Ремонт кондиціонерів Toshiba

Ремонт кондиціонерів
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Якісний ремонт
Ремонт із 100% гарантією
Відгуки про ремонт
Працюють виключно спеціалісти, про що говорять відгуки в системі Google
Професійний ремонт
Оперативний виїзд по всьому місту Дніпро

Ремонт кондиціонерів Toshiba у Дніпрі

Стильний дизайн та технічні характеристики на високому рівні, сучасні програми – це і не тільки можна віднести до переваг кондиціонерів Tоshiba. Але навіть найнадійніша техніка має властивість виходити з ладу та необхідність викликати майстра.

Поломки кондиціонерів Toshiba

До таких наші майстри відносять такі пункти:

  1. Внутрішні блоки не охолоджують приміщення належним чином – варто перевірити канали розподілу холодоагенту, як і працездатність вентилятора, що викидає повітря в кімнату, або ж у систему повітроводу.
Ремонт кондиционеров Toshiba
  1. Якщо система вмикається, але при цьому не холодить – якщо сам блок увімкнений, але не виробляється холод варто перевірити на предмет справності термостат, виставлена чи на ньому належна температура. Якщо тут все нормально – перевірити треба конденсатор, як і випарник на предмет засмічення, і якщо він бруду скупчилося багато, то система взагалі не запускатиметься.
  2. Якщо система не вимикається після запуску або постійно вмикається/вимикається  – сама ситуація неприємна, і нерідко є наслідком засмічення фільтрів і вузлів, поломкою вентилятора, або засміченням самого кондиціонера.
  3. Якщо кондиціонер зовсім не вмикається - цілком можлива поломка двигуна або немає електрики в мережі. У першому варіанті треба перевірити подачу електрики в мережу, проводку, а ось працездатність двигуна – це вже прерогатива майстра.
  4. Поломанні термостати – при підозрі на цю поломку варто включити систему від основного блоку. І якщо вона запускається вручну, має місце поломка термостата.

Як працюють наші майстри і які наші переваги?

Робота починається саме з дзвінка майстра – по телефону або подавши заявку на сайті , далі йде погодження дати та часу візиту спеціаліста, за якою адресою. Вже на місці спеціаліст проводить діагностику та ремонт, налаштування системи, і її запуск. роботи видає гарантію - терміни можу варіювати від кількох місяців і до року. Тут багато залежить від поломки та загального стану кондиціонера, навантаження, що дається на систему.
Ремонт кондиционеров Toshiba
По завершенні всіх робіт майстер проведе інструктаж користувача - як правильно експлуатувати техніку і коли проводити ТО, особливо в сезони. Це дозволить техніці служити довго, а головне – без збоїв. У своїй роботі наші майстри використовують лише нові, оригінальні деталі, передбачені самим виробником.
Плюс до всього ми працюємо без перерви та вихідних, тому вам немає потреби чекати довго майстра – оперативність та якість це наше кредо . Дзвоніть нам і ми допоможемо вдихнути життя в кондиціонер.

МИ ТАКОЖ РЕМОНТУЄМО КОНДИЦІОНЕРИ

 

Fix-Дніпро - філія служби ремонту Fix-Man

 

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Дніпро приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соціальних мережах


Гарантія

Контакти

Прайс-лист

Вакансії

Угода користувача

 

© Fix-Дніпро: Ремонт побутової техніки