Ремонт холодильників AEG у Дніпрі

Ремонт холодильників
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Якісний ремонт
Ремонт із 100% гарантією
Відгуки про ремонт
Працюють виключно спеціалісти, про що говорять відгуки в системі Google
Професійний ремонт
Оперативний виїзд по всьому місту Дніпро

Ремонт холодильника AEG в місті Дніпро

Холодильник є одним з найважливіших приладів у вашому будинку, але скільки ви насправді знаєте про це і які причини можуть бути поломки у вашого пристрою? Дізнайтеся всі відповіді на актуальні питання тут. Наша служба з ремонту Fix-Дніпро у Дніпрі допоможе вам з ремонтом будь-якої побутової техніки.

Наскільки холодним повинен бути мій холодильник?

Як правило, ваш холодильник повинен підтримувати + 4 градуси за цельсієм. Якщо ви виявили, що він працює холодніше або спекотніше, можливо, у вас виникла проблема, яка потребує ремонту холодильника. Тут вам потрібна допомога нашого майстра.

Які звуки нормальні для мого холодильника?

remont-holodilnikov-v-dnepre
  • Як частина обладнання, ваш холодильник може видавати звуки. Якщо у вашому холодильнику багато їжі, можливо, він працює довше. На іншому кінці спектру, якщо холодильник занадто порожній, всередині немає нічого, щоб утримувати холод, холодильник повинен працювати, щоб підтримувати досить низьку температуру, щоб вимкнути компресор. Частота відкриття холодильника також впливає на частоту його роботи.
  • Крім того, ви можете очікувати на інші шуми. Коли таймер відтайки вмикається та вимикається, слід очікувати клацання. Цей звук вказує на те, що блок керування температурою вимкнений або включений. Якщо ви чуєте звук, що булькає або стукає, швидше за все, у пристрої циркулює холодоагент. Також нормально чути звук, що дзижчить, коли льодогенератор наповнюється водою.
  • Більшість звуків, що виходять з вашого холодильника, можна пояснити, але якщо ви щосили намагаєтеся їх розрізнити, не соромтеся зателефонувати нам, і ми допоможемо вам з нашими послугами з ремонту холодильників у Дніпрі.

Який графік обслуговування я повинен дотримуватися для мого холодильника?

Загалом, ви повинні викликати нашого майстра, щоб професіонал приходив виконувати обслуговування вашого холодильника один раз на рік. Що стосується того, що ви можете зробити самостійно для обслуговування вашого холодильника, ви можете переконатися, що ущільнювачі дверей не містять залишків їжі, чистячи їх двічі на рік і телефонуючи нам, якщо ви виявите, що ущільнення ослабло. Крім того, ви можете тримати свої конденсаторні змійовики, відсуваючи холодильник від стіни, від'єднуючи його від мережі та за допомогою пилососа чистити змійовики за допомогою насадки-щітки двічі на рік. Регулярно перевіряйте температуру та переконайтеся, що у вас є хороший баланс продуктів, що зберігаються усередині.

Як довго працюють холодильники?

Це може змінюватись в залежності від того, наскільки сучасно ви проводите технічне обслуговування, модель, а також від інших факторів, але в цілому ви можете очікувати, що ваш холодильник прослужить вам близько 15 років.

Чи можна змінити напрямок при відкритті дверцят холодильника?

Багато моделей холодильників пропонують можливість прикріпити ваші двері з будь-якої сторони. Якщо ви ще не вклали кошти у свій холодильник, ви можете перевірити, чи можете ви замовити двері на замовлення, щоб вони поверталися на певну сторону, або ви можете знайти модель, в якій вона є оборотною. Якщо ви хочете зробити це з холодильником, який у вас є, краще звернутися до посібника користувача.

Як мені почистити холодильник?

Ви повинні чистити холодильник не рідше одного разу на місяць, щоб запобігти накопиченню запахів. Крім того, будь-які розливи мають бути негайно знищені. Щоб почистити холодильник, вимкніть його. Видаліть всі деталі, які можна видалити, наприклад, полиці та ящики. Вимийте вручну кожен з них, потім протріть внутрішні поверхні губкою, змоченою в теплій воді. Не використовуйте жорсткі засоби для чищення, такі як віконні аерозолі, воски, відбілювачі або миючі засоби на нафтовій основі. Крім того, уникайте використання будь-яких абразивних інструментів для чищення, таких як губки, сталева вата або паперові рушники. Якщо ви маєте справу з неприємними запахами, вимийте внутрішні стіни теплою водою та харчовою содою. Будь-який внутрішній метал слід очистити за допомогою м'якого миючого засобу та теплої води, а потім протерти м'якою тканиною.
remont-holodilnikov-v-dnepre

Ви можете додати більше захисту до металевих деталей за допомогою воску, але не наносьте віск на пластикові деталі.

Чому мій холодильник працює постійно?

Насправді, якщо ваш холодильник працює постійно не відключаючись, це може вказувати на основну проблему. Холодильник, що працює постійно, означає, що компресор повинен працювати більше, ніж повинен підтримувати внутрішню температуру вашого холодильника. Переконайтеся, що між холодильником та стіною є не менше 15 см, котушки конденсатора чисті, а прокладки у робочому стані. Якщо все це підтвердиться, це, ймовірно, означає, що вам потрібний ремонт холодильника. Наша служба з ремонту Fix-Дніпро допоможе вам у цьому. Дзвоніть!

МИ ТАКОЖ РЕМОНТУЄМО ХОЛОДИЛЬНИКИ

 

Fix-Дніпро - філія служби ремонту Fix-Man

 

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Дніпро приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соціальних мережах


Гарантія

Контакти

Прайс-лист

Вакансії

Угода користувача

 

© Fix-Дніпро: Ремонт побутової техніки