Ремонт пральних машин Беко

Ремонт пральних машин
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Якісний ремонт
Ремонт із 100% гарантією
Відгуки про ремонт
Працюють виключно спеціалісти, про що говорять відгуки в системі Google
Професійний ремонт
Оперативний виїзд по всьому місту Дніпро

Ремонт пральних машин Беко в Дніпрі

Як і всі інші прилади у вашому будинку, пральні машини сильно змінилися з моменту їх винаходу, особливо за останні десять або два роки. Досягнення цифрових технологій змінили панелі керування, а матеріали, що використовуються в конструкції пристрою, також значно покращилися. Загалом робота машини майже така сама, як та, яку використовували ваші дідусь і бабуся.

Проблеми з технікою, взагалі кажучи, можна розбити на кілька категорій. Є проблеми управління та інтерфейсу, з перемикачами та таймерами, а потім є механічні проблеми. У разі пральних машинок ці механічні проблеми знову розпадаються на кілька категорій, і саме з цього ви отримаєте більшість підказок про несправності.

Управління водними ресурсами

Ряд основних компонентів пристрою пов'язаний з керуванням входами та виходами води. Щось, зване впускним клапаном, буде контролювати кількість гарячої та холодної води, яка допускається у ванну пральної машини, залежно від налаштувань циклу прання, типу одягу і т. д. На багатьох машинах ви повертаєте диск і витягуєте його для запуску "аналоговими" моделями), коли вода починає текти. Якщо це не так, у вас є проблема.

remont-stiralnyh-mashin-v-dnepre

Ця проблема може бути електричною або електромеханічною (перемикач не працює), або у вас може бути проблема з водопостачанням. Перевірте крани, шланги, з'єднання та подачу води в будинок, якщо вода не тече.

Серед найбільш поширених проблем з елементами управління - зламані перемикачі, навіть (можливо, особливо) з новим поколінням «цифрових» панелей управління, які ускладнюють те, що раніше було простим перемикачем із кольоровими світлодіодами, сенсорними екранами та «мембранними» перемикачами.

Проблеми з двигуном

Звичайно, в основному - і не кажучи вже про те, які засоби управління задіяні - у пральної машини є барабан, в якій стирається одяг, а вода входить і виходить з неї. Для цього достатньо потужного електродвигуна, який надає руху барабану за допомогою ременя або прямої передачі.

Моделі, в яких використовується гумовий ремінь, зазвичай страждають від поломки, розтягування або прослизання цього ременя. Це зазвичай відбувається після кількох років служби, за умови, що не було проблем із контролем якості виробництва.

  • Серед різних поширених проблем - водопостачання, витоків, розподільних пристроїв, дисплеїв панелі управління та перемикачів - є й інші, які можуть бути викликані помилкою користувача.
  • Найпоширеніша проблема, викликана мимовільним користувачем - це перевищення меж ваги або об'єму пральної машини.
  • Встановлення двох стьобаних ковдр і трьох подушок, ймовірно, зламає більшість пральних машин. Засипання такої кількості абсорбуючої тканини барабан викликає проблеми, особливо при використанні блоку з ремінним приводом. Вода важить багато і коли в барабані дуже багато ваги, можливі кілька неприємних явищ.
Перше, звичайно, це те, що ваш ремінь буде замикатися, ковзати або розтягуватися.

Машина з приводом від валу може навіть страждати від несправності зчеплення. У цьому сценарії, будь то через велику вагу або через перешкоди, що заважають вільному руху барабана пральної машини, двигун, бак і сполучні компоненти будуть піддаватися дуже руйнівним навантаженням.

У житті достатньо і примх, і з вашими приладами, не додаючи проблем при неправильному використанні. Правильно керуйте пральною машиною і не перевантажуйте її надто великою вагою, заповнюючи пристрій одягом.

Якщо ви будете дотримуватися інструкцій виробника, з вами все буде в порядку. Просто слідкуйте за витоками, тримайте вуха відкритими на звуки вереску гумових ременів або пральної машинки, і переконайтеся, що пристрій подає правильну кількість енергії в потрібному електричному ланцюзі. При належному догляді та зверненні уваги ви повинні роками отримувати надійне використання від будь-якого якісного пристрою.

remont-stiralnyh-mashin-v-dnepre

Важливо: І найголовніше проводити комплексне обслуговування пральної машини кожні півроку тоді ваш пристрій буде служити вам довго і правильно.

Але якщо не дивлячись на всі обережності ваша пральна машина вийшла все-таки з ладу ми рекомендуємо викликати нашого майстра служби з ремонту Fix-Дніпро в Дніпрі. Телефонуйте!

МИ ТАКОЖ РЕМОНТУЄМО ПРАЛЬНІ МАШИНИ

 

Fix-Дніпро - філія служби ремонту Fix-Man

 

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Дніпро приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соціальних мережах


Гарантія

Контакти

Прайс-лист

Вакансії

Угода користувача

 

© Fix-Дніпро: Ремонт побутової техніки