Не включається кондиціонер

Ремонт кондиціонерів
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Якісний ремонт
Ремонт із 100% гарантією
Відгуки про ремонт
Працюють виключно спеціалісти, про що говорять відгуки в системі Google
Професійний ремонт
Оперативний виїзд по всьому місту Дніпро
Не вмикається кондиціонер

Якщо техніка раптом перестала нормально працювати, кондиціонер просто не включається - що саме робити? Чи можна його відремонтувати? Не варто довго шукати відповіді на запитання – майстри служби з ремонту Fix-Дніпро допоможу вам.

Причини проблеми

Якщо кондиціонер не вмикається через відсутність електрики або поломки шнура з розеткою - це одне питання. Але, крім цього, фахівці нашої майстерні виділяють цілий список таких – саме їх і повинен знати кожен власник кліматичного обладнання.

поломки кондиционеров днепр

І найпершою причиною відсутності реакції кондиціонера на включення майстра називають неправильний, неякісний монтаж системи. Це призведе до того, що система просто не запускатиметься – довірте майстру монтаж обладнання, але якщо кондиціонер уже встановлений – доведеться проводити демонтаж та встановлення, монтаж та підключення заново.

При виборі кондиціонера не брали до уваги його потужність і площа кімнати, що обдувається. Це друга причина поломки - бажання заощадити призводить до того, що система працює на межі потужності, що зношується раніше терміну. Плюс до всього клієнт платить за електрику більше – скупий як кажуть платить двічі.

Самі фільтри та деталі внутрішніх блоків засмічені. У процесі роботи внутрішній блок системи пропускає крізь себе велику кількість повітря. І разом із ним пил і бруд, і так далі – це може осідати на фільтрах та внутрішніх деталях.

І як наслідок це знижує потужність роботи системи, призводить до засмічення деталей і поломки кондиціонера. Крім системи, від засмічення фільтрів страждають і домочадці - скупчення бруду виступає розсадником хвороботворних бактерій. Тому так важливо вчасно очищати фільтри. Протікання фреону. Ще одна з причин, через які кондиціонер не працює кондиціонер. І це майстри називають природним процесом, оскільки щороку із системи йде порядку 5-7% фреону. Тому так важливо проводити вимірювання рівня холодоагенту в системі і проводити своєчасно дозаправку, з періодичністю раз на пів року - рік. Запуск кондиціонера при мінусових температурах. Саме це також може стати при іншій поломці системи. І тому важливо пам'ятати – кожен кондиціонер має межі мінусових температур. Наприклад, якщо це не інверторного типу моделі – межа не перевищує мінус 7 градусів, інверторні – до мінус 15. Відповідно взимку, як і пізно чи ранець восени – навесні не варто включати систему. Навіть на обігрів.
Діти як причина поломки. Так саме так – нерідко пульт потрапляє до рук маленьких пустунів, і відповідно тикаючи на всі кнопки, вони можуть призвести до введення команди або запустить функцію, яка включить захист у системі. Відповідно тут вже варто проводити повну та всебічну діагностику, щоб визначити поломку. Тому варто зберігати пульт від кондиціонера максимально далеко від маленьких дітей, так як і вони також можуть поламати, і відповідно система не реагує на команди.
Поломка плати управління. Як кажуть наші майстри – це дуже широке поняття, тому що сюди можуть входити і поломки запобіжника та варистора та й іншої електроніки. І тільки майстер провівши діагностику встановить - який вузол чи деталь, плата вийшла з ладу. І як свідчить статистика ремонту – ціна заміни таких плат дуже висока.
Але незалежно від причини та виду поломки кондиціонера, це буде пульт управління або пульта – не варто намагатися усунути їх самостійно.
поломки кондиционеров днепр
Це призведе як мінімум до ще більш дорогих поломок, як максимум до необхідності купувати нову техніку, оскільки стара не підлягає ремонту. Наші майстри мають чималий досвід і знання особливостей ремонту кондиціонера, плюс до всього працюють з новими та оригінальними деталями. А на всі виконані ремонтні роботи видають гарантії, тому в наших майстрах ви можете бути впевнені. Дзвоніть!

Fix-Дніпро - філія служби ремонту Fix-Man

 

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Дніпро приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соціальних мережах


Гарантія

Контакти

Прайс-лист

Вакансії

Угода користувача

 

© Fix-Дніпро: Ремонт побутової техніки