Монтаж газового котла

Ремонт газових котлів
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Якісний ремонт
Ремонт із 100% гарантією
Відгуки про ремонт
Працюють виключно спеціалісти, про що говорять відгуки в системі Google
Професійний ремонт
Оперативний виїзд по всьому місту Дніпро

Монтаж газового котла у Дніпрі

Газові котли є технічно складним побутовими приладами в системі теплозабезпечення. Вони відповідають не лише за наявність тепла у приміщенні, а й за виробництво гарячої води. Їхній механізм складається з безлічі елементів, що відповідають за правильну роботу пристрою.

Реле тиску повітря або запобіжний датчик тиску диму


Реле тиску повітря є захисним пристроєм, воно дозволяє запалювати пальник тільки при правильній евакуації пари. Фактично це тиск, який створює вентилятор, який переносить повітря через трубки Вентурі, з'єднані в свою чергу з реле тиску повітря. Усередині останнього відбувається обмін контактами між загальним контактом C та контактом NO. Під час запуску контакт C – NC (нормально замкнутий) замкнутий. Практично реле тиску повітря перевіряє, чи обертається вентилятор під тиском, який він чинить на гумові трубки.

Правильна робота реле тиску може бути перевірена тестером навіть без струму. Він ставить себе в положення безперервності, і при продуванні всередині невеликої трубки для створення тиску виявляється проходження струму.

remont-gazovyh-kotlov

Трубки Вентурі або трубки Піто

Трубки Вентурі є засобом зв'язку між вентилятором і датчиком тиску диму. Одна або дві трубки із силіконової гуми з'єднані з реле тиску пари, повідомляючи про наявність достатньої вентиляції/видалення диму. Ці трубки іноді забиваються сажею або твердим конденсатом, тому їх необхідно розібрати та ретельно очистити.

Вузол пальники або газової рампи

Лілка складається з певної кількості пандусів і являє собою сталевий елемент, з якого відбувається однорідне виділення газу (де відбувається згоряння), який запалюється іскрою, викликаною іскрою запалювання, встановленою на нім.

Газовий клапан або електромагнітний клапан

Газовий клапан - це компонент, який пропускає газ, що надходить із лічильника. Зазвичай усередині він обладнаний захисним затвором та регулюючим затвором (модулятором), керованим електронною платою. За наявності струму, необхідного для контактів газового клапана, це дозволяє пропускати газ, необхідний запуску котла. Якщо цього не станеться, швидше за все, несправність.
Реле потоку
- це компонент, який дає електричну згоду платі, коли змішувач відкривається гарячою водою. Потік холодної води, що проходить через нього, створює замикання вимірюваного контакту з тестером за допомогою функції безперервності. Основними проблемами для нього є:

  • Низький потік води через повний опір теплообмінника;
  • Перешкода (засор);
  • Низький тиск акведука.

Витратомір є компонентом котла, який генерує магнітне поле, коли вентилятор усередині нього обертається при проходженні води в санітарний вхід. Подібно до перемикача потоку, неможливо виміряти його роботу за допомогою тестера.

Вентилятор або турбіна

Вентилятор дозволяє виходити димам з камери згоряння за межі житлових будинків за допомогою димових труб (які мають бути розташовані відповідно до технічних стандартів). Складається з електричної обмотки та трьох контактів, коли вона приймає поточну частину та виштовхує пари в димові труби. Якщо він отримує харчування і не запускається, він несправний і необхідно розглянути питання про заміну.

3-барний запобіжний клапан для котлів

Запобіжний клапан (також відомий як запобіжний клапан від надлишкового тиску) втрачає воду щоразу, коли тиск усередині котла перевищує 2,5 / 3 бар. Усі настінні котли не повинні заряджатися більш ніж на 1,5 бар. Але коли тиск зріс, можливо, ряд причин: Розширювальний бак вийшов з ладу і тому має бути замінений;
  • Занадто багато води було додано з наливного крана (це необхідно усунути, випускаючи воду з радіатора);
  • Санітарний теплообмінник був пробурений або тріснути (його необхідно замінити);
  • Бітермальний теплообмінник був пробурений або тріснути (його необхідно замінити);
  • Червона ручка була повернена (ніколи не повинна бути змінена, вона повинна бути замінена);
  • Повітряний випускний клапан або автоматичний випускний клапан.
remont-gazovyh-kotlov

Завданням автоматичного випускного клапана є автоматичне видалення частини надлишкового повітря з контуру опалення, коли система заряджається вперше або коли з якоїсь причини контур повинен бути вивантажений і перезаряджений. Чорна кришка, надята на голову, повинна бути майже повністю відгвинчена і служить тільки для запобігання потраплянню пилу всередину. Усередині знаходиться поплавець, який має функцію відокремлення повітря від води, у разі його втрати рекомендується замінити клапан.
Фахівець проведе необхідні заміни для нормалізації роботи вашого пристрою. Служба ремонту Fix-Дніпро виконує монтаж газових котлів у Дніпрі.Дзвоніть!

Fix-Дніпро - філія служби ремонту Fix-Man

 

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Дніпро приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соціальних мережах


Гарантія

Контакти

Прайс-лист

Вакансії

Угода користувача

 

© Fix-Дніпро: Ремонт побутової техніки