Чищення димаря у Дніпрі

Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Якісний ремонт
Ремонт із 100% гарантією
Відгуки про ремонт
Працюють виключно спеціалісти, про що говорять відгуки в системі Google
Професійний ремонт
Оперативний виїзд по всьому місту Дніпро

Чищення димаря у Дніпрі

Якщо у будинку йде опалення житлової площі за допомогою печі або ж каміна - прекрасно. Як говорять психологи - вогонь розслабляє і заспокоює, дарує відчуття будинку і тепла. Але якщо своєчасно не проводити таку процедуру як чищення димаря, то це необдумане рішення може привести у результаті до того, що піч або камін не працюватимуть належно, а чадний газ, сажа і кіптява йтимуть не на вулицю, а в приміщення. Останнє може привести до отруєння усіх домашніх. При цьому довірити чищення димаря в Дніпрі варто виключно професіоналам.

Часті помилки в процесі чищення димаря

Багато користувачів можуть помилково вважати, що чищення димаря - зайняття дуже просте. Ну, всього то потрібно йоршиком прочистити димар знизу або ж гиркою пробити сажу згори, з труби. Але це ой яка помилкова думка. Наші майстри завжди говорять - довіряйте тільки професіоналам. І ось чому.

Найперша помилка в цьому питанні - давайте обійдемося без чищення взагалі. І тут вже багато користувачів скажуть - ну горять дрова, прекрасно, дим ніби не валить до кімнати, тепло залишається в приміщенні. Навіщо ще себе утрудняти зайвою роботою? Але ось прочищення димаря це ніяк не питання етики і краси, це передусім питання безпеки перебування у будинку усіх домашніх, відсутність гару і небезпечних газів. А це вже веде до отруєння, загибелі людей.

Друга поширена помилка - використовуємо для прочищення народні засоби. Тут вже йдеться швидше про механічний спосіб чищення, наприклад, використанні гирі або ж йоршика, якими знизу або ж згори прочищають сам димар. Але це не завжди гарантія того, що ви прочистите товстий шар сажі, гару, що скупчився роками.

Чищення димаря у Дніпрі

Нерідко користувачі можуть використати спеціальні хімічні реагенти, які палять разом з дровами. Йдеться про такі засоби, як наприклад Чистий димар. Ці засоби реально працюють, але виключно у рамках профілактики, не більше того, і не призначені для того, щоб зняти товстий шар сажі, який накопичувався роками. Якщо шар сажі великий - доведеться викликати строго професійних майстрів.

Помилка третя - чистимо, чим припаде. І багато хто упевнений, що справжній і незмінний інструмент сажотруса - йоршик і гиря. Але сучасна піч або камін - це складні системи, і використання таких примітивних, грубих інструментів, та ще в недосвідчених руках може стати причиною порушення цілісності, навіть руйнування системи опалювання. Наші майстри говорять, що нерідко після таких майстрів самоуків доводиться діставати з димаря такі саморобні інструменти. А додаткова робота по витяганню застряглих предметів - додаткова оплата для клієнта.

Професійне очищення димаря - швидко, безпечно, надійно.

У багатьох країнах світу і понині існує професія сажотруса. Та і звичний для багатьох сажотрусів циліндр - це привілей майстра, якого потрібно було заслужити чималою працею, добросовісним відношенням до своєї справи. І сьогодні, коли центральне опалювання практично підкорило світ, ця професія не втратила своєї актуальності, а має чималий попит серед власників приватних будинків, котеджів.

Обслуговування будинку, зокрема опалювальної системи і димаря - важлива складова комфортного проживання. А виклик для цієї роботи професіонала, справжнього сажотруса-майстра - запорука не лише тепла у будинку, але і безпеки усіх і кожного домашнього члена сім'ї. Потому не варто займатися самоправством і винаходити велосипед - викликайте наших майстрів. Вони зі знанням справи і з використанням спеціальної техніки, пристосувань швидко, акуратно прочистять димар. Це збереже як ваші гроші і нерви, так і опалювальну систему у будинку. Наші майстри також проконсультують відносно того, як часто потрібно чистити димар.

Без допомоги профі не обійтися, якщо на трубах скупчився товстий шар сажі, самі стінки димаря старі і пошкоджені, та і ви самі не маєте ніякого бажання займатися брудною роботою. В цьому випадку звіть на допомогу нас.

Fix-Дніпро - філія служби ремонту Fix-Man

 

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Дніпро приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соціальних мережах


Гарантія

Контакти

Прайс-лист

Вакансії

Угода користувача

 

© Fix-Дніпро: Ремонт побутової техніки