Ремонт котлів Beretta

Ремонт газових котлів
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Якісний ремонт
Ремонт із 100% гарантією
Відгуки про ремонт
Працюють виключно спеціалісти, про що говорять відгуки в системі Google
Професійний ремонт
Оперативний виїзд по всьому місту Дніпро

Ремонт котла Beretta у Дніпрі

Багато проблем з центральним опаленням можуть виникати після тривалих періодів простою котла, таких як відключення опалення протягом літа. Незалежно від того, чи є у вас проблема зі звичайним, системним або комбінованим котлом, тут ми надали посібник з найбільш поширених проблем з котлом, щоб допомогти вам зрозуміти потенційні причини та порекомендувати, що робити у разі виникнення проблеми. Хоча можуть бути деякі прості перевірки, щоб визначити, чи є у вас проблема з котлом, у більшості випадків ми радимо зв'язатися з інженером служби з ремонту Fix-Дніпро в Дніпрі з газової безпеки та не намагатися вирішити проблему самостійно , щоб уникнути будь-якої потенційної небезпеки або погіршення проблеми.

У наші дні більшість котлів є «конденсаційними». Здебільшого це краще, ніж старі казани. Вони мають менший вуглецевий слід (що означає, що вони екологічніші) і працюють більш ефективно, ніж старі котли.

Недоліком є ​​те, що вони легше пошкоджуються від холоду, тому коли наступають холодні зимові ночі, вони, як правило, мають більше проблем.

remont-kotlov-v-dnepre

Причина? Конденсаційні котли працюють за рахунок повторного використання газу, що залишився для нагрівання води. Оскільки волога з цього газу повинна кудись йти, конденсаційні котли оснащені трубкою для конденсату, яка транспортує вологу в каналізацію за межами вашого будинку. Ці труби схильні до замерзання. Коли вони замерзають, часто лопаються.

Але не тільки холодна погода може пошкодити конденсатопровідні труби. Зі сміттям котел може працювати протягом року і призвести до несправності.

Чому невелика кількість збитків все ще може бути проблемою

Ми не схильні помічати пошкодження котла до тих пір, поки він повністю не зламається, і ми всі будемо блукати по будинку, тремтячи і одягаючи пальто.

Навіть невеликі пошкодження можуть призвести до того, що вашому котлу доведеться більше працювати для опалення будинку та водопостачання, що збільшить витрати на електроенергію. Щоб цього не сталося, ви повинні регулярно перевіряти водопровідні та конденсатопровідні труби на наявність пошкоджень та перешкод.
Примітка:
Ваша труба для конденсату буде розташована за межами вашого будинку, виходячи з боку вашого будинку в каналізацію.

Кріплення конденсатопроводу 

Вам потрібен професіонал, щоб полагодити конденсатну трубу. Це легка робота. Якщо труба замерзла, все, що йому потрібно зробити, це відтанути трубу. Грелка – ідеальний інструмент для роботи. Як тільки він це зробить, перезавантажте котел, і ваше опалення має знову увімкнутися.

Виправлення інших труб

Труба для конденсату не єдина, яка може замерзнути - звичайні водопровідні труби також можуть постраждати від холодної погоди. Якщо це станеться, вода не досягне вашого котла. Може бути складно точно визначити, яка водопровідна труба замерзла, але якщо ви можете, ви можете розморозити її так само, як труба для конденсату - обов'язково відключіть подачу води, використовуючи запірний кран.

Але якщо трубка лопнула, не намагайтеся нічого полагодити самостійно. Вимкніть подачу води за допомогою стоп - кран, а потім викличте професіонала, щоб відновити його.

Як запобігти пошкодженню котла

Ви можете допомогти запобігти пошкодженню котла, запустивши систему в економічному режимі. Коли настає зима, у більшості людей виникає спокуса раптово включити свої котли на найвищі налаштування, і це може призвести до перевантаження системи.

Щоб не залишитися на морозі в зимові місяці:

  • Перевірте котел регулярно, навіть коли він працює. Мало того, що виявлення проблем на ранніх етапах може запобігти поломці котла, коли вам це потрібно найбільше, воно також запобігає тим дрібним несправностям, які можуть вплинути на ваші рахунки за газ.
  • Використовуйте клапан на котлі, щоб перевірити тиск. Низький тиск зупиняє вашу воду і опалення працює як завжди. Це часто викликане трубою, що протікає. Ви можете використовувати клапан на котлі, щоб перевірити тиск і, при необхідності, збільшити його.
  • Регулярно перевіряйте конденсатопровід та усувайте будь-які засмічення. Якщо він починає замерзати, розморозьте його пляшкою із гарячою водою.
  • Прокачайте ваші радіатори, щоб вони не утворювали повітря.
  • Регулярно обслуговуйте котел. Один раз на рік це рекомендований мінімум. 
remont-kotlov-v-dnepre

Примітка: якщо ви сумніваєтеся, завжди звертайтеся за порадою до професіонала, перш ніж вживати цих заходів самостійно.
Служба з ремонту Fix-Дніпро
Це якраз те що вам потрібно у разі поломки вашого котла. Дзвоніть!

МИ ТАКОЖ РЕМОНТУЄМО ГАЗОВІ КОТЛИ

 

Fix-Дніпро - філія служби ремонту Fix-Man

 

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Дніпро приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соціальних мережах


Гарантія

Контакти

Прайс-лист

Вакансії

Угода користувача

 

© Fix-Дніпро: Ремонт побутової техніки