Ремонт індукційних плит

Ремонт електроплит
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Якісний ремонт
Ремонт із 100% гарантією
Відгуки про ремонт
Працюють виключно спеціалісти, про що говорять відгуки в системі Google
Професійний ремонт
Оперативний виїзд по всьому місту Дніпро

Ремонт індукційних плит у Дніпрі

Ми хочемо більше комфорту та естетичних рішень у повсякденному житті. Це причина чому, наприклад, на кухні ми вирішили встановити індукційну плиту замість газової плити. Зручність та естетика не повинні йти пліч-о-пліч з надійністю.

Індукційні плити містять багато електроніки, і це дає вам можливість несправностей


Звичайно, досвідчений технік служби з ремонту Fix-Дніпро у Дніпрі швидко діагностує несправність та усуває її, але це завжди додаткові витрати та неприємності.

Встановлення індукційних плит - замість газу - стає все більш популярним. Насамперед це пов'язано з великою зручністю (коли йдеться про зміст у чистоті) та естетичність. Однак варто знати, що індукційні плити не оминають збої.

Коли справа доходить до несправностей, більшість їх просто і швидко діагностувати. Просто зв'яжіться з професійним нашим майстром, щоб з'ясувати причину збою та усунути її. Нижче наведено найбільш поширені несправності щодо індукційних плит.

remont-indukcionnoj-plity

Нижче ми опишемо основні несправності, пов'язані з індукційними плитами

  •         Неправильне підключення плати

Хоча це може здатися малоймовірним, загальна проблема полягає в неправильному підключенні індукційної варильної панелі. Зазвичай це відбувається через звичайну роботу або просто неуважність. Нерідко причиною несправності є неправильне підключення кабелів, оскільки різні виробники використовують різні колірні коди. Діючи регулярно замість того, щоб дивитися на інструкцію, помилка гарантована.

  •          Ударна пластина запобіжника

Часто перегорають запобіжники, за які відповідає індукційна плита. Для цього може бути кілька причин.

Зазвичай, однак, причина просто недоречні (занадто слабкі) запобіжники. Тому зверніться до інструкції з експлуатації, в якій виробник точно вказує значення, які слід використовувати, щоб уникнути перегорілих запобіжників.

Цікавим фактом є те, що деякий час тому була доступна серія індукційних варильних панелей, які були відповідальні за поломку запобіжників, коли одне варильне місце займало два поля. В результаті сталося вигоряння, що призвело до вибивання із пробок.

  •          Несправності, пов'язані з модулем управління

Як і все обладнання, що має відношення до електроніки, індукційні плити схильні до дефектів, пов'язаних з модулем управління.

Типові збої включають, але не обмежуються:

  • відображення помилок,
  • не реагує на натискання датчиків (регулярно або періодично),
  • нагрівання тільки від одного індукційного поля,
  • диск сам вимкнеться.
У цьому випадку зазвичай необхідно замінити модуль, що, на жаль, не є найнижчою витратою. Дуже часто виявляється, що один модуль із заміною - це вартість, що перевищує 50% вартості нового обладнання.
Тому необхідно ретельно продумати, чи вигідний ремонт в такій ситуації. З іншого боку, може виявитися, що модуль буде надійним щонайменше протягом наступних кількох років. Тоді інвестування в нову індукційну варильну поверхню може бути непотрібною витратою.

Ось як ми намагаємося діяти

Завдяки знанням та досвіду, ми також ремонтуємо електронні системи, які зазвичай використовуються в побутовій техніці. Більшість пошкоджених модулів керування можна відремонтувати, що значно знижує витрати.

Ми також пропонуємо регенерацію двигунів пральних та посудомийних машин

Якщо електронний модуль пошкоджено, важливо знайти причину збою перед його заміною або ремонтом. Система керування пошкоджена, наприклад, коли вода протікає в електричну систему або компоненти, що викликає коротке замикання.

remont-indukcionnoj-plity

Тому ми робимо ремонт після знаходження та усунення причини.

Надаємо гарантію на виконаний ремонт

Якщо вам цікаво, чи варто ремонтувати ваше обладнання:

Виробники все частіше використовують методи, спрямовані на збільшення продажів. Пристрої, які в даний час продаються, мають короткий термін служби. Це з використанням не якісних комплектуючих. Устаткування, виготовлене кілька років тому, краще виготовляється, часто після ремонту старе обладнання працює довше, ніж нове. Звертайтесь! Служба ремонту Fix-Дніпро в Дніпрі відремонтує будь-яку вашу побутову техніку.

Fix-Дніпро - філія служби ремонту Fix-Man

 

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Дніпро приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соціальних мережах


Гарантія

Контакти

Прайс-лист

Вакансії

Угода користувача

 

© Fix-Дніпро: Ремонт побутової техніки