Ремонт посудомийних машин Bosch

Ремонт посудомийних машин
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Якісний ремонт
Ремонт із 100% гарантією
Відгуки про ремонт
Працюють виключно спеціалісти, про що говорять відгуки в системі Google
Професійний ремонт
Оперативний виїзд по всьому місту Дніпро

Ремонт посудомийних машин Bosch у Дніпрі

Не хочете мити посуд руками? Це так, тому багато хто купує в будинок посудомийну машинку та марка Bosch – лідер ринку. Але незалежно від якості, навіть надійна техніка може виходити з ладу. І тут важливо пам'ятати - не намагайтеся відремонтувати машинку самі. Рекомендовано викликати майстри служби з ремонту Fix-Дніпро – це дасть гарантію на якісно виконані роботи та тривалий термін служби вашої техніки.

Характерні причини поломок посудомийок Bosch

Саме знання причини неправильної роботи, виходу з ладу машинок Бош дозволить у майбутньому, після ремонту уникнути їх. Як кажуть майстри нашої служби з ремонту Fix-Дніпро – сюди варто зарахувати такі.
remont-posudomoechnyh-mashin-v-dnepre
  • Якщо проблема в роботі показала себе відразу після покупки та встановлення машинки – перевірте, наскільки правильно вона підключена, чи варто рівно, чи підключені всі комунікації, шланги та шнури. Якщо все нормально – перевірте, чи є в мережі електроживлення електрика – якщо все в нормі, переходьте наступним пунктам.
  • Якщо машинка не запускається і при цьому на панелі не горять індикатори або спрацьовує захист в системі Аква стоп - може протікати машинка, або вийшов з ладу поплавочного типу клапан.
  • Не проходить злив/забір води - швидше за все має місце засмічення фільтра, тракту в шлангу, хоча може бути і несправність у помпі або насосі .
  • Якщо програма миття зависла після початку циклу - швидше за все, вийшов з ладу в самій системі головний модуль управління, хоча можлива і поломка замка дверцят люка.

Але проблеми посудомийних машинок Бош можуть показувати себе та кодами на електронному табло. Саме про них і розкажуть далі майстри нашої служби з ремонту.

Коди помилок

Якщо на електронному табло блимає код помилки – навіщо мені це потрібно? Так можуть думати усі користувачі. Але варто для себе знати цю інформацію, і все тому, що, викликаючи майстра додому для ремонту, ви повинні хоч загалом розповісти йому, в чому полягає суть проблеми.

При всій своїй німецькій надійності Бош, якості деталей і складання - неправильне використання, як і низька якість води, перепади в електромережі напруги можуть призвести до поломки навіть найнадійнішого обладнання. І наші майстри виділяють такі групи кодів, що вказують на ті чи інші поломки.

  • Вода не нагрівається. Такій поломці відповідають на циферблаті такі коди як E 01, 02, 09, 11, 12. Зокрема, вони можуть виникати при перебої в електроживленні ТЕНу, поломці контактів, накипу, що скупчився. Часто ламається терморегулятор чи ні зв'язку датчика і управляючого електронного модуля. Майстри в такому випадку проводять продзвін всього ланцюжка живлення та вимірювання в ТЕН опору, як і контакту на всіх сполучних елементах. Сама поломка усувається шляхом заміни або підчистки контакту, заміна ТЕНу, що вийшов з ладу датчика і таке інше.
  • Поломки, пов'язані зі збоєм у зливі та наборі води. На такі поломки вказуватиме код E 3, 5, 8, 16, 17, 21. І найчастіше такі поломки викликані відсутністю набору води в машинку – шукати проблему треба в поломці заливного клапана, датчика рівня води, як і самої помпи, або циркуляційного. типу насос. Рідше причина може критися без водопроводу води, її перекритті, засміченнями в системі. Тому в міру виявлення першопричини поломки проводять її усунення - відновлюють живлення і подачу води, якщо та була перекрита, змінюють нові помпу і насос, датчики. Але перше – треба перевірити, чи не вийшов з ладу клапан зливу/затоки води, чи немає там засмічення.
  • Якщо причина несправності машинки в засміці – на цифровому дисплеї система вибиватиме помилки у форматі кодів E 07, 22, 24, 25. І як показує досвід наших майстрів - саме вони стають найчастішими причинами виходу з ладу посудомийної машинки. І швидше за все тут винні самі користувачі, які перед завантаженням посуду недостатньо ретельно очищають його від залишків їжі. Це і призводить до засмічення самого зливу та забруднення в системі фільтрів, подальшої непрохідністю шланга зливу води, як і патрубка насоса. І тому так важливо не лише очищати посуд перед завантаженням, а й регулярно очищати фільтри та сливи від залишків їжі.
Коди, пов'язані з поломкою перемикача води, іншими датчиками. Здебільшого система на дисплеї вибиватиме такі коди як E 4, 6, 14, 15. Швидше за все, має місце поломка певного датчика – контролю подачі води, модуля, що управляє, і так далі.
remont-posudomoechnyh-mashin-v-dnepre
  • Тому важливо перевірити не тільки систему клапанів і фільтрів, шлангів, а й модуля, що управляє, і датчиків.
  • Коди помилок, які пов'язані з поломкою електроланцюга. І в даному варіанті – коди будуть E 01, 27, 30. Саме вони сигналізують власника та майстра про несправність у системі керуючої автоматики – самої схеми в цілому, окремого вузла зокрема.

Але підбиваючи підсумок, можна сказати – не варто намагатися усунути поломку та несправність, замінити вузол власними силами. Це може призвести до більш серйозних поломок і дорогого ремонту, а то й зовсім необхідності купівлі нової техніки. Дзвоніть!

МИ ТАКОЖ РЕМОНТУЄМО ПОСУДОМИЙНІ МАШИНИ

 

Fix-Дніпро - філія служби ремонту Fix-Man

 

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Дніпро приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соціальних мережах


Гарантія

Контакти

Прайс-лист

Вакансії

Угода користувача

 

© Fix-Дніпро: Ремонт побутової техніки