Ремонт газових котлів

Ремонт газових котлів
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Якісний ремонт
Ремонт із 100% гарантією
Відгуки про ремонт
Працюють виключно спеціалісти, про що говорять відгуки в системі Google
Професійний ремонт
Оперативний виїзд по всьому місту Дніпро

Ремонт газового котла в місті Дніпро

Скачки та перепади напруги, зношування деталей, вплив холодів, вплив води поганої якості - все це найчастіші причини поломки газових котлів . Правильна експлуатація та профілактичні заходи продовжать безремонтний період обладнання. Але якщо виникла форс-мажорна ситуація, і відбулася поломка котла, допомогти зможе сервіс, який успішно усуває проблеми з газовими пристроями. Ремонт газових котлів у Дніпрі — служба з обслуговування газової техніки, що вийшла з ладу, — має великий досвід ремонту цих агрегатів.

Несправності та причини виникнення

Якщо газовий котел зламався, потрібно встановити першопричину. Поломки можуть бути явні та приховані. Іноді несправності виникають раптово, коли котел припиняє роботу з незрозумілого приводу.

Термін служби газових котлів більше 5 років. Буває, що до виникнення несправності минають довгі роки. Деталі, з яких виготовлено пристрій, поступово зношуються, матеріали «старіють».
Класифікація несправностей:

 • Несправності характеру, що перемежується. Виникають при впливі зовнішніх факторів, що порушують допустимі установки параметри (стрибки напруги, перепади тиску).
 • Первинного та вторинного характеру. З появою поломки вперше, на екрані відображається код порушення. Якщо несправність не була усунена, знову виникає помилка.
 • При раптовій поломці котел відключається відразу. При поступовому зносі деталей несправності з'являються в процесі зношування матеріалів.
ремонт газовых котлов днепр

Деякі несправності можна усунути своїми руками, в інших же під силу розібратися тільки досвідченому майстру.


Викликати майстра можна за телефоном 098-055-60-28

 

Типові поломки газових котлів

 

 • Проблеми на початку роботи (не спалахує або занадто швидко гасне вогонь). Причинами можуть стати порушення тяги (слабкий або сильний потік повітря), перепади напруги в мережі, несправності датчика тяги, розпалювання та запальника, неправильне підключення фази та нуля.

 • Котел коптить. Гар йде при включенні розпалювання. Причина — мала концентрація повітря у паливі, газ при цьому згоряє швидко.

 • Нестабільне полум'я, відрив «язичків» від форсунок. Виникає при деформації форсунок, поломках датчика тиску, газового клапана, критичних перепадів тиску у магістралі.

 • Загасання котла у спеку. Підстави цього — різниця температур повітря в шахті димаря та на вулиці, поломка датчика тяги.

 • Відсутність нагрівання теплоносія для опалення та подачі гарячої води. Причини: засмічення теплообмінника накипом, блокування насоса, несправність датчиків тепла, текти, нориці.

 • Гучна робота котла, свист, тріск. Причина - велике скупчення накипу в радіаторі. При перегріві та кипінні чути шум.

 • Швидка зношування деталей. Трапляється при частому тактуванні (включення-вимкнення автоматики).
9-1.jpg

Це найбільш часті види поломок газових котлів. Причин несправностей дуже багато. Провести правильну діагностику та усунути порушення у деяких випадках ви можете самі. Не маючи потрібних знань та навичок, зверніться до фахівців.

Куди звернутися

Якщо ви не можете самостійно впоратися з поломкою котла в Дніпрі, зателефонуйте нам. Досвідчені майстри служби знають як виявити несправність та ліквідувати ту чи іншу поломку. Ми визначимо чи вигідний ремонт газового котла в Дніпрі, чи набагато дешевше вийде покупка нового обладнання.

Наші переваги

Звернувшись до нашої служби, вам не доведеться самому усувати несправність. Роботи із газом, напругою в електромережі дуже небезпечні. Ми допоможемо вирішити проблему в стислий термін.

Зателефонуйте нам прямо зараз і переконайтеся, що умови співпраці з нами найбільш вигідні, а саме:
 • ви можете зробити виклик майстра по котлах додому;
 • ми встановили найнижчі ціни на ремонт газових котлів;
 • ми гарантуємо якісний ремонт та сервісне обслуговування;
 • ми впевнені у високій майстерності наших співробітників.
 
Подати заявку ви зможете оформити на сайті служби або зателефонувавши за номером: 098-055-60-28

Працює зворотний зв'язок — просто наберіть цей номер, і наш менеджер зв'яжеться з вами протягом 20 хвилин.

Довірте своє обладнання та життя професіоналам. Ми зробимо все, щоб ви жили в теплій оселі, і потреба покупки нового газового котла у вас не виникла.

Fix-Дніпро - філія служби ремонту Fix-Man

 

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Дніпро приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соціальних мережах


Гарантія

Контакти

Прайс-лист

Вакансії

Угода користувача

 

© Fix-Дніпро: Ремонт побутової техніки