Ремонт холодильників Gorenje

Ремонт холодильників
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Якісний ремонт
Ремонт із 100% гарантією
Відгуки про ремонт
Працюють виключно спеціалісти, про що говорять відгуки в системі Google
Професійний ремонт
Оперативний виїзд по всьому місту Дніпро

Ремонт холодильників Gorenje у Дніпрі


Продукція від словенської компанії Gorenje користується неабиякою популярністю серед споживачів, оскільки якість і ціна завжди стоять на оптимальному рівні. Але навіть за високої якості продукції, техніка має властивість ламатися. Якщо таке трапилося з вашим холодильником – не варто намагатися усунути поломку самотужки. Майстри служби з ремонту Fix-Дніпро допоможе вам усунути поломку, як і причину виходу з ладу техніки.

Ремонт холодильників Горіння

Як говорилося раніше, ремонт власного холодильного обладнання варто довірити виключно майстрам. Неправильний рух або неправильне підключення може призвести до того, що в майбутньому ремонт буде коштувати дорожче, або взагалі доведеться купувати нову техніку. , Ви гарантовано отримуєте якісно відремонтовану техніку, плюс до всього, у роботі фахівці застосовують лише оригінальні запчастини. На всі виконані роботи майстра дають гарантію – це підтверджує те, що ми відповідаємо за свою роботу.
remont-holodilnikov-dnepr

І відповідно кожен клієнт отримує не просто якісно зроблену роботу, а й техніку, яка прослужить вам ще не один рік. Тому не зволікайте і обов'язково звертайтеся до майстрів своєї справи.

Які поломки характерні для холодильників Горіння

Складні механізми та електронна в холодильнику начинка, та й не завжди стабільна напруга, неправильна експлуатація в результаті можуть призвести до того, що техніка виходить з ладу. І як кажуть багато фахівців, насамперед із ладу виходить саме електроніка. Але це не виключає і того, що можуть виходити з ладу й інші деталі, вузли та системи.

Якщо говорити про часті поломки холодильників Gorenje, то до таких варто віднести такі, найпоширеніші, і як саме вони виявляються.

 • Несправність пускового реле. В даному випадку холодильник буде час від часу вмикатися і відключатися, на нетривалий час, при цьому буде чути характерні сильні клацання . І охолодження продуктів у камерах буде відсутнє повністю.
 • Несправність термостата. В даному випадку поломка виявиться в тому, що холодильник працює і не зупиняється. І в результаті на стінах буде намерзати крижана шуба, переморожуватимуться продукти. Але з іншого боку агрегат може і не вмикатися в роботу, не видає жодних звуків. Як варіант сам холодильник може працювати з великими перервами, відповідно буде температура в камерах то підвищуватися, то знижуватися. Це позначиться на якості безпеки продуктів.
 • Протікання хладагента. І в даному варіанті поломки камери погано охолоджуватимуться, компресор працюватиме, не відключатиметься, або з рідкісними та нетривалими зупинками.
 • Поломка в холодильнику датчика – у разі його виходу з ладу в морозилці буде підвищуватися температура, а в холодильній камері вона фіксуватиметься на рівні кімнатної . Нерідко в деяких моделях на електронному дисплеї може вибиватися певний код помилки.
 • Вихід з ладу вентилятора. І в цьому випадку температура буде вищою, ніж задана за термостатом.
 • Вихід з ладу електронної плати – в даному випадку холодильник не буде вмикатися, відповідно світло не буде всередині горіти. Також буде чутись і постійне клацання в системі реле, можуть нерідко блимати і світлодіоди на дисплеї, а на екрані – відображатиметься незрозумілі знаки та сигнали.
 • Якщо має місце поломка компресора – ознаки несправності будуть аналогічні несправності реле, на короткий час сам агрегат буде вмикатися та відключатися.
Це найпоширеніші, проте, не єдині поломки холодильного обладнання марки Горіння. Але в жодному разі не варто відкладати виклик майстра додому – будь-яке зволікання може обернутися більш дорогим ремонтом.

З яких причин варто звертатися саме до нас?

 • Коли ви звертаєтесь до нас – ми проводимо ремонт обладнання в день отримання заявки, або ж у зручний для клієнта час, не відкладаючи. І відповідно вам не доведеться чекати на тиждень – два приїзди майстра.
 • На всі проведені роботи наші майстри видають замовнику гарантований талон – від 3 місяців до року. Все залежить від виду поломки та замінено деталі.
 • Наші майстри в роботі застосовую тільки оригінальні запасні частини, які передбачені лише самим виробником.
remont-holodilnikov-dnepr
 • Ми ніколи не застосовуємо б/в або не сертифіковані деталі та запасні частини. Як їх ви можете бути впевнені.
 • Наші майстри мають чималий досвід ремонту холодильного обладнання, при цьому всі вони мають атестати майстра. Тому ви можете довіряти свою техніку нашим майстрам.
Крім ремонту, наші майстри проведуть діагностику всіх систем і можуть виявити проблеми, які ще не виявилися і тим самим запобігти ще більшим і дорогим поломкам. Дзвоніть!

МИ ТАКОЖ РЕМОНТУЄМО ХОЛОДИЛЬНИКИ

 

Fix-Дніпро - філія служби ремонту Fix-Man

 

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Дніпро приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соціальних мережах


Гарантія

Контакти

Прайс-лист

Вакансії

Угода користувача

 

© Fix-Дніпро: Ремонт побутової техніки