Ремонт колонки Junkers

Ремонт газових колонок
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Якісний ремонт
Ремонт із 100% гарантією
Відгуки про ремонт
Працюють виключно спеціалісти, про що говорять відгуки в системі Google
Професійний ремонт
Оперативний виїзд по всьому місту Дніпро

Ремонт колонки Junkers у Дніпрі

Більшість людей, як правило, згодні з тим, що більш високий тиск води - це добре, особливо в душі. На жаль, надмірні рівні тиску можуть завдати шкоди водонагрівачу. Такий тиск значно збільшує навантаження на внутрішні шви, підвищуючи ймовірність витоків і катастрофічних відмов резервуарів.

Високий рівень тиску також може пошкодити внутрішні клапани, що використовуються для регулювання потоку води в та з вашого нагрівача. Анодні стрижні можуть також піддаватися надмірній напрузі та погіршенню, якщо рівні тиску піднімаються надто високо. Простіше кажучи, надлишковий тиск значно скорочує термін служби водонагрівача незалежно від того, наскільки добре він працює. У разі будь-яких поломок вам на допомогу прийде наша служба з ремонту Fix-Man у Дніпрі.

Як працює газовий водонагрівач?

Газові водонагрівачі використовують пальник для нагрівання води в баку. Ці пальники розташовані у центрі нижньої частини газового водонагрівача. Ви можете встановити температуру, до якої ваш газовий водонагрівач буде нагрівати воду, і коли вода досягне цієї температури, пальник просто вимкнеться.
remont-kolonok-v-dnepre

Температура, яку ви хочете встановити для свого газового водонагрівача, може визначатися такими факторами, як розмір вашого місця проживання та кількість людей, які використовують воду щодня.

Газові водонагрівачі передають тепло у воду за допомогою спалювання природного або рідкого пропану. Як правило, пальник у камері згоряння запалює газ за допомогою контрольної лампи, при цьому повітря для горіння подається через захисний елемент у нижній частині камери згоряння, що називається пасткою полум'я.

Водонагрівачі з газовими пальниками повинні виводити пари, що містять вуглекислий газ, назовні будинку. Вихлоп проходить через задню вставку та димохід. Димар дозволяє вихлопним газам виходити за межі будинку.

Проблема пальника газового водонагрівача не спалахує

Проблема тут, як правило, пов'язана з поломкою термопари.

Термопара - це захисний пристрій, який розпізнає, коли горить контрольна лампа.
Зламана термопара
відправить неправильні сигнали на газовий клапан. Якщо термопара повідомляє газовому клапану, що контрольну лампу вимкнено, газовий клапан реагує відповідним чином, відключаючи газ. Відсутність газу означає відсутність пальника, а відсутність пальника – відсутність гарячої води для вашого будинку.

Якщо причина цієї проблеми пов'язана з термопарою, ремонт може бути виконаний досить швидко, це буде лише питання:

  • Зняття пальника у зборі.
  • Зняття та заміна термопари.

Ви можете зателефонувати одному з наших сантехніків, щоб зробити це за вас, ремонт не займе багато часу, і вода у вашому будинку повернеться в найкоротший термін.

Якщо ви замінили термопару, і вона була правильно встановлена, а контрольна лампа, як і раніше, не горить, то проблема полягає у вашому газовому регулювальному клапані.

Газовий клапан не підлягає ремонту, його необхідно замінити, і професійний сантехнік повинен зробити це.

Проблема газового водонагрівача не нагрівається 

Немає гарячої води: перевірте контрольну лампу, вона включена? Перевірте газ, чи він увімкнений?

Якщо контрольна лампа не горить, ви можете спробувати її запалити. В інструкції до водонагрівача повинні бути відповідні інструкції, як це зробити. Ви також можете використовувати запалювач, щоб запалити контрольне світло

Не вистачає гарячої води : перевірте термостат. Хоча це не може бути причиною вашої проблеми, оскільки термостат дуже рідко працюють зі збоями.

Ваш будинок не має достатньо гарячої води може бути через:

  • Неправильне налаштування термостата
  • Неправильний розмір.
  • Газовий клапан необхідно замінити.
  • Проблема газовий водонагрівач використовує занадто багато газу
  • Проблема може бути у витоку газу або кількох витоках газу.
  • Рішення може включати заміну димоходу.
remont-kolonok-v-dnepre

Інша проблема може полягати в тому, що ваш водонагрівач необхідно правильно злити та видалити сміття. Якщо на дні резервуара утворюється дуже багато мінералів, для роботи водонагрівача потрібно більше енергії. Спробуйте відрегулювати температурний диск і подивіться, чи знаходиться він на вищому рівні, ніж те, що вам та вашим домашнім господарствам. Газові водонагрівачі мають температурну шкалу. На це варто звернути увагу.

Проблема газовий водонагрівач видає клацаючий шум

Ваш водонагрівач, що видає клацання, може бути викликаний скупченням осаду на дні водонагрівача. Таке накопичення осаду ізолює воду і не дозволяє водонагрівачу належним чином нагрівати воду, а в деяких випадках навіть може викликати перегрів.

Це можна виправити шляхом зливу води, щоб видалити осад, якщо після цього шум продовжиться, то ваша проблема може бути засміченням, викликаним вапном.

Найкраще викликати сантехніка нашої служби з ремонту Fix-Дніпро в Дніпрі, щоб він прийшов до вас додому, щоб змити все вапно у вашому водонагрівачі; Ваш водонагрівач необхідно промивати щороку, щоб запобігти накопиченню вапна.Дзвоніть!

МИ ТАКОЖ РЕМОНТУЄМО ГАЗОВІ КОЛОНКИ

 

Fix-Дніпро - філія служби ремонту Fix-Man

 

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Дніпро приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соціальних мережах


Гарантія

Контакти

Прайс-лист

Вакансії

Угода користувача

 

© Fix-Дніпро: Ремонт побутової техніки