Ремонт холодильників Bosch у Дніпрі

Ремонт холодильників
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Якісний ремонт
Ремонт із 100% гарантією
Відгуки про ремонт
Працюють виключно спеціалісти, про що говорять відгуки в системі Google
Професійний ремонт
Оперативний виїзд по всьому місту Дніпро

Ремонт холодильника Bosсh в місті Дніпро

Техніка Bosh – це справжня німецька якість. Холодильники цієї марки також добре зарекомендували себе і здобули популярність у споживачів завдяки гарній продуктивності та довговічності.

Але навіть якісна техніка не застрахована від поломок. Вихід з ладу холодильника сильно ускладнює побут і загрожує серйозними збитками, адже продукти без нього швидко псуються. Тому важливо полагодити техніку якнайшвидше.

Служба з ремонту Fix-Дніпро надає послуги з ремонту холодильників Bosh у Дніпрі.

Симптоми поломки та можливості ремонту

За симптомами можна з великою ймовірністю припустити, що саме зламалося.

Зовнішні прояви поломки та ймовірні причини:

 • Холодильник не вмикається. Насамперед у разі потрібно перевірити наявність електрики. Якщо з електромережею все гаразд, а пристрій підключений до розетки, можливі поломка блоку управління або двигуна. Якщо при спробі ввімкнення двигуна прилад видає клацання та сторонні шуми, це вказує на зношування пускозахисного реле.
 • Прилад постійно працює, при цьому в камері утворюються шари льоду або вона практично не охолоджується. Імовірні проблеми з датчиком температури, блоком управління, компресором або відбувається витік холодоагенту з системи охолодження. В останньому випадку потрібно виявити пролом у системі, усунути її та додати фреон. Несправні деталі ремонтують або замінюють на нові.
 • Не світиться в холодильній камері. Це найпростіша ситуація – перегоріла лампочка приладу. Її можна швидко замінити.
remont-holodilnikov-dnepr
 • Дверцята закриваються нещільно або не закриваються зовсім. Перевірте, чи не заважає щось усередині холодильника закрити. Потім оцініть стан ущільнювача та петель. Усі несправні деталі потрібно відремонтувати, тому що через відкриті дверцята в холодильник постійно надходить тепло, і він змушений працювати на знос.
 • Причинами невластивого раніше шуму під час роботи можуть бути знос компресора, реле, проблеми з вентилятором або ослаблення кріплень на корпусі. Кріплення потрібно підкрутити, а несправні деталі замінити на нові. Найпростіша причина шуму – холодильник стоїть не за рівнем.
 • Якщо під корпусом утворилася калюжа води, вірогідний засмічення в системі Ноу Фрост.
 • Якщо холодильник оснащений дисплеєм, на якому блимають різні сигнали, або холодильник не працює відповідно до виставлених налаштувань, можлива проблема з блоком керування. Блок можна полагодити (перевіривши контакти), або замінити, якщо він не підлягає ремонту.

Сучасні моделі Bosh з дисплеєм зазвичай видають код помилки, який вказує, яка частина системи вийшла з ладу. Розшифровка кодів помилок додається до інструкції приладу.

Рекомендації з експлуатації

Акуратне поводження з технікою та дотримання рекомендацій виробника при її експлуатації допоможе продовжити термін служби на багато років, і холодильник буде справно працювати навіть після закінчення гарантійного терміну. Нехтування правилами інструкції навпаки може вивести техніку з ладу за кілька місяців.

Рекомендації:

 • Краще не забивати холодильник продуктами вщент – у цьому випадку двигуну доводиться посилено працювати, чому він швидко зношується.
 • Не ставте в холодильну камеру гарячі каструлі – прибирайте лише продукти, що досягли кімнатної температури.
 • Не тримайте дверцята працюючого рефрижератора відкритим довгий час, навпаки слідкуйте, щоб вони щільно зачинялися. Вчасно заміняйте ущільнювач при появі у ньому пошкоджень.
 • Обладнайте електромережі запобіжниками перепадів напруги. Це запобігатиме перегоранню важливих конструкційних вузлів.
 • Запросіть для встановлення холодильника фахівця. Прилад повинен розташовуватися строго паралельно до підлоги. Навіть невеликий перекіс спровокує проблеми у роботі автоматичної системи розморожування та інших деталей.
 • Якщо прилад не оснащений автоматичним розморожуванням, розморожуйте його при необхідності. Великі верстви льоду провокують перевантаження двигуна. Краще розпочати процес заздалегідь, щоб лід танув поступово за кімнатної температури, без застосування нагріву ззовні.
 • Довірте ремонт холодильника лише майстру. Некваліфіковане втручання може нашкодити приладу та спровокувати серйозніші поломки.
remont-holodilnikov-dnepr

Намагайтеся дотримуватися цих правил, тоді техніка прослужить вам довго.

Що робити, якщо холодильник не працює?

Зверніться до служби з ремонту Fix-Man. Ми відремонтуємо його.

Чому ми?

 • у нас працюють тільки досвідчені майстри;
 • ми здійснюємо якісний ремонт за низькими цінами;
 • більшість поломок виправляємо на місці;
 • встановлюємо оригінальні деталі Bosh;
 • надаємо гарантію на виконані роботи.

Звертайтеся до нас за телефоном

Майстри служби Fix-Дніпро з радістю полагодять вашу техніку! Виїзд додому у Дніпрі. Дзвоніть!

МИ ТАКОЖ РЕМОНТУЄМО ХОЛОДИЛЬНИКИ

 

Fix-Дніпро - філія служби ремонту Fix-Man

 

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Дніпро приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соціальних мережах


Гарантія

Контакти

Прайс-лист

Вакансії

Угода користувача

 

© Fix-Дніпро: Ремонт побутової техніки