Ремонт кондиціонерів LG

Ремонт кондиціонерів
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Якісний ремонт
Ремонт із 100% гарантією
Відгуки про ремонт
Працюють виключно спеціалісти, про що говорять відгуки в системі Google
Професійний ремонт
Оперативний виїзд по всьому місту Дніпро

Ремонт кондиціонерів LG у Дніпрі

Якщо техніка раптом перестала нормально працювати, і кондиціонер LG некоректно працює? Як бути, чи реально його відремонтувати? Майстри служби з ремонту Fix-Дніпро допоможе вам. Ремонт кондиціонерів LG – це завдання, яке нашим майстрам по плечу, але все по порядку.

Причини поломок

 

Ремонт та налаштування системи кліматичної техніки, кондиціонера марки LG може знадобитися будь-якої миті – незалежно від якості техніки, як і виробника, вона має властивість ламатися. Наші майстри стикаються з багатьма поломками та умовно можна поділити їх на 4 типи:

 1. порушення самим користувачем правил та норм експлуатації;
 2. непрофесійна, недосвідченими майстрами установка та підключення системи;
 3. природне знос вузлів та деталей;
 4. невчасне, недостатнє обслуговування системи.

Але майстри нашої служби з ремонту Fix-Дніпро знають всі ці особливості та пункти – все це буде озвучено клієнту під час проведення інструктажу. Такий інструктаж у майбутньому допоможе уникнути багатьох проблем та поломок техніки, а відповідно – необхідності викликати майстра з ремонту. Крім цього вони можуть діагностувати та усунути будь-які складності поломки, і техніка далі буде справно працювати.

Причини виклику майстра

До основних причин виклику майстра додому за статистикою відносять:

 1. Засор у системі фільтрів – через зниження об'єму повітря радіатора, в самому приміщенні буде слабко охолоджуватися повітря. Також порушується робота холодильного прийому, а це призведе до замерзання системи, протікання з блоку конденсату.
 2. Брак у системі фреону. І в такому разі наростатиме лід та іній у місці з'єднань штуцера – приміщення відповідно буде гірше охолоджуватися. 
 3. Установка системи з малими обсягами потужності у великому приміщенні – кондиціонер буде в такому випадку працювати на зносі.
 4. Увімкнення системи в холодну пору року, коли на вулиці температура нижче мінус 5 градусів за Цельсієм.
Установка кондиционеров днепр

Якщо говорити про основні несправності - наші майстри виділяють наступні, найпоширеніші. І перше – система погано охолоджує приміщення. І тут важливо перевірити всі налаштування – чи не поставлені вони на обігрів, чи осушення повітря.

 

Якщо система через 10-15 хвилин після запуску вимикається - причина може критися в поломці керуючої плати, або перегріву компресора в зовнішньому блоці. Спровокувати перегрів компресора можуть такі причини:

 1. радіатор просто забитий пилом та брудом;

 2. поле дозаправки рівень фреону перевищує норму – це призводить до збою балансу в контурі;

 3. некоректно працює сам вентилятор у системі охолодження бака;

 4. в систему капілярних трубок, та й сам фільтр попадає частинки бруду – вони їх закупорюють.

Наші майстри не раз стикалися з такими та іншими несправностями, і відповідно знають всі особливості ремонту, наступного налаштування системи.

Чому клієнти обирають нас?

Як показує практика, навіть найякісніша і найдорожча техніка виходить з ладу - кондиціонер вимагає уваги та втручання спеціаліста.

Фахівці служби з ремонту Fix-Man кожному клієнту забезпечують:

 1. Продовження в рази термінів експлуатації системи після проведеної діагностики та ремонту, налаштування відповідно до параметрів виробника.

 2. Зниження ризиків ураження приміщення грибком і пліснявою, повітря в ньому – це зведе нанівець можливі проблеми зі здоров'ям усіх домашніх.

 3. Здатність у майбутньому уникнути незаплановані збої та простої техніки.

 4. Зниження в рази чисельності відмов техніки.

 5. Оптимізується робота системи, відповідно знижується витрата на електрику.

Ремонт кондиционеров LG в Днепре

Саме правильна і своєчасна діагностика, як і ремонт, налаштування системи – гарантія тривалого терміну експлуатації. Якщо говорити про ремонт кондиціонера LG – він проходить кілька етапів.

 1. це, перш за все дослідження та діагностика несправності;
 2. запобігання майстрам самих факторів поломки, несправності.
Але може бути все набагато простіше - просто треба прочистити фільтри. У будь-якому випадку незалежно про поломку та складність несправності – наші майстри проведуть усі ремонтні роботи, а відповідно ваша техніка працюватиме коректно не один рік. Також фахівець в обов'язковому порядку проконсультує – як правильно користуватися технікою, щоб вона працювала довго, як часто проводити ТО, відповість на питання, що цікавлять.

Головне не намагатися усунути поломку власними силами – це призведе до ще більш дорогої поломки або необхідності купувати нову техніку. Тому при перших ознаках поломки – відключіть техніку та викликайте майстра. Наші фахівці працюють тільки з оригінальними та новими деталями, плюс на всі види робіт – видають гарантію. Щодо останнього пункту – її терміни можуть варіювати від кількох місяців і до року, тут все залежить від складності ремонту.

МИ ТАКОЖ РЕМОНТУЄМО КОНДИЦІОНЕРИ

 

Fix-Дніпро - філія служби ремонту Fix-Man

 

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Дніпро приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соціальних мережах


Гарантія

Контакти

Прайс-лист

Вакансії

Угода користувача

 

© Fix-Дніпро: Ремонт побутової техніки