Обмерзання кондиціонера

Ремонт кондиціонерів
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Якісний ремонт
Ремонт із 100% гарантією
Відгуки про ремонт
Працюють виключно спеціалісти, про що говорять відгуки в системі Google
Професійний ремонт
Оперативний виїзд по всьому місту Дніпро
Обмерзання кондиціонера

Якщо техніка раптом перестала нормально працювати, кондиціонер сильно шумить - що саме робити? Чи можна його відремонтувати? Не варто довго шукати відповіді на запитання – майстри служби з ремонту Fix-Дніпро допоможу вам.

Причини проблеми

Якщо система кондиціонера видає нехарактерні в процесі роботи звуки - це завжди насторожує. Але не варто відразу лякатися – деякі причини не такі вже й страшні, але є випадки, коли варто викликати майстра.

поломки кондиционеров днепр

Джерела звуків у внутрішніх блоках

Саме за характером звуків, що видаються, наші майстри можуть визначити, яка саме деталь вийшла з ладу. Вже відштовхуючись від цього можна говорити про вартість та доцільність ремонту.

 • Гучні звуки можуть бути чутні під час роботи вентилятора. І тут проблема може критися в підшипнику самого вентилятора, як і зміна герметичності в ньому крильчатки. Нерідко проблема криється в кригові – за неї можуть чіплятися лопаті вентилятора.
 • Чути в роботі сильні, низькочастотні звуки - проблему варто шукати саме в поломці електричної частини системи, безпосередньо в трансформаторі. Нерідко гуде система і перед виходом з ладу, як і через неміцне кріплення.
 • Якщо має місце протікання в системі холодоагенту – будуть чути шиплячі звуки. Нерідко це відбувається через перегин труб, їх закупорку і так далі.

 • Нерідко сильні шуми чутні через сильні вібрації – причину варто шукати в розбалансованій в блоці крильчатці.

Нерідко спровокувати шуми можуть і забруднені в блоці фільтри, і теплообмінники, як варіант – може шуміти зовнішній бік через засмічення в дренажній системі.

Шуми зовнішнього блоку

Якщо говорити про зовнішній блок - провокувати сторонні та нехарактерні звуки можуть вентилятор і компресор, а також грати огорожі. Все це варто розглянути детальніше.

І перше – нерідко сторонні шуми можуть видаватися через відсутність віброгасника на зовнішньому блоці. Нерідко проблема може бути і в тому, що анкерні болти були вкручені в стіну на більшу, ніж потрібно глибину в стіну. Тут самі болти стикаються з арматурою і передаватиме вібраційні хвилі на всю стіну. Але це ще не все.

 • Сильні шуми може видавати і зношений у зовнішньому боці компресор.
 • Якщо захисні грати були закріплені погано – вони будуть також у процесі роботи видавати сильні шуми.
 • Розбалансована в зовнішньому блоці крильчатка також може видавати під час роботи, коли лопаті чіпляють сам теплообмінник, захисну решітку.
 • Якщо взимку на зовнішньому блоці утворюється лід і система запускається – цей шар заважатиме роботі вентилятора.
Як вирішити проблему?
Тут наші майстри відразу дають застереження - деякі проблеми дійсно можна усунути самому. Але здебільшого ремонтні роботи варто довірити майстру.
 • Якщо проблема криється в крильчатці, яка змінила свою геометрію, вона розбалансована - її самостійно можна замінити.
 • Якщо причина шумів - шар льоду, то його треба просто видалити з блоку.
 • Якщо причина шумів - брудний вентилятор, то його просто треба помити, очистити за допомогою щітки.
 • Погано закріплений та вібруючий вентилятор – кріпиться надійніше.

В принципі це основні дії, які може зробити власник техніки. В усіх інших ситуаціях – усі роботи довіряють лише досвідченим майстрам. Вони не тільки проведуть повну діагностику системи, але і ремонт кондиціонера, використовуючи при цьому нові та оригінальні деталі.

поломки кондиционеров днепр

Після робіт майстра видають гарантію, і обов'язково проконсультують у питанні експлуатації техніки. Ці умови є гарантією та запорукою боргів та надійної служби техніки. Дзвоніть!

Fix-Дніпро - філія служби ремонту Fix-Man

 

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Дніпро приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соціальних мережах


Гарантія

Контакти

Прайс-лист

Вакансії

Угода користувача

 

© Fix-Дніпро: Ремонт побутової техніки