Ремонт холодильника Electrolux

Ремонт холодильників
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Якісний ремонт
Ремонт із 100% гарантією
Відгуки про ремонт
Працюють виключно спеціалісти, про що говорять відгуки в системі Google
Професійний ремонт
Оперативний виїзд по всьому місту Дніпро

Ремонт холодильника Electrolux у Дніпрі

Розібратися з ремонтом холодильника не так просто. Холодильники іноді виходять із ладу, і це стає домашньою кризою, коли це відбувається. Ви інвестували у здорову їжу для своєї сім'ї, але вона повинна зберігатися за належної температури.

Ось кілька порад щодо ремонту холодильника від нашої служби з ремонту Fix-Дніпро у Дніпрі

 • По-перше, переконайтеся, що холодильник правильно підключений до розетки. Якщо вилка була випадково від'єднана, підключіть її знову, і пристрій повинен негайно розпочати охолодження.
 • По-друге, переконайтеся, що ручка установки температури всередині пристрою не була випадково повернена в положення "вимкнено". Якщо це так, встановіть середню температуру, і пристрій повинен працювати.
 • Якщо жодне з цих рішень не поверне ваш холодильник у робочий стан, настав час зателефонувати до нашої служби з ремонту холодильників в Дніпрі.
remont-holodilnikov-v-dnepre
 • Будьте готові повідомити службу з ремонту холодильників марку та модель вашого пристрою, щоб переконатися, що майстри зможуть відремонтувати цю поломку.
 • Заплануйте раннє призначення для обслуговування можливо якщо ви будете затягувати з ремонтом він вам обійдеться дорожче так як зламається щось ще.
 • Якщо всередині холодильника все ще холодно, не відкривайте його, якщо це можливо, доки не отримаєте обслуговування. Холодильник підтримуватиме задану температуру всередині протягом кількох годин.
 • Якщо температура всередині вашого холодильника не холодна, заберіть усі продукти, що швидко псуються, в прохолодне місце, якщо є така можливість.
Будь-яка їжа, яка розморозилася протягом короткого часу, повинна бути негайно приготовлена ​​або викинута. Якщо їжа була теплою протягом тривалого часу, наприклад, якщо ви повернулися з відпустки та виявили,

що ваш холодильник вийшов з ладу, ви повинні відмовитися від усіх продуктів, які можуть зіпсуватися.
Не припускайте дорогої помилки, вибігаючи і купуючи новий холодильник, якщо ваш був задовільним до відмови. Ремонт побутової техніки можливий і може заощадити багато грошей у порівнянні з покупкою нової побутової техніки.

Чому мій холодильник видає шум

Дрібеніння в холодильнику не рідкість.

Дрібеніння, ймовірно, є результатом однієї з наступних дій:

 • Потік води через лінію води.
 • Потік холодоагенту через систему охолодження.
 • Предмети, що зберігаються на верхній частині холодильника.
 • Холодильник не рівний.

Потік води та холодоагенту є частиною нормальної роботи і не має значення. Однак, якщо холодильник знаходиться надто близько до стіни, ви можете почути, як лінія води стукає об стіну за холодильником. Щоб вирішити цю проблему, просто витягніть холодильник, щоб дати лінії з подачею води трохи більше місця.

Якщо у вас є предмети, що зберігаються у верхній частині холодильника, приберіть їх, щоб прибрати стукіт.

Перевірте, чи знаходиться холодильник прямо на підлозі. Якщо вирівнюючі ніжки не піднімають його над підлогою, зверніться до посібника з експлуатації та догляду за вказівками для вашої конкретної моделі, щоб відрегулювати вирівнюючі ніжки та вирівняти холодильник.

Звуковий сигнал

Тривога відчинених дверей викличе звуковий сигнал холодильника, щоб попередити вас про проблему. Будильник подаватиме звуковий сигнал кожні 2 хвилини, якщо залишити його без нагляду.

Переконайтеся, що всі двері та ящики повністю зачинені, і що всі ущільнення дверей чисті та не пошкоджені, щоб вимкнути сигналізацію.

Важливо: Переконайтеся, що холодильник вирівняний. У Вашому Посібнику користувача та догляду будуть наведені інструкції з вирівнювання холодильника в залежності від вашої конкретної моделі.

Огляньте двигуни вентиляторів, щоб переконатися в їх відсутності перешкод. Якщо вони мають шум від двигуна вентилятора, можливо, його необхідно замінити.

Коли приїде наш майстер, він визначить проблему і пояснить, що потрібно зробити, щоб полагодити прилад. Вам має бути надано діагностику та оцінку очікуваної вартості ремонту, якщо ви вже не охоплені договором про гарантію або обслуговування.
Наша кваліфікована служба з ремонту холодильників Fix-Man у Дніпрі дуже швидко поверне вашу родину. до нормального життя.

remont-holodilnikov-v-dnepre

Вони встановлять правильне налаштування перемикача температури охолодження і перевірить, що пристрій працює належним чином.

Дізнайтеся, як очищення приладу може допомогти запобігти збоям. З питань ремонту холодильника чи іншої побутової техніки, будь ласка, зв'яжіться з нами. Дзвоніть!

МИ ТАКОЖ РЕМОНТУЄМО ХОЛОДИЛЬНИКИ

 

Fix-Дніпро - філія служби ремонту Fix-Man

 

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Дніпро приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соціальних мережах


Гарантія

Контакти

Прайс-лист

Вакансії

Угода користувача

 

© Fix-Дніпро: Ремонт побутової техніки