Ремонт посудомийних машин Zanussi

Ремонт посудомийних машин
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Якісний ремонт
Ремонт із 100% гарантією
Відгуки про ремонт
Працюють виключно спеціалісти, про що говорять відгуки в системі Google
Професійний ремонт
Оперативний виїзд по всьому місту Дніпро

Ремонт посудомийних машин Zanussi у Дніпрі

Посудомийні машини Zanussi відомі споживачеві своєю якістю та довговічністю. Простий та нескладний функціонал виділяє їх серед конкурентів. Але навіть найякісніша техніка потребує уваги професіоналів. Служба з ремонту Fix-Дніпро проводить обслуговування та ремонт посудомийних машин Zanussi в Дніпрі.

Посудомийна машина не запускається

Перш за все, майстер перевірить,  підключена або посудомийна машина і чи працюють запобіжники /автоматичні вимикачі. Якщо електрична установка не є проблемою, проведе увімкнення пристрою, перевіривши чи закрита кришка.

Важелі розпилення більше не обертаються

Важелі обертаються тільки під тиском води. Майстер перевірить, що отвори на кінцях кронштейнів не забиті брудом чи залишками їжі. Якщо порти важелів не заблоковані, це проблема насоса, який може бути забитий. При необхідності проведе чищення насоса. Перевірить ще раз, знявши кронштейни та ввімкнувши посудомийну машину.

remont-posudomoechnyh-mashin-v-dnepre

Вода не надходить

Посудомийна машина може бути заблокована або через засмічення зливу, або через те, що поплавець знаходиться в безпечному положенні, часто через воду, що залишається всередині машини . Ще одна з можливих причин, це не повністю закриті дверцята пристрою.

 • Забиті шланги. Фахівець проведе їх чистку, спеціальним пристроєм - тхором;
 • Можливо, причина в поплавці. Поплавець є невеликим шматочком полістиролу на напівпрозорому пластику, з'єднаний з електричними проводами. Фахівець спочатку просушить машину губкою, потім зніме пластину з задньої сторони машини або збоку та проведе маніпуляції рукою;
 • Двері посудомийної машини. Майстер перевірить, чи надійно зачиняються двері, спустошивши машину. Огляне ущільнювачі, за потреби проведе заміну.

Посудомийна вода не стікає

На дні посудомийної машини все ще застійна вода.
Коли посудомийна машина заповнена водою, це означає, що потік не виконується нормально. У цьому випадку перше, що потрібно зробити, це від'єднати вилку від пристрою, щоб уникнути ризику ураження електричним струмом.

Майстер перевірить, чи не закриває що-небудь колектор на задній частині бака і що кухонна раковина не заблокована. Проведе огляд, як стікають води в кухонну раковину. За потреби проведе чищення. Зливна труба під раковиною поруч із з'єднанням також може бути заблокована або перекручена. Надасть їй правильної форми.

Посудомийна машина протікає або має проблему зливу

Ця проблема, яка проявляється в трудностях з випорожненням, пов'язана із засміченням пристрою. Майстер проведе очищення побутового приладу:

 • Зніме випускний фільтр з нижньої частини посудомийної машини, повернувши його на чверть оберту за годинниковою стрілкою;
 • Очистить його;
 • Знімає решітку фільтра;
 • Перевірить пальцем, чи чисті стінки навколо фільтра. Можливо, вони в жирі;
 • Розплавить цей жир, повільно вливаючи в порожнину і добре занурюючи зонд, щоб розчинити жир в одному літрі гарячої води (60-70 ° C) з доданими кристалами натрію;
 • Дасть розчину опрацювати одну або дві хвилини;
 • Закриє посудомийну машину, не замінюючи гриль і жировловлюючий фільтр;
 • Потім увімкне пристрій, утримуючи кнопку «Пуск» п'ять-сім секунд.
 • Після перезапуску посудомийної машини зіллє воду, відкачавши залитий розчин;
 • Вимкне прилад, потім відкриє його і заллє розчин гарячої води та соди;
 • Закриє пристрій і ввімкне його, запустивши цикл полоскання (15 хвилин);
 • Відкриє прилад і при необхідності замінить грати та жировловлюючий фільтр.
 • Посудомийна машина вийшла з ладу             |

Це може бути витік. Навіть крапля води на резистори може призвести до вимкнення посудомийної машини. Фахівець перевірить проводку та резистор, за необхідності проведе заміну. Виявить причину та місце витоку, проведе ремонт.

remont-posudomoechnyh-mashin-v-dnepre
 • Посудомийна машина погано миє

Якщо після миття в посудомийній машині їда все ще залишається на посуді, можливо, був обраний неправильний цикл. Слід повторити миття на більш тривалому режимі. Необхідно звернути увагу на кошти, які використовуються. Звичайні миючі засоби не можуть бути придатні для посудомийної машини. Можливо, не було додано ополіскувач або сіль у пристрій (стінки вкриті тонкою білою плівкою).

Майстер перевірить, що важелі обприскування чисті і вільно обертаються, не закриті посудом. Можливо, знадобиться чищення приладу.

Посудомийна машина повинна регулярно обслуговуватися. Це продовжить її термін служби та запобігатиме зносу деталей. Служба з ремонту Fix-Дніпро проводить обслуговування та ремонт посудомийних машин Zanussi у Дніпрі. Телефонуйте!

МИ ТАКОЖ РЕМОНТУЄМО ПОСУДОМИЙНІ МАШИНИ

 

Fix-Дніпро - філія служби ремонту Fix-Man

 

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Дніпро приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соціальних мережах


Гарантія

Контакти

Прайс-лист

Вакансії

Угода користувача

 

© Fix-Дніпро: Ремонт побутової техніки