Шумить кондиціонер

Ремонт кондиціонерів
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Якісний ремонт
Ремонт із 100% гарантією
Відгуки про ремонт
Працюють виключно спеціалісти, про що говорять відгуки в системі Google
Професійний ремонт
Оперативний виїзд по всьому місту Дніпро
Шумить кондиціонер

Якщо техніка раптом перестала нормально працювати, кондиціонер сильно шумить, при цьому вібрує, а ще гірше димить - що саме робити? Чи можна його відремонтувати? Не варто довго шукати відповіді на запитання – майстри служби з ремонту Fix-Дніпро допоможу вам.

Причини появи шуму

Якщо на рівному місці система починає шуміти і скрипіти – це вже говорить про неполадки в роботі, і відповідно експлуатація кондиціонера буде небезпечною. Якщо говорити про причини наказів сторонніх шумів у роботі кондиціонера, які повинні насторожити, майстри називають:

поломки кондиционеров днепр
 • знос у блоці підшипника амортизатора;
 • деформування або розбалансування лопаті вентилятора;
 • засор і закупорка, загин у блоці трубок холодоагенту, як і теплообмінника;
 • проломки електрики та схем управлінь;
 • розбалансування внутрішніх деталей;
 • знос у системі ущільнювача;
 • встановлення деталей, не передбачених комплектацією.

Як кажуть наші майстри - сам вид шуму несе свою особливість, і, наприклад, шипіння при включенні системи вказує на поломку каналів, якими подається фреон. Якщо шуми супроводжуються вібруванням – це вказівка ​​на знос механічних внутрішніх деталей. Але незалежно від виду та джерела шуму – не варто включати та експлуатувати систему, а вимкнути та викликати майстра. Це не призведе до більш дорогих поломок або необхідності купувати нове обладнання.

Причини зовнішнього шуму в кондиціонері блоку

Такими можуть бути один або кілька пунктів з наступного списку:

 • розхиталися болти у кріпленні блоку;
 • знос самого ущільнювача між кріпленням і блоком;
 • всередину блоку потрапив бруд і сторонні предмети;
 • розбалансований сам вентилятор;
 • деформований корпус або зношений компресор;
 • зледеніння в зимові місяці.

Як бачимо, причини дуже серйозні і не терплять самостійного втручання - це може спровокувати ще більші складнощі. Наші майстри проведуть діагностику та виявивши поломку – усунуть її, поставлять нові, оригінальні деталі якщо треба, а на всі роботи видають гарантію – терміни можуть варіювати від кількох місяців і до року, і багато в чому залежать від поломки. Також майстри проведуть консультацію – як правильно користуватись технікою, щоб у майбутньому вона не давала збої.

Знаходимо джерело

На самому початку ремонту варто відшукати саме джерело шумів - здебільшого це внутрішній/зовнішній блок або ж провід, яким йде фреон. Швидше за все, у внутрішньому блоці могли засмічитися фільтри, і нерідко шуми після їхнього очищення йдуть. Якщо шуми видає зовнішній блок – його може спровокувати безпосередньо засмічення сміттям і пилом. Тому так важливо в обох випадках проводити регулярні очищення системи.

Якщо система видає булькаючі звуки - це вказівка ​​на протікання фреону, але як кажуть деякі виробники - у ряді моделей це допустимо. Якщо шуми спровоковані вентилятором або компресором – здебільшого майстри проводять їх заміну.

Неправильний монтаж – це також причина нехарактерних шумів у процесі роботи кондиціонера. Подібна поломка не є легкою, і довірити її варто виключно майстру. Якщо система ще на

поломки кондиционеров днепр

гарантії - проблем у ремонті не буде, але, якщо терміни закінчилися - не варто намагатися усунути поломку власними силами.
Якщо крім шуму, система виділяє неприємні запахи – це свідчить про поломку внутрішнього блока. Нерідко це є наслідком проблем із проводкою або вказує на заводський шлюб. Як кажуть наші майстри – проблему проводки ще можна вирішити, то із заводським шлюбом варто одразу змінювати всю систему. І добре якщо кондиціонер – на гарантії, інакше доведеться купувати за власний кошт. Дзвоніть!

Fix-Дніпро - філія служби ремонту Fix-Man

 

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Дніпро приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соціальних мережах


Гарантія

Контакти

Прайс-лист

Вакансії

Угода користувача

 

© Fix-Дніпро: Ремонт побутової техніки