Ремонт пральних машин на правому березі

Ремонт пральних машин
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Якісний ремонт
Ремонт із 100% гарантією
Відгуки про ремонт
Працюють виключно спеціалісти, про що говорять відгуки в системі Google
Професійний ремонт
Оперативний виїзд по всьому місту Дніпро

Ремонт пральних машин у Дніпрі на правому березі

Сьогодні в кожному будинку є пральна машинка. Вона облягає працю, робить наші речі чистими, знімаючи з домашніх багато обов'язків. Але навіть перевірена європейська якість може виходити з ладу – майстри служби з ремонту Fix-Дніпро допоможуть усунути несправність.

Типові помилки


Оскільки більшість робіт проходять вдома – власнику пральних машинок варто знати, які поломки можуть траплятися в пралках. І які причини призводять до них, як проходить ремонт.
remont-stiralnyh-mashin
  • Машинка не зливає воду. Несправність досить часто і швидше за все першопричина поломки криється в засмічення зливу. Якщо не усунути її вчасно – вона спровокує поломку зливного насоса.
  • Не віджимає білизну після прання. Спровокувати її може засмічення найзливнішого фільтра, або поломка електронного в системі модуля, мотора. Дещо рідше ви просто неправильно встановили програму.
  • Не набирає машина воду – важливо перевірити, чи у вас відкритий кран водопроводу. Якщо він відкритий - швидше за все, має місце засмічення впускного типу фільтра, несправність, знос типу впускного клапана подачі в систему води. Рідше має місце поломка датчика, відповідального за рівень води, або управляючий модуль, або замок, що блокує дверцята люка. Тут причин може бути кілька – це може бути пробоїна та шланга подачі води, знос манжету та дефект у герметичності самого насоса, системі забору/зливу води.
  • Якщо не обертається барабан – поломка двигуна або розрив, розтягування приводного типу ременя.
  • Коли машинка не включається в роботу – перевірте, чи підключена вона до розетки, чи не западає кнопка старту, чи працює замок дверцята люка, електронного керуючого блоку. Хоча не варто виключати і те, що машинка може не запускатися в роботу через відсутність води у водопроводі.

Існує ще маса інших поломок машинок, які негативно позначаються на її роботі, як і якості прання - важливо не тільки не залишати їх без уваги, а й не намагатися усунути власними. силами. Не маючи при собі достатніх знань, як і відповідного інструменту, деталей і вузлів, нових і передбачених самим виробником – не варто лагодити машину самотужки. Це може стати причиною більш дорогого ремонту або необхідності купити нову техніку.

Звертайтеся до нас – наші майстри оперативно відреагують на вашу заявку, приїдуть у зручний для вас час та день. Досвідчені фахівці оперативно проведуть діагностику, визначать як саму поломку, так і причину, яка її спровокувала. Провівши заміну вузлів і деталей, що вийшли з ладу – вони проведуть консультування користувача, як правильно користуватися технікою, і це дозволить продовжити термін служби домашньої помічниці.

З яких ще причин клієнти обирають нас?

На всі виконані роботи, як і поміняні вузли та деталі, ми надаємо гарантію – все це наочно показує, наскільки відповідально ми ставимося до наших клієнтам. Ми не намагаємося заробити на вас, але хочемо, щоб ваша техніка працювала довго та надійно, і ви рекомендували нас своїм друзям. Саме якість роботи - наше гасло і такий собі маркетинговий хід.

remont-stiralnyh-mashin

У нашій майстерні працюють досвідчені фахівці, які мають не просто теоретичні знання, а й практичний досвід застосування їх на практиці. Знаючи всі особливості ремонту, поломок тих чи інших пральних машин – ми гарантуємо якість ремонту, як і довгий термін її служби. А всі деталі, що використовуються в роботі – тільки нові та оригінальні, передбачені самими виробниками. Тому звертайтеся до нас – ми працюємо без вихідних та обіду. Дзвоніть!

Fix-Дніпро - філія служби ремонту Fix-Man

 

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Дніпро приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соціальних мережах


Гарантія

Контакти

Прайс-лист

Вакансії

Угода користувача

 

© Fix-Дніпро: Ремонт побутової техніки