Перегрів кондиціонера

Ремонт кондиціонерів
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Якісний ремонт
Ремонт із 100% гарантією
Відгуки про ремонт
Працюють виключно спеціалісти, про що говорять відгуки в системі Google
Професійний ремонт
Оперативний виїзд по всьому місту Дніпро

Перегрів кондиціонера


Якщо техніка раптом перестала нормально працювати, кондиціонер перегрівається - що саме робити? Чи можна його відремонтувати? Не варто довго шукати відповіді на запитання – майстри служби з ремонту Fix-Дніпро допоможу вам.

Причини перегріву системи

Якщо раптом стали помічати - кондиціонер став перегрівати, важливо не експлуатувати його далі, а відключивши, викликати майстра. Але кожному власнику техніки варто знати, які причини можу спровокувати перегрів техніки.
поломки кондиционеров днепр
· Найперша – це потрапляння системи в екстремальні умови. Це може бути як високі, і низькі температури – вважаючи параметри температур довкілля, система намагатиметься адаптуватися до них. І адаптуючись - працювати з більшим навантаженням, відповідно буде перегріватися, збиваючись. Неправильний майстрами монтаж системи, а точніше сказати - в неправильному місці. За своєю недосвідченістю майстри монтують техніку в кімнаті без урахування руху сонця та погодних умов, розташувавши його так би мовити – де доведеться. І тому якщо на блок постійно падає сонце, він розташований поблизу обігрівача і так далі - система буде перегріватися і виходити з ладу. · Брак у системі фреону – система в цьому випадку просто не витягує підтримку заданого рівня температур. Саме це призводить до його перегріву і відповідно до наступної поломки. – це також може спровокувати зниження працездатності системи, її перегрів.
· Олія в системі не найкращої якості – на це вказує темний колір останнього та прогорклий запах, який нерідко можна відчувати після запуску кондиціонера.

· Механічне пошкодження системи, наприклад, при транспортуванні або монтажі, а також заводські шлюби. Такі поломки можуть показати себе практично відразу або через деякий час. Наші майстри називають їх найчастішими з усіх причин, які призводять до перегріву блоків кондиціонера – їх можна або не допустити як таких, або усунути. Тому так важливо перевіряти стан системи і за перших ознак перегріву – відключити від електрики та викликати майстра.

Поломки, що супроводжуються цією проблемою

Як говорили раніше - такі першопричини можна або не допустити, або усунути, але, якщо своєчасно вона не була виявлена ​​- техніка може виходити з ладу.
Тому так важливо проводити своєчасно діагностику та ремонт техніки. Але які поломки може спровокувати, перегрів блоку кондиціонера – наші майстри виділяють такі: · Слабкою ланкою в системі є компресор – практично завжди він ламається першим при перегріві. Також він виходитиме з ладу і в тому випадку, якщо система працює довгий час без зупинки в екстремальних умовах. Порушення цілісності контуру і протікання фреону. в системі – це може бути наслідком системного збою при перегріві, або при механічному пошкодженні.
поломки кондиционеров днепр

роботі - використовують тільки нові, оригінальні від виробника деталі. Це забезпечить тривалу та надійну роботу системи. Дзвоніть!

Fix-Дніпро - філія служби ремонту Fix-Man

 

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Дніпро приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соціальних мережах


Гарантія

Контакти

Прайс-лист

Вакансії

Угода користувача

 

© Fix-Дніпро: Ремонт побутової техніки