Заміна, установка автоматів в місті Дніпро
Рано чи пізно, але багато власників квартир і житлових будинків стикаються з проблемою того, щоб замінити автомат у щитку. Сама установка та заміна автоматів нерідко вимагає їх доопрацювання відповідно до існуючого розведення електрики. Але незалежно від цього - даним питанням повинен займатися спеціаліст, і тому найкраще довірити її майстру служби з ремонту Fix-Дніпро.Монтаж щита електричного накладного
Заміна автоматики в щитку обґрунтована з таких причин.
2. Так замінити автоматичний вимикач варто і у разі їхнього морального зносу. Погодьтеся, старі моделі багато в чому поступаються новим, сучасним.
3. Якщо на вашому щитку досі стоять старі пробки, вони не забезпечують того захисту, який дають нові системи розподілу електричного живлення.

Як проходить заміна і чому автоматів у щитку
Автоматика може встановлюватися в самому розподільчому щитку або на сходовій клітці або на внутрішньоквартирній розподільній точці. Далі поговоримо про заміну автоматики на квартирному щитку, який є характерним для більшості будинкових будівель. І в такому випадку модернізувати або замінити автоматичний вимикач можна одним із трьох способів.
1. У першому варіанті майстри проводять заміну виключно автоматики, в міру потреби може ставитися і додаткове обладнання. А ось сам лічильник та проводка залишаються колишніми, їх не змінюють. У цьому випадку пакетного типу вимикач ПВ, що відключив весь щиток, має низькі показники надійності і можуть спровокувати замикання та займання. Тому його оптимально замінити на 2-полюсний, автоматичний щиток, з номіналом 20-25 А.
2. Повна заміна автоматики та пакетника разом із щитком, але з іншого боку – монтажний ланцюжок не підлягає заміні. Але важливо пам'ятати, що за будь-якої роботи, коли розкривають клеми та коробку лічильника, зняття пломб – важливо отримати на це дозвіл відповідної державної інстанції.
3. Повний демонтаж та заміна на нову всю панель зі старим щитком та встановлення нового, пластикового щитка з відповідним апаратом захисту, компактним, модульного типу лічильником.
Заміна щитка на потужніший
Нерідко власники квартир і будинків просять замінити щитки більш потужними. Таке часто мотивують тим, що сам автомат вимикається, коли відразу включають кілька побутових приладів. Але як зазначають досвідчені майстри – у 9 з 10 випадків така заміна на потужніший щиток у принципі неможлива, оскільки так у рази зростає пожежна небезпека.
Чому не варто так робити? Так основною функцією автомата, що монтується, є захист всієї електричної в будинку або квартирі лінії від перевантаження. І тому при перевищенні допустимої межі – вона її відключатиме. Якщо ставити потужніший, на зразок промислового щиток – швидше за все відбудеться замикання та пожежа, оскільки при перевантаженні лінії вона не буде відключатися. Якщо ж є потреба у більш потужному щитку – рекомендовано для окремих цілей провести окрему лінію проводки та вже до неї підключати домашній щиток.
Як вибрати автоматичний щиток?
1. Вступний, загальний по квартирі щиток з електричною плитою - тип апарату в цьому випадку двополюсний і розрахований на переріз кабелю 6-10 мм2.
2. Вступний, загальний у квартирі з газовою плитою – в даному випадку встановлюють двополюсний щиток, розрахований на 4-6 перетин.
3. Живлення електроплити при однофазному отриманні - монтують однополюсний автомат, з перетином кабелю в 6 мм2 4. 4. Якщо прокладають лінію розеток і встановлюють бойлер, підключатимуть пральну машинку – ставлять однополюсний автомат, з перетином кабелю на 2.5 мм2 2.5 мм2.

1. Перш за все, коли в будинку встановлено стару проводку. Сьогодні в будинку працює чимало техніки, яка дає навантаження на проводку та щиток. І якщо останній витримає напругу, то розмітка проводки немає.
2. Варто встановити тимчасовий розподільчий автоматичний щиток для підключення потужнішої апаратури, встановивши додатковий автомат захисту.
3 . А ще краще замінити всю проводку по дому і тільки потім можна монтувати новий щиток – це буде набагато вигідніше, ніж щоразу змінювати і латати проводку.
Всі ці поради допоможуть не тільки забути про проблеми з проводкою та електричкою, але й не спровокувати в будинку в майбутньому коротке замикання та займання, а відповідно і пожежа та багато втрат, навіть людські жертви .