсокартон.

 

Так на саму стіну, місце кріплення водонагрівача варто встановити лист з великою товщиною або встановити дерев'яний або металевий підсилювач. Для проведення робіт вам знадобиться:

 

 1. Викрутка та 2 шланги, гнучкі, довжиною близько 2 метрів.
 2. Дюбеля – цвяхи, на кінці з гачком – достатньо буде 2 шт.
 3. Льон для сантехнічних робіт або стрічка, яка йде для ущільнення.
 4. Ключ та перфоратор.
 5. Спеціальні ножиці або секатор.
 6. Свердла, які беруть для того чи іншого виду стін – цегляної або бетонної.
 7. Олівець і рулетка, інше в міру потреби.

 

І так на самому початку варто вибрати бойлер і після покупки - приступати до кріплення на стіні, починаючи з нижньої позначки. Після олівцем варто зробити позначку і після зробити замір до самої планки, де буде кріпитися бойлер і знову зробити позначку.

 

Після свердлиться два отвори і туди ставите відповідно анкери - їх гачками чіпляють за край плівки самого кріплення. Так при свердлінні - врахуйте, з якого матеріалу зведена стіна. Якщо, наприклад, вона цегляна або бетонна, дерев'яна - вибирайте в цьому випадку переможне свердло, а ось пір'яний тип - для кераміки.

Установка бойлеров в Днепре

У просвердлені отвори ставте дюбеля і потім починайте вкручуйте анкера - стандартною глибиною вважається 10-12 см., і коли всі маніпуляції проведені, варто акуратно вішати бойлер. У цьому випадку вам повинен хтось допомагати.

 

Підключення бойлера та його замикання

 

Коли бойлер підвішений - варто приступати до наступного етапу ремонтних робіт, а саме підключення самої системи водонагрівача до водопроводу. Тут варто згадати про дві приготовлені 2-метрові шланги – вони згадувалися в описі і вибирайте обов'язково гнучкі.

 

Звичайно, це не єдиний вибір - як варіант можна використовувати й інші матеріали і типи, наприклад металопластикові або поліпропіленові типи труб. Хоча є свої нюанси – вони коштуватимуть дещо дорожче. Але незалежно від типу майбутнього підключення, застосовується загальний алгоритм роботи із підключення системи і полягає він у наступному.
 1. Відшукайте в самому низу 2 шланги або труби - з синього кольору кільцем говорить про подачу холодної води, а ось з червоним - подача йде гарячої води.
 2. Там в системі де йде подача холодної води і вихід відповідного крана - ставимо її на запобіжник. Пам'ятайте, перед тим як вкрутити кран – варто намотати на різьблення спеціальну стрічку або лляну клоччя.
 3. Далі до запобіжного клапана варто підвести і прикріпити шланг з одного кінця, а ось другий кінець – підводимо до труби, з якої йде подача гарячої води.
 4. З іншого боку варто приєднати до системи водопроводу подачу холодної води, а ось до самого змішувача - гарячу.

Щоб дати точну відповідь на запитання – а на якій висоті має бути розетка для підключення водонагрівача, варто пам'ятати, що її разоміз заземленням розміщувати на досить близькій відстані, не більше півметра.

подключение бойлера днепр

 

Виклик майстра на встановлення бойлера

 

Буде чудово, якщо на самому кабелі в системі водонагрівача буде встановлено спеціальне реле – запобіжник. Інакше самим власникам агрегату варто придбати та встановити його окремо. Погодьтеся, ніхто не може бути застрахований від перепадів у мережі електрики, а при поломці самого бойлера – придбання та повторний монтаж нової системи.

 

Варто зробити і обов'язкове заземлення водонагрівача - без останнього існує чималий ризик займання самого бойлера і відповідно сама людина може отримати сильний розряд струмом. Яким чином можна заземлити в будинку водонагрівач:

 

 1. Примітивним методом є з'єднання проводів корпусу з металевою частиною всієї конструкції, яка йтиме під землю.
 2. Більше правильний і оптимальний варіант - встановити в стіні розетку із заземленням, яка встановлюється порядку півміру від поверхні підлоги і півметра від бойлера. А ось вже максимально близько до самого щита варто поміняти сам знак замикання на мінус, тим самим заземлюючи провідник.
 3. Для заземлення бойлера на власній дачі - варто застосовувати в цьому випадку провідники та контури. Якщо таких немає - варто встановити раму для заземлення системи і встановити її поблизу з розподільним щитком.

 

У міру потреби сам водонагрівач можна підключити як до системи електричних сушки для полотен, так і до душової кабінки. Оптимально робити це у літній період, коли відключені батареї центрального опалення. І в такому випадку варто відкрутити необхідні вентилі і після від'єднати саму систему об стояка будинку, а потім запитати в саму мережу між водонагрівачем і краном. Так можна за бажанням підключити і систему теплої підлоги.

 

Після проведених робіт важливо встановити потрібний температурний режим за допомогою регулятора - останній встановлений з самого низу бойлера.

Якщо вам здається складним цей процес - викликайте майстра служби Fix-Дніпро!

Fix-Дніпро - філія служби ремонту Fix-Man

 

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Дніпро приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соціальних мережах


Гарантія

Контакти

Прайс-лист

Вакансії

Угода користувача

 

© Fix-Дніпро: Ремонт побутової техніки