Ремонт холодильників Hansa

Ремонт холодильників
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Якісний ремонт
Ремонт із 100% гарантією
Відгуки про ремонт
Працюють виключно спеціалісти, про що говорять відгуки в системі Google
Професійний ремонт
Оперативний виїзд по всьому місту Дніпро

Ремонт холодильників Hansa у Дніпрі

Популярність серед користувачів холодильників Hansa обумовлена ​​доступною ціною і відмінними робочими характеристиками. Але техніка не вічна і навіть надійні агрегати від польського виробника, виходячи з ладу. Майстри служби з ремонту Fix-Дніпро розкажуть, з якими частими поломками стикаються, які фактори впливають на це і що можна зробити в такому випадку.

Чому саме ми?

Якщо говорити про те, з яких причин варто вибирати саме майстрів нашої служби – варто виділити такі пункти:
remont-holodilnikov-dnepr
 • Виїзд майстра до кожного клієнта обговорюється з кожним клієнтом індивідуально – час та місце підбирається індивідуально. Головне описати майстру поломку нехай у загальних деталях і він візьме із собою необхідний мінімум деталей.
 • Вартість роботи коливається в прийнятному для замовника діапазоні – ми не робимо накрутку на своїх послугах, не продаємо деталі за завищеними цінами. Ми цінуємо наших клієнтів.
 • Здебільшого ремонт техніки проводиться вдома у замовника, але нерідкі випадки – її доводиться везти в майстерню. У такому разі всі транспортні та організаційні роботи ми беремо на себе. Вам не потрібно думати, де дістати машину і як знести холодильник з 10 поверху, а потім підняти нагору.

Всі роботи, виконані нашими майстрами, підтверджені не просто якістю, а й виданою гарантією на виконаний ремонт.

А що саме вказує на поломку?

Якщо говорити про те, які ознаки вказують на поломку – майстри виділяють такі.

 • Якщо холодильник у роботу не вмикається, при цьому самі індикатори та лампи вказують на поломку. Відповідно мережа живиться від електромережі, але як варіант – має місце поломка компресора, електронних з'єднань, які контролюють роботу рефрижератора, наприклад термостат та термодатчики, плата керування та терморегулятори.
 • Гучні, і не характерні під час роботи шуми, вібрування холодильника – це може вказувати на поломку компресора, як і захисного реле або амортизатора. Якщо, наприклад, шум нагадує скрегіт – пошкоджено допасти самого вентилятора, який відповідальний за відведення вологи.
 • Якщо сама система холодильника підтікає – нерідко так проявляється дренажна рубка, що відійшла, хоча як варіант це може бути засмічення в трубах, по яких вода відводиться від випарника. Але в гіршому випадку - під холодильником може накопичуватися і рідкий фреон з охолоджувальної системи. І в такому варіанті поломки – знайти місце поломки, точніше протікання, усунути її і дозаправити коштуватиме дорого.

Якщо в холодильнику не тримається задана температура – псуватимуться продукти, і причин такої поломки може бути багато. Починаючи від відмови в роботі терморегулятора і закінчуючи поломкою електроніки, зносом ущільнювача на дверях.

Справне функціонування агрегату багато в чому залежить як від зовнішніх, так і внутрішніх, так і зовнішніх. Якщо ж говорити про зовнішні фактори майстра відносять загальний стан електричної мережі, механічні пошкодження, як і розташування агрегату в приміщенні.

 • Сучасні моделі мають у своїй будові захист від стрибків і перепадів напруги, але якщо вони аж надто часті - вона може не витримати. Реле самого компресора і терморегулятора, що перегоріли, електроплата – без них холодильник не працюватиме. Тому для недопущення таких поломок варто підключати холодильник в електромережу зі стабілізатором напруги.
 • Існує в практиці роботи холодильників і правило про мінімальну відстань між стінкою і холодильником - тонні параметри прописані в інструкції і здебільшого ця відстань не повинна бути менше 5 сантиметрів. І якщо ця відстань порушена – продукти будуть гірше охолоджуватися. І все через перегрівання конденсатора.
 • Не варто і нахиляти холодильник, ставити його під сильним кутом нахилу, тому що можуть відмовити підвіски компресора, бити по них, чистити камери за допомогою гострих предметів. Так ви можете пошкодити випарник.
remont-holodilnikov-dnepr
 • Оптимально взяти за правило раз на 4-6 місяців проводити очищення конденсаторних грат, системи дренажних труб і стоку, резервуарної ємності. Якщо вони порушені – роботу холодильника буде порушено.
 • Якщо ставте новий холодильник у кімнаті – переконайтеся, що транспортувальні болти зняті. І якщо ви їх не зняли – у роботі холодильник буде занадто шуміти.

До внутрішніх причин поломок холодильного обладнання варто віднести – природне зношування деталі та шлюб, допущене в процесі складання на виробництві. Але правильно проведена всебічна діагностика, оперативний ремонт та грамотний інструктаж – це ті складові, які дозволять вашій техніці працювати ще не один рік. Тому не варто зволікати і приводити до того, щоб продукти псувалися, а найпростіша поломка в майбутньому переросла в більш дорогий ремонт - звертайтеся до наших майстрів. Дзвоніть!

МИ ТАКОЖ РЕМОНТУЄМО ХОЛОДИЛЬНИКИ

 

Fix-Дніпро - філія служби ремонту Fix-Man

 

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Дніпро приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соціальних мережах


Гарантія

Контакти

Прайс-лист

Вакансії

Угода користувача

 

© Fix-Дніпро: Ремонт побутової техніки