Заміна та монтаж дроту СІП

Ремонт побутової техніки
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Якісний ремонт
Ремонт із 100% гарантією
Відгуки про ремонт
Працюють виключно спеціалісти, про що говорять відгуки в системі Google
Професійний ремонт
Оперативний виїзд по всьому місту Дніпро

Заміна та монтаж дроту СІП в місті Дніпро

Існує безліч способів монтажу проводу СІП (розподільчих силових проводів). Всі варіанти розподіляють потужність струму з універсальною надійністю, безпекою, економічністю та якістю будь-якого набору умов.

Ці пункти включають електричну структуру енергосистему, відстань і місцевість струму, що розподіляється, а також очікувану механіку умов навколишнього середовища. При обриві сипу, заміні дроту сип, у разі потреби встановлення сипу (силових кабелів), звертайтесь до служби з ремонту Fix-Дніпро.

Повний спектр послуг від планування до підключення та подальшого обслуговування:
• Консалтинг, підготовка тендерної документації та проектних специфікацій.
• Розробка системи, уточнення, розрахунок взаємних перешкод.
Незалежний від виробника консалтинг та оптимізація проекту.
національними та міжнародними правилами та рекомендаціями.
монтаж провода СИП
• Діагностика несправностей у існуючих кабельних установках, наприклад, за допомогою вимірювання температури за допомогою тепловізійної камери, вимірювання часткового розряду або перевірки кабельного масла.
• Технічне обслуговування, локалізація несправностей, усунення несправностей, перевірки, модернізація та демонтаж старих установок.

Варіанти монтажу сипу


Класифікація варіантів з'єднання силових кабелів розподілу.


1. Розімкнутий або відкритий

Характерною особливістю даного виду є відкрита або оголена проводка на стовпових опорах і конструкціях. Провідник може бути як повністю оголеним, так і з ізоляцією антикорозійної дроту. Унікальність даного методу проводки, полягає в малій вартості всього монтажу, швидкому виявленні та усуненні будь-яких несправностей.

-за чутливості до замикань у мережі та механічних пошкоджень. Пошкодження часто викликані птахами та тваринами. Технічно правильне розташування всіх вертикальних проміжків над проїжджою частиною, мостами та арками маю величезне значення. Будь-які електричні ланцюги є магнітним тяжінням для блискавок, цей вплив можна звести до мінімуму за рахунок використання в повітряній проводці спеціальних електропроводів заземлення та протиблискавих розрядників. Установка додаткових приладів є обов'язковими умовами для нормального функціонування всієї системи.

При даному виді проводки рекомендовано обережне використання кранової техніки з висувними стрілами . Проводка часто схильна до корозії на місцях ізоляції, що несе за собою величезні витрати на технічне утримання і заміну проводів, що вийшли з ладу.

2. Повітряний монтаж кабелю

Повітряна структура дроту складається з повністю ізольованих кабелів, протягнутих над поверхнею. Цей вид монтажу все частіше використовується, як правило, для заміни оголеної проводки, де він забезпечує величезну надійність і вимагає менше витрат надалі для обслуговування.


3. Кабелі з ізоляцією в 415 вольт

Цей вид проводки має ті ж проблеми та недоліки, як і з відкритою проводкою. Для проведення кабелів з даною ізоляцією так само потрібні вертикальні зазори та рамки над проїзними частинами, проходами та конструкціями.


Заземлення кабельних систем

Правильно заземлена проводка всіх силових кабелів робить їх експлуатацію надійною та безпечною. Заземлення дроту та його приєднання до екрану або сталевого дроту, повинні мати ємність не менше, ніж біля екрана. У разі використання свинцевого дроту заземлюючий провід може витримувати тривалі перепади та замикання струму протягом усієї його тривалості без нагрівання. Кріплення до екрану або дроту переважно здійснюється за допомогою припою з низькими температурами плавлення; Технологію з використанням припою застосовують у певних місцях припаювання.

Види заземлень

Замена провода СИП
Заземлення дроту по його довжині може бути з одного кінця, а може і з двох сторін. Залежно від кабелю та технічних можливостей.
При односторонньому заземленні можливе замикання при перепаді струму з великою напругою та навантаженням. При двосторонньому заземленні напруга при замиканні рівномірно розподіляється по дроту, зменшуючи навантаження та зберігаючи цілісність проводки. Дуже низька ймовірність пошкодження проводів при перепаді електрики.

Запобіжні заходи при роботі з електрикою:
Завжди використовуйте ізольовані інструменти та уникайте будь-якого контакту з не ізольованими клемами та заземленими поверхнями.

А краще довіритися спеціалістам служби з ремонту Fix-Дніпро, викличте майстра і ваша проблема буде вирішена.

Fix-Дніпро - філія служби ремонту Fix-Man

 

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Дніпро приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соціальних мережах


Гарантія

Контакти

Прайс-лист

Вакансії

Угода користувача

 

© Fix-Дніпро: Ремонт побутової техніки