Заміна автоматів

Ремонт побутової техніки
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Якісний ремонт
Ремонт із 100% гарантією
Відгуки про ремонт
Працюють виключно спеціалісти, про що говорять відгуки в системі Google
Професійний ремонт
Оперативний виїзд по всьому місту Дніпро

Заміна, установка автоматів в місті Дніпро

Рано чи пізно, але багато власників квартир і житлових будинків стикаються з проблемою того, щоб замінити автомат у щитку. Сама установка та заміна автоматів нерідко вимагає їх доопрацювання відповідно до існуючого розведення електрики. Але незалежно від цього - даним питанням повинен займатися спеціаліст, і тому найкраще довірити її майстру служби з ремонту Fix-Дніпро.

Монтаж щита електричного накладного


Заміна автоматики в щитку обґрунтована з таких причин.
1. Заміна на новий АВ, що вийшов з ладу в силу короткого замикання або зносу, руйнування електроконтактів всередині автоматики.

2. Так замінити автоматичний вимикач варто і у разі їхнього морального зносу. Погодьтеся, старі моделі багато в чому поступаються новим, сучасним.

3. Якщо на вашому щитку досі стоять старі пробки, вони не забезпечують того захисту, який дають нові системи розподілу електричного живлення.
замена автоматов днепр

Як проходить заміна і чому автоматів у щитку


Автоматика може встановлюватися в самому розподільчому щитку або на сходовій клітці або на внутрішньоквартирній розподільній точці. Далі поговоримо про заміну автоматики на квартирному щитку, який є характерним для більшості будинкових будівель. І в такому випадку модернізувати або замінити автоматичний вимикач можна одним із трьох способів.

1. У першому варіанті майстри проводять заміну виключно автоматики, в міру потреби може ставитися і додаткове обладнання. А ось сам лічильник та проводка залишаються колишніми, їх не змінюють. У цьому випадку пакетного типу вимикач ПВ, що відключив весь щиток, має низькі показники надійності і можуть спровокувати замикання та займання. Тому його оптимально замінити на 2-полюсний, автоматичний щиток, з номіналом 20-25 А.

2. Повна заміна автоматики та пакетника разом із щитком, але з іншого боку – монтажний ланцюжок не підлягає заміні. Але важливо пам'ятати, що за будь-якої роботи, коли розкривають клеми та коробку лічильника, зняття пломб – важливо отримати на це дозвіл відповідної державної інстанції.

3. Повний демонтаж та заміна на нову всю панель зі старим щитком та встановлення нового, пластикового щитка з відповідним апаратом захисту, компактним, модульного типу лічильником.
Заміна щитка на потужніший

Нерідко власники квартир і будинків просять замінити щитки більш потужними. Таке часто мотивують тим, що сам автомат вимикається, коли відразу включають кілька побутових приладів. Але як зазначають досвідчені майстри – у 9 з 10 випадків така заміна на потужніший щиток у принципі неможлива, оскільки так у рази зростає пожежна небезпека.

Чому не варто так робити? Так основною функцією автомата, що монтується, є захист всієї електричної в будинку або квартирі лінії від перевантаження. І тому при перевищенні допустимої межі – вона її відключатиме. Якщо ставити потужніший, на зразок промислового щиток – швидше за все відбудеться замикання та пожежа, оскільки при перевантаженні лінії вона не буде відключатися. Якщо ж є потреба у більш потужному щитку – рекомендовано для окремих цілей провести окрему лінію проводки та вже до неї підключати домашній щиток.

Як вибрати автоматичний щиток?

Далі розглянемо, як правильно підібрати для будинку або квартири електричний, автоматичний щиток, з урахуванням навантаження.

1. Вступний, загальний по квартирі щиток з електричною плитою - тип апарату в цьому випадку двополюсний і розрахований на переріз кабелю 6-10 мм2.

2. Вступний, загальний у квартирі з газовою плитою – в даному випадку встановлюють двополюсний щиток, розрахований на 4-6 перетин.

3. Живлення електроплити при однофазному отриманні - монтують однополюсний автомат, з перетином кабелю в 6 мм2 4. 4. Якщо прокладають лінію розеток і встановлюють бойлер, підключатимуть пральну машинку – ставлять однополюсний автомат, з перетином кабелю на 2.5 мм2 2.5 мм2.
установка атовматов днепр
А коли не варто монтувати в будинку новий автоматичний щиток? І такі випадки бувають, зазначають майстри, і на це є кілька вагомих аргументів.

1. Перш за все, коли в будинку встановлено стару проводку. Сьогодні в будинку працює чимало техніки, яка дає навантаження на проводку та щиток. І якщо останній витримає напругу, то розмітка проводки немає.

2. Варто встановити тимчасовий розподільчий автоматичний щиток для підключення потужнішої апаратури, встановивши додатковий автомат захисту.

3 . А ще краще замінити всю проводку по дому і тільки потім можна монтувати новий щиток – це буде набагато вигідніше, ніж щоразу змінювати і латати проводку.

Всі ці поради допоможуть не тільки забути про проблеми з проводкою та електричкою, але й не спровокувати в будинку в майбутньому коротке замикання та займання, а відповідно і пожежа та багато втрат, навіть людські жертви .

Fix-Дніпро - філія служби ремонту Fix-Man

 

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Дніпро приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соціальних мережах


Гарантія

Контакти

Прайс-лист

Вакансії

Угода користувача

 

© Fix-Дніпро: Ремонт побутової техніки