Кондиціонер погано холодить

Ремонт кондиціонерів
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Якісний ремонт
Ремонт із 100% гарантією
Відгуки про ремонт
Працюють виключно спеціалісти, про що говорять відгуки в системі Google
Професійний ремонт
Оперативний виїзд по всьому місту Дніпро
Кондиціонер погано холодить

Кондиціонер раптом перестав нормально працювати? Це може засмутити, особливо якщо на вулиці спекотне літо. І закономірно постає питання – як бути, куди бігти і до кого звертатися? Не варто довго шукати відповіді на запитання – майстри служби з ремонту Fix-Дніпро допоможу вам. Але все по порядку.

Варто знати проблему в обличчя

Температура повітряного потоку на виході з системи кондиціонера повинна відповідати певним критеріям. Це і сила потоку повітря, як і ступінь обдування та охолодження, і так далі – якщо вони не обмежуються.

поломки кондиционеров днепр

Не омине увагою бруд у першу чергу вентилятор - це призведе до зниження потужності потоків повітря, плюс до всього його очищення як робота дуже складна і незручна. відповідають заданим параметрам, відповідно у системі є проблеми. Проблеми можуть бути різні, але наші майстри виділяють основні і методи їх вирішення.

Проводимо генеральне чищення

Саме забруднення виступає лідером причин, що призводять до поломок систем кондиціонерів. Як показує практика, здебільшого забиваються пилом і брудом саме повітряні фільтри – розташовані вони під зовнішніми панелями внутрішнього системного блоку.

При цьому вже через місяць – два активного використання кондиціонера можуть призвести до накопичення шарів бруду та пилу, сміття. Але якщо своєчасно не проводити огляд та очищення фільтрів – швидше за все весь бруд буде йти на інші внутрішні вузли та деталі.

При цьому важливо пам'ятати – чистити майстру доведеться як зовнішній, так і внутрішній блоки.

Але єдино хорошим моментом є те, що сам процес чищення фільтрів - як робота не найскладніша, і за витратами сил і часу вимагає небагато. Просто треба їх вийняти із системи, промити під проточною водою та висушивши, знову повернути на місце.
  • Протікання холодоагенту

Якщо в системі має місце протікання фреону - без допомоги та уваги фахівця не обійтися. І трапляється це здебільшого через розгерметизацію системи, коли сильні втрати холодоагенту призводять до того, що кондиціонер просто ганятиме повітря по кімнаті, не охолоджуючи або не нагріває його. Тільки майстер може провести діагностику та виявлення місця протікань, проведе усунення та дозаправить фреон.

Плюс до всього важливо, щоб ці роботи робив майстер - брак холодоагенту в системі, як і надлишок фреону призведуть до поломки кондиціонера.

  • Компресор не працює

Якщо в процесі роботи компресор видає нехарактерний гул або при його запуску спрацьовує система захисту, або він зовсім не запускається в роботу - причину варто шукати в наступному:

  • низька напруга потоку електрики в мережі;
  • якщо сам щиток і мережа має 3 фази, то варто перевірити – чи не спрацьовує одна з них на захист і чи не встановлено неправильно;
  • рідкий фреон може проникати в сам кратер;
  • має місце засмічення системи капілярних трубок - це нерідко трапляється після перегорання мотора, закупорки їх різними домішками та неякісними маслами, і так далі;
  • має місце поломка вентилятора або 4-хходового клапана, які варто відремонтувати або замінити;
  • може бути компресор заклинив або зламався датчик температур;
  • термореле вийшло в системі кондиціонера з ладу.
поломки кондиционеров днепр

Але незалежно від виду та обсягу поломок – не варто намагатися усунути поломку власними силами. Оскільки тільки майстер може правильно та в повному обсязі діагностувати поломку, замінити на нові деталі та вузли. Та й на всі виконані роботи наші майстри видають гарантію – її терміни можуть варіювати від кількох місяців до року. Але головне, наші майстри проведуть консультування та інструктаж користувача щодо правильної експлуатації. Це продовжить термін служби техніки, і дозволить довгий час насолоджуватися комфортним кліматом. Дзвоніть!

Fix-Дніпро - філія служби ремонту Fix-Man

 

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Дніпро приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соціальних мережах


Гарантія

Контакти

Прайс-лист

Вакансії

Угода користувача

 

© Fix-Дніпро: Ремонт побутової техніки