Ремонт газових колонок

Ремонт газових колонок
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Якісний ремонт
Ремонт із 100% гарантією
Відгуки про ремонт
Працюють виключно спеціалісти, про що говорять відгуки в системі Google
Професійний ремонт
Оперативний виїзд по всьому місту Дніпро

Ремонт газової колонки в місті Дніпро

 

Наша служба надає повний комплект послуг з відновлення, монтажу та сервісу колонок багатьох фірм. В усуненні поломки використовуються тільки кращі запчастини, адже без цього неможливо надати якісний ремонт газової колонки. Щоб уникнути нещасного випадку, слід вчасно ремонтувати техніку, яка працює на вибухонебезпечних речовинах і періодично здійснювати її обстеження. Цей факт прописаний у технічному паспорті на котел, у якому зазначено, що технічна перевірка необхідна щорічно.


Чому потрібний щорічний огляд та ремонт колонок?

 
Сьогодні набагато частіше зустрічається проблема з несправністю обладнання, адже подвоїлися нещасні випадки при експлуатації техніки в побуті. Головний чинник цього полягає в не проведенні щорічного сервісного обслуговування.

Для уникнення таких ситуацій рекомендується раз на рік проводити ремонт газових колонок або їх діагностичний огляд. Сервісна служба з ремонтних процесів проводить висококваліфікований ремонт газових колонок у Дніпрі з метою збільшення продуктивності та забезпечення безпечної діяльності подібного обладнання.
ремонт газовых колонок
                                           Викликати майстра додому можна за телефоном, телефонуйте - 098-055-60-28 !


Менталітет наших людей такий що ми не маємо наміру витрачати гроші до того моменту, поки все працює. Кожен вважає, що ремонт газової колонки вдома це зайве, адже техніка служить справно. Але іноді навіть незначна несправність або невеликі відхилення у служінні приладу може мати серйозні наслідки. На робочий процес колонки впливає безліч факторів аж до накипу, що утворюється через неякісну воду, навіть цей показник знижує її працездатність на 10%. А таких факторів сила-силенна, але цей вплив зводиться до нуля при огляді працюючого приладу на небезпечній речовині. Так ви не тільки убезпечите себе, але й продовжите термін використання такого потрібного приладу.


При ремонті колонки варто звертатися до професіоналів?


Газова колонка це техніка, яка служить для нагрівання води, використовуючи для цього горіння природної речовини. Як відомо, газ речовина вибухонебезпечна і при його експлуатації потрібно бути дуже обережним. На відміну від іншої техніки, яка працює за рахунок газу, колонка знаходиться в робочому стані цілодобово без зупинки. Тому з її ремонтуванням ви може мати справу набагато частіше, ніж з ремонтом бойлера або інших пристроїв. Але чи варто економити і не звертатися до професіоналів? Звичайно, ремонт газової колонки Дніпро у служби обійдеться дорожче, ніж самостійні спроби виправити неполадку. Але звернувшись до фахівців, ви можете бути впевненим як ремонт і зможете уникнути багатьох неприємних ситуацій. Адже самостійний ремонт може лише зашкодити вашим пристроям.
 
Кілька причин, з яких варто звернутися до професійних ремонтників колонок:

 • Виявлення та усунення проблеми без спеціалізованих навичок неможливе;
 • Підбір та придбання необхідних деталей для виправлення неполадки;
 • Послуги з ремонту коштують не так дорого, а їхня праця завжди на найвищому рівні;
 • Ремонт техніки проводиться вдома, що дуже зручно і дає можливість перевірити працездатність приладу.

З якими проблемами найчастіше стикаєшся при поломці газової колонки?


Ремонтувати газову колонку доводиться за різними обставинами. Бувають випадки, що придбаний товар йшов із заводським шлюбом і його доведеться часто ремонтувати, також причиною поломки бувають пошкоджені деталі, зношування та неправильна експлуатація приладу. Існує низка найпоширеніших поломок:

 • Немає спалаху в пальнику.
 • Коли відпускаєте кнопку запалення, вогонь тухне достроково.
 • Дивний вид вогню з жовтуватим відтінком саме полум'я неоднорідне, а ривками.
 • Збито регулювання тиску газу в колонці.
 • Газова колонка сама через час вимикається.
 • Надмірне нагрівання корпусу приладу.
 • Наявність підтікань під дном колонки.
 • Зайві звуки при роботі техніки.
ремонт колонки днепр
Для будь-якого типу газових колонок важлива діагностика, адже іноді причина неправильної роботи полягає в необхідності чищення.

Наша служба надає відмінність послуги з висококваліфікованого ремонту колонок. Несправність з'являється в техніці будь-якої фірми навіть найвідомішої та найнадійнішої. Професіоналізм наших співробітників дозволяє впоратися з усіма неполадками за їхньою спиною великий досвід роботи в цій сфері. Крім того, співробітники нашої служби проходять курси підвищення кваліфікації щоб бути в курсі новинок та швидкого усунення проблеми.

Fix-Дніпро - філія служби ремонту Fix-Man

 

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Дніпро приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соціальних мережах


Гарантія

Контакти

Прайс-лист

Вакансії

Угода користувача

 

© Fix-Дніпро: Ремонт побутової техніки