Ремонт посудомийних машин Ariston

Ремонт посудомийних машин
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Якісний ремонт
Ремонт із 100% гарантією
Відгуки про ремонт
Працюють виключно спеціалісти, про що говорять відгуки в системі Google
Професійний ремонт
Оперативний виїзд по всьому місту Дніпро

Ремонт посудомийних машин Ariston у Дніпрі

Посудомийна машина - один з небагатьох побутових приладів, щоденно необхідних, але пристрій часто використовується недостатньо. Звернувшись до інструкції, в якій міститься вся корисна інформація для якісного миття та продовження терміну служби пристрою, від його введення в експлуатацію до регулярного технічного обслуговування. Служба з ремонту Fix-Дніпро виконує обслуговування та ремонт посудомийних машин Ariston у Дніпрі.

Встановлення посудомийної машини

Слід враховувати певні правила. По-перше, пристрій повинен розташовуватися на плоскій поверхні, для цього є ніжки, що регулюються, щоб залишатися в горизонтальному положенні. Цей запобіжний захід необхідний, щоб запобігти можливим ризикам переповнення або витоку. Також не рекомендується встановлювати посудомийну машину в приміщенні, що піддається впливу екстремальних температур, у цьому випадку пристрій може зазнавати передчасного зношування. Також його розташування повинно забезпечувати легкий доступ до водопровідних та електричних з'єднань, необхідних для роботи. Виробники радять розміщувати пристрої такого типу поряд із раковиною.

remont-posudomoechnyh-mashin-v-dnepre

Необхідні з'єднання

Для встановлення посудомийної машини необхідні три з'єднання:

 • Підключення до водопроводу;
 • Підключення до джерела живлення;
 • З'єднання для зливу стічних вод.

Деякі посудомийні машини допускають підключення гарячої води за умови, що температура води на вході не перевищує 60 або 70 ° C (залежно від моделі). Це рішення, яке можливе у разі сонячної або геотермальної установки, може забезпечити економію електроенергії до 50%.

Якщо з'єднання для води та зливу відсутні в потрібному місці, майстер може встановити їх, за умови, що є поруч труба холодної води та зливна труба.

У цьому випадку фахівець встановить на трубу спеціальний кран, а також комплект для евакуації.

Алгоритм установки посудомийної машини

 • Майстер зніме упаковку та перевірить стан пристрою;
 • Прочитає документацію з пристрою та зверне увагу на всі особливості даної установки;
 • Прикріпить усі необхідні предмети при необхідності;
 • Під'єднає зливний шланг, уникаючи вигинів;
 • Підключить шланг подачі води, завжди стежачи за тим, щоб не вигнути або не зламати шланг;
 • Вставить посудомийну машину в розетку;
 • Перевірить стійкість пристрою і при необхідності відрегулює регульовані ніжки;
 • Увімкне пристрій і почне цикл порожній, щоб перевірити на витоку.

Введення в експлуатацію

Після того, як посудомийна машина підключена та встановлена, першим кроком є ​​налаштування пом'якшувача, призначеного для видалення мінералів та солей з води, які можуть викликати проблеми в роботі. Регулювання пом'якшувача визначить кількість солі, яка використовується у кожному циклі прання. Наступний крок вимагає заповнення соляної камери спочатку водою, а потім сіллю, що регенерує. Фахівець додасть рідину, що ополіскує, відповідно до інструкції із застосування. Рекомендується розпочинати перший порожній цикл перед будь-яким використанням, щоб виявити будь-які витоки у з'єднаннях.

Регулярне обслуговування

Посудомийна машина призначена для миття, але це не означає, що вона сама по собі чиста систематично. Цей прилад, як і всі інші, необхідно обслуговувати, щоб продовжувати зберігати його ефективність, а також продовжувати термін його служби.

Деякі механізми пристрою, розташовані в стратегічних точках, під час роботи забруднюються та погіршують якість миття.

 • Очищення фільтра. Фільтр для посудомийної машини використовується для збирання бруду та домішок, щоб вони не забивали зливний насос. Цю складову пристрою слід регулярно очищати гарячою водою та миючим засобом від усіх залишків;
 • Чистка ущільнювачів дверей. Ущільнення дверей гарантують герметичність приладу. Щоб підтримувати їхню ефективність, вони також повинні бути вільними від домішок. Їх чистка проста, з м'якою вологою тканиною та щіткою;
 • Очищення розпилювачів. Розпилювальні важелі (або миючі важелі) розподіляють воду під час циклу для впливу на всі страви. Отвори в важелях, які дозволяють воді циркулювати, можуть забитися, тому очищають їх, зануривши в гарячу мильну воду і витіснивши залишки гострою голкою або зубочисткою;
remont-posudomoechnyh-mashin-v-dnepre
 • Очищення резервуару. Можна очистити внутрішню частину машини, запрограмувавши порожній цикл, тобто без посуду. Якщо ви помітили сліди жиру, вапняних відкладень або неприємних запахів, додайте чашку білого оцту перед запуском машини.

Служба з ремонту Fix-Дніпро виконує обслуговування та ремонт посудомийних машин Ariston у Дніпрі.

МИ ТАКОЖ РЕМОНТУЄМО ПОСУДОМИЙНІ МАШИНИ

 

Fix-Дніпро - філія служби ремонту Fix-Man

 

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Дніпро приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соціальних мережах


Гарантія

Контакти

Прайс-лист

Вакансії

Угода користувача

 

© Fix-Дніпро: Ремонт побутової техніки