Ремонт сушильних машин

Ремонт побутової техніки
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Якісний ремонт
Ремонт із 100% гарантією
Відгуки про ремонт
Працюють виключно спеціалісти, про що говорять відгуки в системі Google
Професійний ремонт
Оперативний виїзд по всьому місту Дніпро

Ремонт сушильної машини в місті Дніпро

Якщо зламалася сушильна машинка - не варто відразу засмучуватися і бігти купувати нову техніку. Головне відключити її від мережі та викликати майстра додому, довіривши ремонт лише професіоналам. Достатньо оформити заявку і фахівці прийдуть вам на допомогу, але це по порядку.

Зміст:

  1. Найчастіші несправності сушарок
  2. Ремонт техніки фахівцями

Найчастіші несправності сушарок

Завдяки влаштуванню сучасних моделей сушильних машинок - при правильній їх експлуатації, своєчасному ТО, вони рідко доставляють проблеми своїм власникам поломками. І як кажуть майстри – більшість поломок обумовлена ​​впливом зовнішніх негативних факторів, як і порушення правил експлуатації.

Як кажуть фахівці - на практиці є два фактори, які ведуть до несправності та необхідності в ремонті сушарок. Це перевантаження білизни та перегрів машини. У першому варіанті несправності користувач перевищує вагу білизни, завантаженої в машинку. Це веде до порушення центрування, як просідання самого барабана, що в результаті може завершитися урвищем або скоком, розтягуванням приводного ременя. Плюс до всього – зношуються підшипники раніше за термін, як і амортизатори.

Також регулярне завантаження білизни вище норми буде створювати перешкоди в циркуляції пари, а це може призвести до поломки нагрівального ТЕНу. Щодо другого негативного чинника – здебільшого це є наслідком засмічення окремих каналів конденсату.
Але незалежно від першопричини, що призвела до поломки, встановити точну причину несправності можна тільки після всебічної діагностики. І проводити її має майстер, як і сам ремонт – не варто намагатися зробити це самотужки, не маючи на те належного досвіду, знань та обладнання. Подібне втручання може призвести в результаті не тільки до більш серйозної та складної поломки, а то й зовсім – до повної поломки техніки, коли дійсно доводиться купувати нову техніку.

Ремонт техніки фахівцями

При зверненні до професіоналів, клієнт істотно економить власний час і гроші, адже майстер після діагностики або проїде ремонт вдома (що трапляється в 8 з 10 випадків поломок) або ж сервіс власними силами та транспортом доставить техніку до майстерні, де й проведе ремонт.

Всі поломки сушильних машинок можна умовно поділити на дві групи - це електронні і чисто механічні. І в обох випадках варто викликати майстра для ремонту – сушильна машинка виступає складним агрегатом, з електронним керуванням. І тому сам ремонт передбачає наявність не тільки нових та оригінальних деталей, які завжди є у майстра, а й певного досвіду, практичного та теоретичного. Не кажучи вже про професійний набір інструментів та обладнання для діагностики та ремонту.

Якщо сервісний центр з ремонту сушильних машин працює офіційно - це не тільки гарантія правильно проведеної діагностики/ремонту, але й надасть гарантію на всі види робіт. Плюс до всього, майстерні завжди обладнані необхідною технікою для ремонту та діагностики, мають нові деталі та оригінальні вузли.

Як проводиться ремонт? На самому початку майстер проведе тестування та діагностику техніки, застосовуючи спеціальне обладнання. І вже з урахуванням виданого коду помилки – отримає повну інформацію про те, який саме вузол чи деталь вийшли з ладу. Але навіть у найскладнішому випадку поломки – майстри не лише оцінять реальний стан справ, а також підкаже, чи варто ремонтувати машинку. Адже нерідкі ситуації, за яких ремонтувати машинку недоцільно – якщо ціна ремонту вища за 60% вартості нового обладнання, то фахівець порадить купити нову сушильну машинку.

Крім цього, працюючі офіційно майстри і дорожать своєю репутацією завжди дає гарантію на проведені роботи. І обов'язково проконсультує користувача з основ правильної експлуатації техніки. Це гарантує тривалу та правильну роботу сушильної машинки.

Fix-Дніпро - філія служби ремонту Fix-Man

 

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Дніпро приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соціальних мережах


Гарантія

Контакти

Прайс-лист

Вакансії

Угода користувача

 

© Fix-Дніпро: Ремонт побутової техніки