Ремонт колонки Bosch

Ремонт газових колонок
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Якісний ремонт
Ремонт із 100% гарантією
Відгуки про ремонт
Працюють виключно спеціалісти, про що говорять відгуки в системі Google
Професійний ремонт
Оперативний виїзд по всьому місту Дніпро

Ремонт колонки Bosch у Дніпрі

У більшості домашніх господарств наявність теплої проточної води життєво важлива для повсякденного життя. Від душу, ванни та частого миття рук до приготування їжі, прання та миття посуду, в середньому людина може зрештою використовувати воду різної теплоти до 20 разів на день. Коли ви примножуєте це використання на кожного члена домогосподарства, вимоги до водонагрівача стають перспективними.

Рано чи пізно ви обов'язково побачите ознаки того, що ваш водонагрівач необхідно замінити або відремонтувати ту на допомогу вам прийде наша служба з ремонту Fix-Дніпро в Дніпрі.  

Водонагрівачі, навіть найкращі з них, мають тривалий термін служби, чи то через навантаження або вік резервуара, термін служби яких становить близько десяти років. Незважаючи на те, що ви можете продовжити термін служби водонагрівача за рахунок щорічного технічного обслуговування, є можливість, що вам доведеться замінити або відремонтувати існуючий резервуар на новий, якщо ви проживаєте в цьому будинку більше восьми років. Тому, як домовласнику, важливо знати про знаки, що вказують, коли настав час замінити або ремонтувати водонагрівач.

remont-kolonok-v-dnepre

Основні несправності

 •          Ваш водонагрівач занадто застарів

Ніщо не триває вічно, найменше водонагрівач. Протягом звичайного домашнього проживання мешканець зобов'язаний зіткнутися з тим моментом, коли йому необхідно замінити або відремонтувати водонагрівач. Проблема в тому, що більшість домовласників не знають, коли термін придатності водонагрівача спливає. Однак незнання цього може призвести до серйозних ризиків, коли пристрій перестає працювати через старість.

 •          Як довго працюють водонагрівачі
Більшість водонагрівачів служать від восьми до десяти років. Хоча десять років – це вік, у якому зазвичай рекомендується заміна нагрівача, фактична необхідність заміни нагрівача може виникнути до або після цього терміну.
Незалежно від того, чи починає нагрівач виявляти симптоми, ви повинні замінити його після закінчення десятиліття з дати його виготовлення це лише рекомендації насправді немає не однієї газової колонки яку не зможуть відремонтувати майстри нашої служби.
 • Ознаки несправної газової колонки

Водонагрівач слід відремонтувати заздалегідь, якщо він показує такі симптоми:

 • Іржа, або на резервуарі, або у воді.
 • Шуми.
 • Витоку.
 • Відмова від нагрівання води

Не всі водонагрівачі мають очікуваний термін служби до десяти років. Основним винятком є ​​газові водонагрівачі, які зазвичай служать від шести до восьми років після закінчення даного терміну колонки може знадобиться ремонт.

 •          Іржава вода

Коли у гарячій воді з-під змішувачів у раковині та ванній з'являється іржа, є ймовірність, що у вас іржавий водонагрівач. На нагрівачах, використаних після закінчення терміну придатності, іржа неминуча. Іржа може виникнути в будь-якому водонагрівачі, навіть у віці від восьми до десяти років.

 •          Іржавий клапан на впуск

Якщо ви помітите іржу навколо впускного отвору для води або клапана скидання тиску на нагрівачі, цілком імовірно, що іржа також закріпилася всередині бака. Якщо це так, єдиний варіант – замінити бак якнайшвидше. Немає способу врятувати старіючий водонагрівач, як тільки іржа потрапляє усередину.

 •          Шум водонагрівача

Ще одна характерна ознака несправної газової колонки - шум з бака. У міру старіння шуми, що гуркотять, будуть видаватися все голосніше і голосніше, коли бак нагріває воду. У будинках, які споживають велику кількість гарячої води, проблема, швидше за все, стане ще помітнішою після того, як причину буде встановлено.
Шум від водонагрівача зазвичай викликаний такими причинами:

Накопичення відкладень

Оскільки старіючий водонагрівач постійно покликаний нагрівати і підігрівати воду, на дні резервуара починає утворюватися осад. Згодом осад твердне і стає товщі вздовж дна резервуара. Осад може швидко зношувати пристрій та призводити до таких проблем:

 • Неефективність - газові колонки з накопиченням осаду споживають більше енергії через підвищене навантаження, пов'язане з нагріванням води.
 • Прискорена шкода - додатковий час, який витрачається на нагрівання води, може призвести до того, що метал стане крихким, що збільшує ймовірність утворення тріщин. .
 • Альтернативні причини- Витік води не завжди є результатом розширення в металі. У деяких випадках, коли стався витік, може навіть не бути проблем із самим резервуаром.
remont-kolonok-v-dnepre

Якщо навколо бака з'явилася вода, перевірте такі компоненти водонагрівача на наявність ознак вологості:

 • Фітинги з'єднання з баком.
 • Температура тиску переливної труби.

Якщо в будь-якій з цих областей спостерігається витік, можливо, щось не так з фітингами, і в цьому випадку вам знадобиться сантехнік служби з ремонту Fix-Дніпро. Телефонуйте!

МИ ТАКОЖ РЕМОНТУЄМО ГАЗОВІ КОЛОНКИ

 

Fix-Дніпро - філія служби ремонту Fix-Man

 

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Дніпро приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соціальних мережах


Гарантія

Контакти

Прайс-лист

Вакансії

Угода користувача

 

© Fix-Дніпро: Ремонт побутової техніки