Якщо техніка раптом перестала нормально працювати і з кондиціонера капає вода, а в кімнаті жарко як у Сахарі? Чи можна її полагодити? Не варто довго шукати відповіді на запитання – майстри служби з ремонту Fix-Дніпро допоможу вам. Але все по порядку.

Якщо внутрішній блок протікатиме відразу після встановлення – наші майстри виділяють наступні причини.
- Якщо при монтажі системи кондиціонера пил і шматки будівельного матеріалу, цементу потрапили в дренажну систему трубопроводу. І як наслідок – має місце повне/часткове перекриття дренажу і вода просто не здатна витікати назовні.
- Вода капає як із внутрішнього блоку, так і за його межами – це вказівка на те, що дренажний трубопровід пошкоджено. Саме конденсат і протікатиме в цьому самому місці. Нерідко наші майстри бачать таку ситуацію, якщо трубопровід дренажу має стики, як і з'єднання по всій його довжині.
- Нерідко дренаж неможливо поставити так, щоб був витриманий необхідний кут. Тому так важливо поставити додатково встановити насос – він постійно або із заданим періодом відкачуватиме з піддону конденсат.
- Забитий пилом і брудом з вулиці як сам піддон, так і система трубопроводу. Тому якщо не робити своєчасно очищення системи – будуть показувати проблеми з видаленням конденсату, зливом, сторонні запахи докучатимуть, і так далі.
- Під час роботи системи кондиціонера - спостерігаються незначні вібрації і як наслідок в місці недостатнього, слабкого з'єднання дренажу трубопроводу утворюються невеликі тріщини і порушення цілісності, нещільність провдки. Вони ведуть до протікання конденсату.
- Якщо система працює на охолодження, при цьому на вулиці мінусові температури, коли сам дренаж йде назовні - конденсат у трубопроводі замерзатиме. І далі йде переповнення піддону вологою, що й витікає назовні. Щоб уникнути такого – варто при монтажі системи заздалегідь брати до уваги особливості клімату та при суворих зимах встановлювати додатково спеціальний обігрівач.

Якщо протікає зовнішній блок
Нерідко власники кондиціонера можуть спостерігати, як протікає зовнішній блок. Спровокувати це можуть такі причини. Система працює на режим обігріву - конденсат утворюватиметься безпосередньо в зовнішньому блоці і стікатиме з зливного отвору знизу. Але це вважається нормою і тому турбуватися не варто.
Система працює довгий час. У такому варіанті конденсат утворюється на кранах трубок, якими протікає фреон та інших вузлах. І як результат вода капатиме зовні системи. Але ненормальним явищем фахівці називають обмерзання на зовнішній системі блоці фреонопроводів – не варто намагатися своїми силами знімати шар льоду. . Це правильний показник поломки, несправності налаштувань системи, тому довірте її усунення нашим фахівцям. Дзвоніть!