Установка люстр та освітлення

Ремонт побутової техніки
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Якісний ремонт
Ремонт із 100% гарантією
Відгуки про ремонт
Працюють виключно спеціалісти, про що говорять відгуки в системі Google
Професійний ремонт
Оперативний виїзд по всьому місту Дніпро

Встановлення люстр та освітлення в місті Дніпро


Освітлення, один з найважливіших аспектів для створення комфорту, затишку та теплоти приміщення. Але правильний розподіл, а також встановлення освітлювальних приладів потребує певних знань та навичок. Служба з ремонту Fix-Дніпро допоможе Вам правильно розмістити, а також якісно встановити будь-які освітлювальні прилади люстри, точкові світильники, світлові смуги і так далі.


Встановлення люстри


Софіти, трубки неонового світла та інші освітлювальні прилади набули чималої популярності у освітленні житлових приміщень, але при використанні таких світильників житло набуває певного офіціозу. Люстри ж, надають кімнаті свого шарму, затишок. Люстра це не просто світильник, розташований посередині кімнати, вона створює атмосферу тепла та комфорту в приміщенні.


Види люстр по кріпленням


Як правило, виділяються два різновиди кріплення люстр, монтажна планка та гак.

Монтажна планка закріплюється безпосередньо до стельового перекриття (основної стелі) на саморізи або дюбеля, потім до неї прикручується сама люстра. Світильники з цим способом кріплення не можна монтувати на гіпсокартонні та натяжні стелі. В іншому випадку підвісна стеля швидше за все не витримає тяжкості освітлювального приладу. Для того щоб встановити її з натяжними або підвісними стелями, потрібно підготувати тверду поверхню на рівні підвісної конструкції. Для цього можна використовувати дерев'яний брусок потрібної висоти.

Монтажний гак це більш розтрощений метод кріплення. Він монтується на основне перекриття за допомогою анкера, шурупів або пластмасових дюбелів. Потім люстра чіпляється спеціальною петлею. Як і в попередньому випадку гаки не варто монтувати на підвісні стелі. Але, на відміну від планок гаки мають різну довжину і тому досить придбати гачок потрібного розміру.

установка люстр днепр

На освітлювальних приладах, призначених для монтажу на гак, включають в комплектацію так звані «склянки». Вони призначені для приховування отворів у підвісних або натяжних конструкціях, а також «счалок» або клемних з'єднань кабелю. «Склянка» влаштований таким чином, що може кріпитися на будь-якій частині основного власника. Це може бути металева трубка, ланцюжок, трос тощо.

Підготовка до монтажу


Для рівномірного розподілу освітлення люстра повинна знаходиться в центрі кімнати. Знайти центральну точку порівняно легко. По діагоналі кімнати (від одного з кутів до протилежного) простягнути шнур. Потім провести таку саму процедуру з іншою діагоналлю. Перетин двох шнурів і є центральною точкою кімнати.

Крок другий. Провести проводку. Як правило, у старих будинках проводка обмежується двома проводами, але більша частина освітлювальних приладів має два або три режими. Це необхідно робити з підключенням до вимикача. Вимикачі для люстри можуть мати одну, дві або три кнопки. Без спеціальних знань правильно підключити проводку буде важко.

У випадку з підвісними стелями, проводку достатньо пропустити в гофровану трубу і закріпити її на основному перекритті. Якщо на основному перекритті не монтуватимуться ніякі підвісні конструкції, на стелі доведеться прорізати штрабу і укладати електричний кабель в неї. Залишивши біля місця підключення люстри запас кілька сантиметрів. Після цього можна розпочати монтаж кріплень, а потім підключення люстри.

Підказка! При ремонті або благоустрою приміщення спочатку виконуються роботи на стелі. Наприклад: шпаклюється спочатку стеля потім стіни, фарбується так - стеля потім стіни і так далі. Але люстра підключається після закінчення всіх ремонтних робіт.

Встановлення та підключення

У випадку з люстрами які монтуються на гак монтаж порівняно простий. В основне перекриття кріпиться гак (у більшості будівельних магазинів можна знайти спеціальні анкери або дюбелі). Потім на нього кріпиться люстра (вона має під «склянкою» вушко) після чого можна підключати її до електропроводки. Залежно від функціональності освітлювального приладу він має дві, три або чотири контактні клеми, які підключаються до проводки. Там, де від приладу відходить два контакти, все просто підключаєш до них фазу і нуль і все, причому куди який контакт підключати ролі не грає. А ось при некоректному підключенні люстри з трьома та чотирма контактами потрібний фахівець.

Навіщо потрібні дві та три клавіші на вимикачі і чому необхідно правильно підключати три та чотири контактні світильники? Все дуже просто для зміни інтенсивності освітлення. Тобто ввімкнувши одну клавішу вимикача, загоряється перша група ламп, при включенні другої загоряється ще одна або кілька лампочок, а при всіх включених клавішах усі горять усі лампи приладу.

установка освещения днепр

Встановлення люстри на монтажну планку трохи відрізняється. Після закріплення монтажної планки, щоб підключити дроти, люстру потрібно або тримати в руках або прив'язати її до планки так, щоб вистачило довжини проводів для підключення і водночас не заважало роботі.

Fix-Дніпро - філія служби ремонту Fix-Man

 

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Дніпро приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соціальних мережах


Гарантія

Контакти

Прайс-лист

Вакансії

Угода користувача

 

© Fix-Дніпро: Ремонт побутової техніки