Ремонт холодильників Ardo у Дніпрі

Ремонт холодильників
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Якісний ремонт
Ремонт із 100% гарантією
Відгуки про ремонт
Працюють виключно спеціалісти, про що говорять відгуки в системі Google
Професійний ремонт
Оперативний виїзд по всьому місту Дніпро

Ремонт холодильника Ardo в місті Дніпро

Це може бути дуже неприємно, якщо ваш холодильник починає нагріватися, здавалося б, без причини. Якщо ви помітили, що температура в холодильнику постійно вища, ніж температура, яку ви вибрали на термостаті, то може бути деталь, яка не працює належним чином. Давайте розглянемо кілька різних компонентів системи охолодження вашого холодильника і подивимося, чи зможемо визначити, чому ваш холодильник не охолоджує належним чином. Наші майстри служби з ремонту Fix-Дніпро у Дніпрі зможуть швидко діагностувати та відремонтувати ваш холодильник.

Перевірте котушки

Змійовики конденсатора циркулюють холодоагент і відповідають за розсіювання тепла. Якщо котушки забруднюються, вони не зможуть ефективно позбутися тепла, що ускладнить охолодження повітря всередині холодильника. Ці котушки зазвичай знаходяться позаду або нижче за ваш холодильник. Подивіться і переконайтеся, що на них не накопичилося багато пилу або бруду. Якщо є, акуратно пропилососьте або протріть їх, щоб вони могли належним чином позбутися тепла. Це загальна причина того, що холодильник не охолоджується, і його можна швидко вирішити

remont-holodilnikov-v-dnepre

Перевірте двигун вентилятора конденсатора

Двигун вентилятора випарника : Цей двигун має вирішальне значення для циркуляції холодного повітря у вашому пристрої. Якщо ваша морозильна камера, як і раніше, працює нормально, а холодильник не охолоджується, це ознака того, що це може бути проблемою з двигуном вентилятора випарника. Вентилятор повинен бути перевірений на перешкоди. Якщо вентилятор не працює належним чином (без перешкод), надмірно шумить або двигун не показує безперервність (що перевірено мультиметром) його необхідно замінити.

Вентилятор конденсатора змушує повітря швидко проходити через змійовики конденсатора і допомагає відводити тепло, яке вони розсіюють. Це допомагає зберігати теплообмінники холодними та дозволяє їм ефективно виконувати свою роботу.

Якщо вентилятор не працює, теплообмінники не можуть позбутися тепла, і холодильник не буде охолоджуватися належним чином. Переконайтеся, що вентилятор працює і на ньому немає бруду чи сміття. Якщо вентилятор не заблокований, але не працює, це може свідчити про проблему з двигуном вентилятора. Якщо лопатя вентилятора не обертається навіть вручну, то швидше за все двигун потрібно буде замінити. Якщо вентилятор працює, ви також можете використовувати мультиметр для перевірки цілісності двигуна вентилятора.

Перевірте компресор

Компресор є компонентом, який працює для стиснення та циркуляції холодоагенту через випарник та змійовики. Якщо компресор не працює, холодоагент не проходитиме через змійовики і, отже, ваш холодильник не охолоджуватиметься. Це не поширена проблема, і, найімовірніше, деякі зі згаданих частин несправні. Якщо компресор потрібно замінити, вам потрібно буде зв'язатися з нашим фахівцем для заміни.

Перевірте стартове реле

Реле запуску - це невеликий пристрій, який забезпечує живлення для запуску та роботи компресора. Якщо компресор взагалі не працює або працює тільки з перебоями, можливо проблема в реле запуску.

Перевірте термістор

Термістор вимірює температуру у вашому холодильнику. Він підключений до плати контролю температури та допомагає визначити, коли температура впала або піднялася порівняно з температурою, встановленою термостатом. Якщо термістор не розпізнає належним чином температуру, він не буде правильно повідомляти на плату контролю температури, що може спричинити відхилення від бажаної температури.

Пускове реле

remont-holodilnikov-v-dnepre

Якщо пускове реле несправно, це може викликати проблеми з компресором холодильника (який циркулює холодоагент через змійовики конденсатора та випарника). Він повинен бути перевірений на безперервність і замінений при необхідності. Хоча це найбільш поширені несправні деталі, також можливо, що існує проблема безперервності роботи термостата, пускового конденсатора або термостора. Це не так часто, як проблеми з двигуном вентилятора конденсатора, двигуном вентилятора випарника та пусковим реле, тому їх слід перевірити насамперед.

Сподіваюся, ви змогли визначити проблему. Якщо ні, ми рекомендуємо звернутися до спеціаліста з ремонту холодильників у вашому районі у Дніпрі у службу з ремонту Fix-Дніпро. Наші фахівці з ремонту холодильників у Дніпрі раді допомогти!

МИ ТАКОЖ РЕМОНТУЄМО ХОЛОДИЛЬНИКИ

 

Fix-Дніпро - філія служби ремонту Fix-Man

 

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Дніпро приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соціальних мережах


Гарантія

Контакти

Прайс-лист

Вакансії

Угода користувача

 

© Fix-Дніпро: Ремонт побутової техніки