Ремонт холодильника Smeg

Ремонт холодильників
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Якісний ремонт
Ремонт із 100% гарантією
Відгуки про ремонт
Працюють виключно спеціалісти, про що говорять відгуки в системі Google
Професійний ремонт
Оперативний виїзд по всьому місту Дніпро

Ремонт холодильника Smeg у Дніпрі

Холодильник з морозильною камерою - один з найпрацелюбніших з усіх ваших побутових приладів, про який ми не замислюємося. Хоча це по суті не складний прилад, він, тим не менш, включає деякі важливі функції, і, як і у випадку з усіма побутовими і електричними приладами, все може піти не так! І якщо все ж таки трапилося так що ваш пристрій вийшов з ладу вам на допомогу прийде служба з ремонту Fix-Дніпро у Дніпрі.

Багато несправностей холодильників-морозильників насправді дуже просто виправити, і це можна зробити тільки за допомогою нашого майстра. Інші поломки можуть вимагати заміни деталей, які мають бути встановлені кимось, хто має кваліфікацію. Нижче наведено список найпоширеніших проблем з холодильником, який, ми сподіваємося, допоможе вам продовжити термін служби холодильника.

Загальні проблеми

  • Холодильник або морозильник не охолоджують

Ця проблема очевидна і є однією з найпоширеніших помилок, виявлених у холодильниках з морозильною камерою. У деяких випадках один із елементів - холодильник або морозильник - працює, а інший ні, в інших випадках обидві частини перестають працювати.
Це може бути викликано різними причинами, у тому числі:

remont-holodilnikov-v-dnepre
  • Електрична несправність

Якщо холодильник не працює і світло не горить, можливо, у вас перегорів запобіжник або виникла проблема з електричною системою. Переконайтеся, що домашня мережа працює.

  • Несправність компресора 

Одна з найбільш поширених проблем холодильників з морозильною камерою, яким кілька років, - це те, що компресор перестає працювати. Як правило, це відбувається через старість, оскільки предмет досяг природної тривалості життя. Вам знадобиться наш майстер, щоб оглянути холодильник, і він порадить вам, чи є заміна економічно вигідною.

  • Термостат 

Якщо термостат несправний, це може призвести до того, що холодильник не охолоне належним чином (також врахуйте, що це може призвести до занадто сильного охолодження). Зазвичай це недорогий ремонт чи заміна.

  • Блокування газу хладагента 

Якщо газ холодоагенту, необхідний для охолодження холодильника з морозильною камерою, блокується або протікає, то система не буде працювати, як передбачалося. В цьому випадку, швидше за все, в результаті вийде, що морозильник працює, а холодильник – ні. Це, безумовно, область для експерта, тому вам потрібно буде зв'язатися з поважною службою по ремонту побутової техніки Fix-Man і запитати у них.

  • Переохолодження холодильника

Перш ніж почати намагатися знайти несправність, перше, що ви повинні зробити, це перевірити налаштування термостата у вашому холодильнику. Іноді легко вибити налаштування, коли ви вводите або виймаєте предмети, і випадково встановлюєте їх надто високу температуру.

Якщо це не так, і ваш холодильник завжди занадто холодний, проблема може бути однією з наступних:

  • Несправність термостата 
Це одна з найбільш ймовірних причин занадто сильного охолодження холодильника або навіть не охолодження взагалі. Термостати відносно прості та включають або вимикають компресор при досягненні потрібної температури. Якщо вони не виконають це завдання, то ваш холодильник просто постійно охолоджуватиметься. У деяких моделях термостат відносно легко замінити, але в інших вам знадобиться досвід професіонала.
  • Несправність ущільнення дверцята

Ущільнення на дверцятах холодильника знаходяться на місці, щоб запобігти попаданню повітря в прилад. Якщо повітря просочується - можливо, з пошкодженого або зношеного ущільнення - тоді вам необхідно замінити ущільнення, оскільки це призведе до коливань температури. Ущільнення можуть бути легко замінені, але для більшої безпеки варто звернутися до фахівця.

  • Блокування газової системи

Це може бути викликане скупченням льоду, яке блокує вільний рух газу. В результаті термостат та компресор отримають неправильні повідомлення, а холодильник та морозильник вийдуть з ладу. Газова система призначена для фахівців, які матимуть необхідні інструменти та обладнання для ремонту або заміни деталей.

  • Вода, що випливає з холодильника

Одна з найчастіше згадуваних несправностей у холодильниках - це витік води з приладу. Перше, що потрібно перевірити, якщо ви помітили, це блок живлення. Якщо у вашому будинку сталося відключення живлення або перегорів запобіжник у розетці, то холодильник і морозильник розморозяться, і вода витіче. У цьому випадку вам необхідно усунути електричну несправність електрика та дозволити морозильній камері повністю розморозитись перед повторним запуском.

Ще один фактор, який може призвести до витоку води з холодильника або морозильника, полягає в тому, що канал, яким вода повертається в систему, тобто, коли морозильник запускає свою програму автоматичного розморожування, блокується. Варто спочатку перевірити це, тому що його легко очистити, і це може заощадити гроші!

Вище наведені загальні несправності, про які часто повідомляють холодильники з морозильною камерою, і більшість з них можна усунути за допомогою недорогих запасних частин. Інші проблеми включають шумний холодильник - це може статися, коли компресорний газ блокується і повинен працювати важче, ніж повинен - ​​але в основному несправності холодильника морозильника будуть пов'язані з температурою всередині приладу.

Якщо будь-які частини всередині холодильника - двері морозильника, труби, стелажі - будуть пошкоджені, це може призвести до подальших проблем із системою охолодження тому, безумовно, варто переконатися, що все знаходиться у відмінному стані, якщо Ви хочете отримати максимум від холодильника.

remont-holodilnikov-v-dnepre

Пам'ятайте, завжди перевіряйте джерело живлення в першу чергу - дуже часто це просте виправлення, яке викликає найбільші проблеми.

Тут, у у службі з ремонту Fix-Дніпро в Дніпрі, ми багато років проводимо ремонт холодильників з морозильною камерою, тоді як ми можемо забезпечити ремонт у той же день та надати гарантію на наш ремонт. Тому, якщо ви підозрюєте, що у вас є більш серйозні проблеми, будь ласка, не соромтеся зателефонувати нам.

МИ ТАКОЖ РЕМОНТУЄМО ХОЛОДИЛЬНИКИ

 

Fix-Дніпро - філія служби ремонту Fix-Man

 

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Дніпро приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соціальних мережах


Гарантія

Контакти

Прайс-лист

Вакансії

Угода користувача

 

© Fix-Дніпро: Ремонт побутової техніки