Ремонт колонки Vaillant

Ремонт газових колонок
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Якісний ремонт
Ремонт із 100% гарантією
Відгуки про ремонт
Працюють виключно спеціалісти, про що говорять відгуки в системі Google
Професійний ремонт
Оперативний виїзд по всьому місту Дніпро

Ремонт колонки Vaillant у Дніпрі

Коли водонагрівач ламається, причина не завжди очевидна. Несправний термостат може призвести до перегріву нагрівального елемента водою, через що об'єм усередині бака занадто великий для швів, або фітинг може зазнати корозії, що призведе до серйозного витоку. Незалежно від причини проблеми, однак, ви повинні діяти швидко, щоб запобігти подальшому пошкодженню вашого будинку. Для цього телефонуйте у службу з ремонту Fix-Дніпро у Дніпрі.

Причини поломки

Будь то газові або електричні, водонагрівачі зазвичай служать 10-13 років - якщо ви звертаєте на них увагу. Іноді, водонагрівач починає протікати поряд з лініями подачі, і якщо ви не виправите витік, це може не тільки пошкодити вашу навколишню підлогу та гіпсокартон, але також призвести до корозії та поломки. Іншими поширеними причинами несправності водонагрівача є внутрішня іржа, накопичення осаду та високий тиск води. Неправильне калібрування може також призвести до несподіваного вибуху вашого водонагрівача, залишаючи вас у величезному, дорогому безладді.

  • Остановка потока воды                                                          

Знайдіть трубку подачі холодної води.

remont-kolonok-v-dnepre

Ця труба веде від головного водопроводу у верхню частину водонагрівача. При правильній роботі вода перестає текти, коли бак заповнений, але через вибух бак виштовхує воду в приміщення, як тільки вона надходить із труби. Вимкніть лінію подачі холодної води, повернувши клапан за годинниковою стрілкою, доки він не зможе більше обертатися. Це зупинить потік води, який продовжує заповнювати водонагрівач і виплескується із розривних швів.

Проблема водонагрівач протікає вода

Протікаючий водонагрівач є серйозною проблемою, яка вимагає негайної уваги з боку нашого кваліфікованого сантехніка. Ця проблема означає, що водонагрівач потребує негайного ремонту, або його необхідно замінити, або ви ризикуєте пошкодити майно, і водонагрівач загрожує безпеці.

Що робити?

Визначте джерело витоку: в цьому місці буде описана серйозність проблеми і чи буде вирішення проблеми простим ремонтом або повною заміною.

  • Негайно відключіть живлення вашого водонагрівача
  • Вимкніть подачу води.

Перед тим як закрити клапан, переконайтеся, що ви можете безпечно дістатися до нього, не вступаючи в контакт з водою.

Виток може відбуватися з деяких місць тут кілька місць загального користування.

Якщо витік походить з впускного патрубка холодної води і випускного патрубка гарячої води, то усунення може бути таким же простим, як затягування ослабленого з'єднання.

Клапан скидання тиску

Кожен водонагрівач має клапан скидання температури та тиску, розташований на бічній стінці резервуара з трубкою, що спускається до підлоги.

Дренажний клапан нагрівача

Перевірте дренажний клапан, розташований поряд з днищем бака.

Нижня частина бака з гарячою водою - ця проблема з газовим водонагрівачем означає, що проблема виникає зсередини. Вам потрібно буде замінити водонагрівач, якщо це ця проблема.

Регулярні перевірки

Рекомендується двічі на рік промивати бак водонагрівача, щоб уникнути накопичення осаду. Встановлення недорогого піддону під водонагрівачем, що зливається назовні, може у багатьох випадках запобігти вашому ремонту від пошкодження водою.

Вік також є важливим фактором. Багато виробників водонагрівачів оцінюють термін служби цих приладів від 8 до 12 років, тому заміна пристрою, коли він наближається до цього віку, може бути гарною запорукою від небажаних пошкоджень.

На жаль, водонагрівачі, що протікають, призводять до незліченних витрат. Якщо невеликий витік залишається непоміченим - наприклад, під час вашої відпустки, - збитки можуть швидко перерости у велику претензію.

Промислові дослідження незмінно показують, що збитки від води від пральних машин і водонагрівачів є основними джерелами претензій за збитки, завдані водою. Щоб уникнути проблем, спеціалісти Fix-Дніпро пропонують кілька порад, які допоможуть вам визначити, коли ваш водонагрівач може вийти з ладу.
Зателефонуйте в ремонту Fix-Дніпро в Дніпрі, щоб вирішити будь-який ремонт або встановлення сантехніки, якої ви потребуєте.

remont-kolonok-v-dnepre

Наші водопровідники працюють цілодобово і мають досвід роботи з витоками, повенями або усуненням несправностей. Дзвоніть ми вам допоможемо!

МИ ТАКОЖ РЕМОНТУЄМО ГАЗОВІ КОЛОНКИ

 

Fix-Дніпро - філія служби ремонту Fix-Man

 

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Дніпро приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соціальних мережах


Гарантія

Контакти

Прайс-лист

Вакансії

Угода користувача

 

© Fix-Дніпро: Ремонт побутової техніки