Ремонт холодильника Zanussi

Ремонт холодильників
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Якісний ремонт
Ремонт із 100% гарантією
Відгуки про ремонт
Працюють виключно спеціалісти, про що говорять відгуки в системі Google
Професійний ремонт
Оперативний виїзд по всьому місту Дніпро

Ремонт холодильника Zanussi у Дніпрі

Fix-Дніпро - ваша місцева служба з ремонту побутової техніки Zanussi. Ми розуміємо, яка незручність може спричинити поломку холодильника та морозильної камери. Наша місцева ремонтна команда пропонує швидке та надійне обслуговування. Наші інженери та майстри з холодильників Zanussi повністю навчені, тому всі наші ремонти мають високу якість та повністю гарантовані.

У Fix-Дніпро ми пропонуємо ремонт за фіксованою ціною, що означає, що наші інженери не будуть додавати жодних прихованих платежів або витрат на заміну деталей до вашого рахунку. Ціна, яку ми вказуємо - це ціна, щоб ваш холодильник та морозильник Zanussi знову запрацював.

Причини, які призводять до поломок

  • Відокремте вашу техніку від гарячих побутових предметів

Тепер ми знаємо, що іноді це повністю поза вашим контролем, проте, якщо ви можете, тримайте свій холодильник подалі від таких приладів, як плита або посудомийна машина. Тепло, що виділяється цими приладами, може змусити ваш холодильник працювати більше, щоб підтримувати його прохолодну температуру. Це може збільшити ваш рахунок за електроенергію, яку ніхто не хоче. і призведе до передчасних поломок.

remont-holodilnikov-v-dnepre
  • Не тримайте ваш холодильник порожнім
Ви можете подумати, що порожній холодильник не повинен працювати так старанно, щоб зберігати себе прохолодним, оскільки в ньому нічого немає. У порожньому холодильнику справді легше регулювати температуру. Якщо ви помістили в холодильник лише кілька продуктів, що змушує ваш терморегулятор працювати неправильно, тому для правильної роботи заповніть помірно свій холодильник.
  • Чистота ущільнювачів дверей холодильника
Більшість людей не звертають так багато уваги на ущільнення, яке оточує периметр дверцятами вашого холодильника, але ви дійсно повинні за цим стежити так як це призводить в кінцевому підсумку до поломок вашого пристрою. Цей маленький шматочок гуми або пластику необхідний, щоб холодильник працював нормально. Ущільнення, також зване прокладкою дверей, з часом зношується через загальне зношування. Можливо, ви захочете очистити цей бруд, оскільки бруд може бути джерелом витоку холоду з пристрою.

Вам не потрібно вкладати кошти в будь-які спеціальні засоби для чищення, тепла вода і мило будуть дуже добре відмивати бруд.

  • Не кладіть гарячі продукти в холодильник
Ви можете подумати, що ви правильно робите, помістивши залишки в холодильник відразу після того, як ви їх приготували, але це не так, як ви думаєте. Приміщення гарячої їжі в холодильник може різко підвищити температуру, що ускладнить роботу компресора при охолодженні холодильника. Дайте їжі охолонути до кімнатної температури, і це допоможе нейтралізувати температуру, коли ви покладете їх у холодильник. Звичайно, не залишайте їжу надто довго, особливо м'ясо.
  • Тримайте конденсатори чистими

Змійовики конденсатора на вашому холодильнику виділяють тепло, що змушує компресор працювати. Коли пил, бруд і особливо шерсть свійських тварин збираються навколо котушок, система може перегрітися, що призведе до поломки компресора, і тоді ваш холодильник не зможе зберігати продукти всередині нього холодними. Більшість котушок розташовані в задній частині холодильника, вам доведеться витягнути холодильник зі стіни, щоб отримати доступ до них. Ви можете отримати доступ до них попереду, якщо приберете грати. Використовуйте вакуумну або щетинну щітку для очищення котушок кожні кілька місяців. Ви повинні бути впевнені, що подбайте про це, якщо у вас є домашня тварина, яка часто втрачає шерсть.

  • Накривайте їжу

Може бути привабливо, особливо коли ви поспішаєте, хотіти просто сховати миску з їжею в холодильник, не накриваючи її. Однак, вам дійсно потрібно приділити додатковий час, щоб перенести їжу в закритий контейнер. Коли ваші продукти залишаються відкритими, волога продуктів потрапляє в повітря, а потім ваш холодильник змушений працювати старанніше, щоб зберегти продукти не тільки прохолодними, але і сухими. Покриття вашої їжі допоможе їй залишатися свіжою і не висохнути повністю, а також врятує від несправностей вашого холодильника.

  • Користуйтесь холодильником за рекомендованої температури
Коли на вулиці спекотно, може здатися гарною ідеєю знизити температуру, щоб продовжити термін служби пристрою, але це не так.
remont-holodilnikov-v-dnepre

Зберігання холодильника при нижчій температурі, ніж необхідно, не тільки різко збільшить ваш рахунок за електроенергію, але й зменшить тривалість роботи компресора, а потім зношує його швидше.

Якщо ваш холодильник відмовляється працювати або працює неправильно настав час звернутися в нашу службу з ремонту Fix-Дніпро. Телефонуйте!

МИ ТАКОЖ РЕМОНТУЄМО ХОЛОДИЛЬНИКИ

 

Fix-Дніпро - філія служби ремонту Fix-Man

 

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Дніпро приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соціальних мережах


Гарантія

Контакти

Прайс-лист

Вакансії

Угода користувача

 

© Fix-Дніпро: Ремонт побутової техніки