Усунення несправності електромережі

Ремонт побутової техніки
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Якісний ремонт
Ремонт із 100% гарантією
Відгуки про ремонт
Працюють виключно спеціалісти, про що говорять відгуки в системі Google
Професійний ремонт
Оперативний виїзд по всьому місту Дніпро

Усунення несправності електромережі в місті Дніпро

 

Усунення несправностей електромережі досить небезпечна процедура, тому самостійно краще не проводити подібну маніпуляцію. Краще звертатися до фахівців, які мають спеціальні інструменти та професійний досвід. Служба з ремонту Fix-Man надає професійні послуги, які здійснюють справжні фахівці.

 

Які можуть виникнути несправності та їх причини?

 

Найперша несправність, яка може виникнути, це перевантаження. Вона виникає через перевищення норми струму, що проходить проводами. Це дійсно небезпечне, тому не варто перевищувати норму струму. Також причиною перевантаження може бути коротке замикання, яке виникає між проводами в мережі.

 

Ще одним явищем, що часто зустрічається, вважається електрична дуга і іскріння. Воно виступає внаслідок проходження струму через повітря. Іскріння часто спостерігається, якщо витягувати вилку з розетки. Це відбувається, якщо з'єднання грішить поганими контактами. Ці явища є досить небезпечними і можуть призвести до пожежі.

 

Як перевірити несправність?

Пошук несправності в електромережі вимагає наявності спеціальних приладів та знань, тому що це небезпечно, і перевіряти необхідно тільки при вимкнених пробках. Які прилади знадобляться, щоб перевірити електромережу? Існує певний перелік приладів, які є у будь-якого спеціаліста:

  • Електричний пробник допоможе зрозуміти чи є напруга в мережі. На вигляд він виглядає як звичайна викрутка і при дотику до контакту спалахує червона лампочка, якщо напруга є;
  • Безконтактний пробник здатний визначити існуючу напругу навіть на відстані;
  • Мультиметр – це універсальний прилад, який вимірює електрику, він є в домашньому побуті у багатьох;
  • Прилад, який перевіряє правильність підключення, дозволяє швидко перевірити підключення правильності розеток.
 поиск неисправности электропроводки

Якщо перевірка відбувається не за допомогою фахівця, а самостійно необхідно відключити напругу за допомогою ПЗВ, автоматичного вимикача. І тільки переконавшись у тому, що напруга відключена за допомогою спеціального приладу, приступатиме до перевірки.

Які існують несправності?


Несправність електромережі може бути безпосередньо у проводці або розетках. Але набагато складніше, коли несправність проводки прихована, і перебувати під товстим шаром штукатурки. Тоді діагностику необхідно проводити лише за допомогою спеціального детектора. Він здатний визначити метал, який знаходиться у стіні, та визначити зону обриву електричного дроту.

Як правильно усунути?

 

Пошук та усунення несправності в електропроводці потребує спеціальних навичок та приладів під рукою. Якщо відбувається обрив прихованої проводки, потрібно спочатку дослідити всі вузли з'єднань, а також вимикачі і коробки. Дуже рідко, якщо відбувається обрив всього провідника прихованої коробки.

Те, що спрацьовує ПЗВ, навіть якщо до нього не підключені ніякі електроприлади, це говорить про те, що десь порушена ізоляція. Також нагрівання та неприємний запах, вказує на порушення ізоляції. Якщо нагрівається розетка або вимикач, необхідно відразу відключити живлення та провести ремонт контактних з'єднань.

При перевірці варто все відключити, щоб забезпечити безпеку. Після того, як пошкоджена ділянка буде виявлена, необхідно шукати в розетках, вимикачах та люстрах.

 поиск неисправности электропроводки

Як правильно усувати несправності?

 

Варто пам'ятати, що будь-які домашні поломки електромережі виконуються кваліфікованими фахівцями, які мають відповідну групу електробезпеки. Фахівці виконують роботи відповідно до правил безпеки. Служба ремонту Fix-Man допоможе в найкоротший термін виконати роботи та усунути поломку. Багато хто воліє звертатися до нас завдяки наступним перевагам:

  • Професійні майстри, які зможуть виконати роботи будь-якої складності та постійно підвищують рівень своєї кваліфікації;
  • Інноваційне обладнання, яке має при собі кожен майстер і воно зможе швидко визначити несправність та усунути її;
  • Якісний та швидкий сервіс, ми відразу відгукнемося на вашу заявку, і майстри за короткий період часу будуть на виїзді.


Варто турбуватися про свою безпеку та своїх близьких, тому звертатися до справжніх фахівців, які зможуть професійно впоратися з роботою, а не намагатися самостійно здійснювати подібні роботи.

Fix-Дніпро - філія служби ремонту Fix-Man

 

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Дніпро приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соціальних мережах


Гарантія

Контакти

Прайс-лист

Вакансії

Угода користувача

 

© Fix-Дніпро: Ремонт побутової техніки