Ремонт котлів Junkers

Ремонт газових котлів
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Якісний ремонт
Ремонт із 100% гарантією
Відгуки про ремонт
Працюють виключно спеціалісти, про що говорять відгуки в системі Google
Професійний ремонт
Оперативний виїзд по всьому місту Дніпро

Ремонт котла Junkers у Дніпрі

Люди нерідко чекають, поки котел повністю вийде з ладу, перш ніж замінювати блок. Що ще гірше, ці типи збоїв відбуваються, коли є реальна потреба в теплі (наприклад, дуже холодною зимою), і оскільки збій є несподіваним, на вирішення проблеми рідко виділяються кошти на надзвичайні ситуації.

Низький тиск у котлі

Зазвичай відображається на вбудованому манометрі котла, переконайтеся, що тиск у вашому котлі не надто низький. Якщо тиск у котлі нижче 1, система центрального опалення, швидше за все, не зможе функціонувати належним чином. Низький тиск може бути викликаний різними потенційними причинами, такими як витік води в системі, необхідність заміни запобіжного клапана або недавній витік радіаторів. Простий перший крок, який ви можете зробити, це знайти видимий витік у системі. Якщо виток знайдений, вам потрібно викликати нашого майстра.

Радіатори не гріються

Холодні плями в радіаторах - це загальна проблема, яка часто виникає через скупчення осаду або повітря, захопленого всередині системи, що призводить до нерівномірного розподілу тепла .

remont-gazovyh-kotlov-v-dnepre

Дозвол буде залежати від того, чи знаходиться холодна ділянка зверху, посередині або знизу вашого радіатора. Наприклад, якщо нагрівається лише нижня частина вашого радіатора, то, швидше за все, є захоплене повітря і вам необхідно видалити повітря з радіатора.

Стук, свист або булькаючий шум з котла

Хоча чути будь-який з цих шумів може бути шкідливим для вашого повсякденного життя, вони є загальною проблемою, з якою стикаються багато власників будинку. Тип шуму, який видає ваш котел може допомогти визначити проблемну область. Шумний котел, як правило, викликаний або повітрям у системі, низьким тиском води, несправним насосом, або, що серйозніше, може бути ознакою протікання, яке відбувається через скупчення вапняного нальоту в системі.

Заморожені конденсатні труби

Всі нові котли конденсуються, що означає, що невелика кількість відпрацьованого газу, яке котел природним чином виробляє і перетворюється на воду при охолодженні, відводиться назовні через трубу для конденсату. В умовах частих холодів, з якими ми стикаємося в Україні, вода часто замерзає та викликає засмічення труби для конденсату.

Переривчаста спека та гаряча вода

Перебої або відсутність нагрівання та гарячої води часто можуть бути викликані або зламаними діафрагмами та повітряними шлюзами, несправними моторизованими клапанами, зламаним термостатом або низьким рівнем води. Ви можете почати з перевірки, чи проблема з котлом викликана несправністю тиску котла або термостата, оскільки вони легко доступні.

Якщо ваш термостат не працює і, перевіривши керівництво вашого виробника, не може знайти просте рішення, ви можете безпосередньо зв'язатися з виробником, якщо термостат все ще знаходиться в гарантії, або зателефонувати нам, щоб дізнатися, що робити далі.

Все ще маєте проблеми з вашим котлом?

Можливо, потрібно замінити зламану мембрану, повітряний шлюз або клапан, для чого буде потрібно кваліфікований інженер нашої служби.

Котел вимикається

Якщо ваш котел продовжує відключатися, то тиск котла може бути занадто низьким, в системі може бути блокування, що обмежує потік води, або насос може бути несправний і, отже, неправильно циркулює вода.

Якщо тиск у вашому котлі правильний і не потрібно повторне підвищення тиску, зв'яжіться з нами для подальшої допомоги у діагностиці та усуненні проблеми.

Контрольна лампа продовжує вимикатися

Контрольна лампа - це синє полум'я, яке завжди горить під вашим котлом, і якщо воно продовжує вимикатися, то ваш котел не працює. Найбільш поширеною причиною є несправна термопара, яка перешкоджає подачі газу в казан. Виникнення вимикання контрольної лампи зустрічається рідше у нових котлах, і його складніше розпалити. Варто перевірити, чи немає проблем із подачею газу, перш ніж намагатися розпалити контрольну лампу. Переконайтеся, що ваш газовий запірний кран увімкнений, і якщо ваш котел не отримує газу, або якщо жодна з газових приладів не працює, вам потрібно буде зв'язатися з постачальником газу.
remont-gazovyh-kotlov-v-dnepre

Якщо ви почуваєтеся комфортно, намагаючись заново запалити контрольне світло, переконайтеся, що ви дотримуєтеся інструкцій, наведених у посібнику з експлуатації вашого котла.

Ненадійний термостат

Якщо встановлений вами термостат втрачає точність або час від часу неправильно вмикається і вимикається, тоді саме час ремонтувати ваш котел. По-перше, ви можете перевірити, що ваш термостат знаходиться у ввімкненому положенні і що він встановлений правильно.

Ще один фактор, який слід враховувати, це те, що ваш будинок може бути теплішим, ніж ви думаєте; оскільки термостат не дозволить котлу обігрівати ваш будинок вище за температуру, на яку він був встановлений. Якщо це так, то спробуйте трохи підвищити температуру, доки ви не будете задоволені температурою у вашому будинку. Звертайтесь до служби з ремонту Fix-Дніпро в Дніпрі наші кваліфіковані майстри допоможуть вам з будь-якою поломкою побутової техніки. Дзвоніть!

МИ ТАКОЖ РЕМОНТУЄМО ГАЗОВІ КОТЛИ

 

Fix-Дніпро - філія служби ремонту Fix-Man

 

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Дніпро приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соціальних мережах


Гарантія

Контакти

Прайс-лист

Вакансії

Угода користувача

 

© Fix-Дніпро: Ремонт побутової техніки