Ремонт посудомийних машин Electrolux

Ремонт посудомийних машин
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Якісний ремонт
Ремонт із 100% гарантією
Відгуки про ремонт
Працюють виключно спеціалісти, про що говорять відгуки в системі Google
Професійний ремонт
Оперативний виїзд по всьому місту Дніпро

Ремонт посудомийних машин Electrolux у Дніпрі

Перед першим використанням посудомийна машина  вимагає деяких налаштувань і приготувань. Це введення в експлуатацію, докладно описане в посібнику користувача, є важливим кроком для правильного функціонування вашого приладу, а також для майбутньої якості миття. Довірте встановлення вашої посудомийної машини професіоналу. Служба з ремонту Fix-Дніпро виконає обслуговування та ремонт посудомийних машин Electrolux у Дніпрі.

Встановлення посудомийної машини

  • Пристрій повинен знаходитися в приміщенні при температурі навколишнього середовища від 5°C та 45°C . Щоб уникнути пошкодження посудомийної машини від замерзання, не допускайте падіння температури нижче 5°C;
  • Розташування посудомийної машини горизонтальне, майстер відрегулює ніжки. Це запобігає будь-якому ризику переповнення або витоку. Крім того, якщо ступні погано відрегульовані, це може спричинити вібрації і, отже, шум;
  • Підключення пристрою відбувається до заземленої розетки. Не використовуючи подовжувача;
  • Підключення до води. Висота підключення стічних вод повинна становити від 60 см до 1 м;
  • Якщо в будинку вже водопровід, майстер підключить меншу трубу до водопроводу, а більшу - до сифона, що приєднується до зливу;
remont-posudomoechnyh-mashin-v-dnepre
  • За бажанням майстер може підключити посудомийну та пральну машини до одного джерела живлення або до каналізації. Для цього він використовує подвійну систему відведення стічних вод;
  • Щоб встановити посудомийну машину без використання звичайних сантехнічних прийомів, майстер може використовувати водопровідний кран. Підключення до водопроводу та зливу (самопроникаючий зливний фланець) виконується дуже швидко, без необхідності розбирати або розрізати трубу. Самопроникаючий водопровідний кран автоматично пробиває мідну або ПВХ трубу під час збирання;
  • Майстер перевірить, що зливний шланг оснащений пасткою / аератором. Це дозволяє уникнути проблем зливу брудної води і, отже, шуму в раковині, коли ваша посудомийна машина порожня.

Встановлення вбудованої посудомийної машини

Для вбудованої моделі установка дещо відрізняється і вимагає додаткових маніпуляцій.

Цей тип пристрою передбачає вбудовування в нішу. Майстер проведе необхідні перевірки машини перед тим, як вставити її в поглиблення та відрегулювати висоту щодо площини.
Він установить захист від конденсації (поставляється з посудомийною машиною) для монтажу під робочим столом. Закріпить панель обробки перед підключенням та вбудовуванням.

Використання миючих засобів

Миючі засоби для посудомийних машин випускаються в різних формах: гель, порошок, таблетки.

Є також два типи продуктів, відомі як «класичні» і представлені як «все в одному» (включаючи сіль та ополіскувач), це більше питання комфорту та простоти використання. Відомо, що таблетки легко дозуються (немає ризику передозування порівняно з порошком або гелем), а продукти «все в одному» зазвичай не вимагають додавання солі та ополіскувача. Миючий засіб має бути поміщений у відділення, надане виробником. Інструкція радить не поміщати таблетки безпосередньо в резервуар, вони розчиняються тоді зарано (під час фази попереднього прання).

  • Регулювання пом'якшувача. Пом'якшувач води повинен бути відрегульований так, щоб доставляти потрібну кількість регенеруючої солі відповідно до жорсткості вашої води;
  • Заповнення контейнера для солі та промивного бака. Бажано заповнити контейнер для солі, а також бак для ополіскувача, навіть якщо планується використовувати миючий засіб в одному. Контейнер для солі повинен бути заповнений водою, а потім завантажений сіллю. Ополіскувач, необхідний для блиску та сушіння без слідів, повинен бути залитий у передбачений відсік.

Програми та параметри

Програми та опції докладно описані в інструкції з використання посудомийної машини. Максимально використовуючи ці пресети, ви уникаєте непотрібних витрат енергії на воду та електрику (наприклад, з опцією половинного навантаження або відкладеним запуском). Ці програми також впливають на ефективність прання, особливо для дуже специфічних предметів, таких як дитячі пляшечки або форми для випікання. Чим більше програм використовується постійно в посудомийній машині, тим якісніше миття та контроль при витратах на воду та електрику.

remont-posudomoechnyh-mashin-v-dnepre
Група Electrolux просуває інновації в деяких своїх посудомийних машинах: систему ComfortLift, механізм, який дозволяє легко піднімати нижню стійку посудомийної машини, щоб завантажувати та вивантажувати посуд, не нахиляючись. Якими не були інноваційними технології, але вся техніка іноді потребує огляду фахівцем. Служба з ремонту Fix-Дніпро виконає обслуговування та ремонт посудомийних машин Electrolux у Дніпрі. Телефонуйте!

МИ ТАКОЖ РЕМОНТУЄМО ПОСУДОМИЙНІ МАШИНИ

 

Fix-Дніпро - філія служби ремонту Fix-Man

 

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Дніпро приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соціальних мережах


Гарантія

Контакти

Прайс-лист

Вакансії

Угода користувача

 

© Fix-Дніпро: Ремонт побутової техніки