Обслуговування газового котла

Ремонт газових котлів
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Якісний ремонт
Ремонт із 100% гарантією
Відгуки про ремонт
Працюють виключно спеціалісти, про що говорять відгуки в системі Google
Професійний ремонт
Оперативний виїзд по всьому місту Дніпро

Обслуговування газового котла

Будь-яке обладнання для побутового використання вимагає догляду. Пристрої, де як енергоносій використовується газ, вимагає підвищеної уваги та професіоналізму при обслуговуванні. Не рекомендується самостійне втручання в роботу котлів, оскільки це може призвести до серйозних наслідків. Фахівці служби – висококваліфіковані майстри, які пройшли відповідне навчання, мають допуск до цих видів робіт.

Перелік операцій з обслуговування газових котлів

Якісне обслуговування газового котла у м. Дніпро гарантує служба з ремонту обладнання. Опалювальні прилади, водонагрівальні пристрої становлять загрозу здоров'ю та життю, якщо своєчасно не виявити дефекти та поломки. На початковій стадії проблема може бути виявлена ​​до появи видимих ​​ознак. Тестування систем проводиться спеціальним обладнанням і включає наступні процедури:

  • Перевірка працездатності електродів підпалювання;
  • Огляд теплообмінника, очищення його від продуктів згоряння;
  • Тестування автоматики на спрацьовування при перегріві, виникненні зворотної тяги;
  • Вимір тиску газу;
  • Перевірка роботи насоса;
  • Ревізія системи подачі води, підкачування, рівня її в розширювальному баку.
Виявлення перших ознак несправностей є гарантією безпеки мешканців будинку. На цій стадії ремонт обладнання обійдеться дешевше, ніж усунення можливих аварій, а головне житла не будуть ризиковані. Власникам будинків з газовим котлом настійно рекомендується щонайменше раз на рік проводити повну професійну перевірку обладнання.

Співпраця на довгостроковій основі для споживача вигідна економічно. Час узгоджується заздалегідь, регламентні роботи включаються до плану обслуговування служби та оплачуються за вказаними цінами. Аварійний виклик обійдеться дорожче. До того ж приводом до такого звернення часто стають серйозні неполадки, усунення яких так само не мало. Тим більше, якщо клієнт мав можливість уникнути поломок, під час діагностування перших ознак неправильної роботи обладнання. Звернувшись до служби ремонту, замовник отримає кваліфіковане обслуговування газових котлів у Дніпрі та заощадить кошти.

Чому ремонт газового обладнання краще робити у нас

У разі серйозних неполадок потрібна заміна деяких елементів системи. Майстри в службі ремонту мають величезний досвід роботи з обладнанням будь-якої складності та конфігурації. Знання та суворе дотримання рекомендацій виробників та вимог законодавства гарантують власникам газових котлів, що після ремонту будуть відновлені всі заводські характеристики. Після обслуговування на проведені роботи вдається гарантія та відповідні документи. Це дуже вигідно для споживача. У більшості випадків ремонт газового котла є наслідком відмови від профілактики або непрофесійного втручання в роботу системи.

Якісне обслуговування можуть надати лише профільні організації, які мають необхідний досвід, знання, допуск державних органів. Наша служба повністю відповідає всім вимогам. Крім того, налагоджені партнерські відносини з постачальниками запчастин. При заміні встановлена ​​деталь буде відповідати рекомендаціям виробників. Це буде оригінальний елемент, або дозволений виробником аналог. Ця умова важко здійснити, якщо довірити роботу не спеціалізованої компанії. Звернення до нас гарантує безперебійну роботу газового обладнання, якісний ремонт у разі потреби за мінімальних витрат з боку клієнта.

Fix-Дніпро - філія служби ремонту Fix-Man

 

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Дніпро приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соціальних мережах


Гарантія

Контакти

Прайс-лист

Вакансії

Угода користувача

 

© Fix-Дніпро: Ремонт побутової техніки