Крапає вода

Ремонт кондиціонерів
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Якісний ремонт
Ремонт із 100% гарантією
Відгуки про ремонт
Працюють виключно спеціалісти, про що говорять відгуки в системі Google
Професійний ремонт
Оперативний виїзд по всьому місту Дніпро
Капає вода з кондиціонера

Якщо техніка раптом перестала нормально працювати і з кондиціонера капає вода, а в кімнаті жарко як у Сахарі? Чи можна її полагодити? Не варто довго шукати відповіді на запитання – майстри служби з ремонту Fix-Дніпро допоможу вам. Але все по порядку.

 
капает вода из кондиционера
Протікає внутрішній блок

Якщо внутрішній блок протікатиме відразу після встановлення – наші майстри виділяють наступні причини.

  • Якщо при монтажі системи кондиціонера пил і шматки будівельного матеріалу, цементу потрапили в дренажну систему трубопроводу. І як наслідок – має місце повне/часткове перекриття дренажу і вода просто не здатна витікати назовні.
  • Вода капає як із внутрішнього блоку, так і за його межами – це вказівка ​​на те, що дренажний трубопровід пошкоджено. Саме конденсат і протікатиме в цьому самому місці. Нерідко наші майстри бачать таку ситуацію, якщо трубопровід дренажу має стики, як і з'єднання по всій його довжині.
  • Нерідко дренаж неможливо поставити так, щоб був витриманий необхідний кут. Тому так важливо поставити додатково встановити насос – він постійно або із заданим періодом відкачуватиме з піддону конденсат.
Але для перевірки всієї системи на предмет протікань - варто викликати майстра, але ніяк не покладатися на свої сили. Якщо ж вода капатиме із системи вже після кількох років роботи – тут уже проблеми можуть критися в іншому.
  • Забитий пилом і брудом з вулиці як сам піддон, так і система трубопроводу. Тому якщо не робити своєчасно очищення системи – будуть показувати проблеми з видаленням конденсату, зливом, сторонні запахи докучатимуть, і так далі.
  • Під час роботи системи кондиціонера - спостерігаються незначні вібрації і як наслідок в місці недостатнього, слабкого з'єднання дренажу трубопроводу утворюються невеликі тріщини і порушення цілісності, нещільність провдки. Вони ведуть до протікання конденсату.
  • Якщо система працює на охолодження, при цьому на вулиці мінусові температури, коли сам дренаж йде назовні - конденсат у трубопроводі замерзатиме. І далі йде переповнення піддону вологою, що й витікає назовні. Щоб уникнути такого – варто при монтажі системи заздалегідь брати до уваги особливості клімату та при суворих зимах встановлювати додатково спеціальний обігрівач.
капает вода из кондиционера
Якщо має місце обмерзання теплообмінника внутрішнього блоку - після планового або аварійного відключення кондиціонера, кірка буде відтавати, вода стікатиме повз піддон, капати назовні. Обмерзати теплообмінник може з різних причин - брак фреону в системі, неправильний монтаж кондиціонера, високий рівень вологості в приміщенні. Все це показує, наскільки складна сама система кондиціонера і не завжди вода капає через засмічення дренажу. Тому не варто намагатися усунути все самотужки – запросіть майстра, довіривши ремонт лише фахівцеві.

Якщо протікає зовнішній блок


Нерідко власники кондиціонера можуть спостерігати, як протікає зовнішній блок. Спровокувати це можуть такі причини. Система працює на режим обігріву - конденсат утворюватиметься безпосередньо в зовнішньому блоці і стікатиме з зливного отвору знизу. Але це вважається нормою і тому турбуватися не варто.
Система працює довгий час. У такому варіанті конденсат утворюється на кранах трубок, якими протікає фреон та інших вузлах. І як результат вода капатиме зовні системи. Але ненормальним явищем фахівці називають обмерзання на зовнішній системі блоці фреонопроводів – не варто намагатися своїми силами знімати шар льоду. . Це правильний показник поломки, несправності налаштувань системи, тому довірте її усунення нашим фахівцям. Дзвоніть!

Fix-Дніпро - філія служби ремонту Fix-Man

 

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Дніпро приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соціальних мережах


Гарантія

Контакти

Прайс-лист

Вакансії

Угода користувача

 

© Fix-Дніпро: Ремонт побутової техніки