Вимикається кондиціонер

Ремонт кондиціонерів
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Якісний ремонт
Ремонт із 100% гарантією
Відгуки про ремонт
Працюють виключно спеціалісти, про що говорять відгуки в системі Google
Професійний ремонт
Оперативний виїзд по всьому місту Дніпро
Вивимикається кондиціонер

Кондиціонер раптом перестав працювати? Це може засмутити, особливо якщо на вулиці спекотне літо. І закономірно постає питання – як бути, куди бігти і до кого звертатися? Не варто довго шукати відповіді на запитання – звертайтесь до нашої служби з ремонту Fix-Дніпро та наші фахівці допоможу вам. Але все по порядку.

Причини вимкнень кондиціонера

Якщо система включається в роботу і через кілька хвилин - самостійно відключається, то на це можуть бути свої особливі причини. І як правило вони можуть бути різні – від найдрібніших і до найістотніших, тому не варто намагатися самотужки усунути їх.

поломки кондиционеров днепр

Якщо кондиціонер через деякий час перестає працювати - не варто намагатися з'ясувати причину і усунути її. Важливо звернутися до майстрів – вони проведуть діагностику та, вививши поломку, усунуть її. Але про які поломки йдеться? Здебільшого наші майстри говорять про наступні, найпоширеніші.

  • Система охолоджує повітря до заданих температур. Оскільки основне завдання кліматичної техніки – охолоджувати повітря у приміщенні до заданих температур. І якщо ви самостійно виставили у налаштуванні рівня температур 20 градусів – кондиціонер охолодить приміщення і сам просто відключиться. Це його нормальна та злагоджена робота, і тут уже майстер не потрібен.
  • Якщо в режимі виставлено функцію осушення – тут важливо прочитати попередньо інструкцію. Якщо в налаштуванні активний сам режим осушення – його варто деактивувати, і сама проблема вимкнення автоматики буде вирішена сама собою.
  • кондиціонер не буде реагувати на команди, що подаються з пульта, буде глючити. І тут уже майстер проводить повну та всебічну діагностику системи, але як показує практика ремонтних робіт – його ремонтують або змінюють.
  • Перегрівається компресор зовнішнього блоку. Саме цю причину регулярних зупинок кондиціонера називають найчастішою – тому важливо своєчасно виявити причину перегріву. Якщо звернутися до практики наших майстрів – спровокувати такий стан може кілька причин. Перше це забито сам радіатор на зовнішньому блоці – тут уже майстер проводить демонтаж та прочищення кондиціонера. Нерідко система може забиватися пилом та брудом, сміттям з вулиці і сам компресор не завжди встигає охолоджуватися. Відповідно кондиціонер перегріватиметься і як результат – система спрацьовуватиме на захист, і відключається.
  • При дозаправці було перевищено норму холодоагенту – це також може спровокувати відключення системи після старту. Вся суть проблеми полягає в тому, що кондиціонер працює з навантаженням і як наслідок – відключатиметься. Тому майстру важливо заміряти рівень холодоагенту в системі і вже після приймати рішення - проводити дозаправку або ж прибирати надлишки фреону із системи.
  • Якщо кондиціонер вийшов з ладу і вимикається сам по собі - нерідко першопричину такої поведінки техніки варто шукати саме в поломці зовнішнього його блоку. І вже тут зволікання неприпустимо - важливо користувачеві негайно відключити його від електроживлення, викликати майстра. Останній проведе його ремонт чи заміну. Якщо й надалі експлуатувати за такої поломки – це може спровокувати ще більш дорогий ремонт чи необхідність купувати нову техніку.
  • Несправність у самій системі також призводить до систематичного відключення кондиціонера після декількох хвилин роботи. Цілком можливо забиті капілярні трубки пилом та брудом – це може бути наслідком неправильного монтажу системи. Для усунення поломки – проводять заміну в системі капілярних трубок.
  • Якщо забиті фільтри на внутрішньому блоці - варто провести в обов'язковому порядку очищення, оскільки відсутність таких робіт призведуть до перевантаження системи в момент роботи. Це може спровокувати не лише поломку кондиціонера, а й постійні займання проводки, вибивання пробок на щитку.

Все це показує – причин поломок кондиціонера та його зупинки через кілька хвилин після старту може бути кілька. Але як кажуть наші майстри – не варто намагатись усунути їх власними силами. Проведення робіт з такою технікою як кондиціонер вимагає не просто умінь та досвіду:

  • важлива наявність спеціальної техніки для діагностики та ремонту;
поломки кондиционеров днепр
  • необхідно мати спеціальні вузли та деталі для заміни, при цьому виключно нові та оригінальні.

Наші майстри не тільки проведуть ремонт відповідно до всіх інструкцій та рекомендацій, а й на всі роботи, поставлені нові вузли – дадуть гарантію. Вона може бути від кількох місяців і до року – все залежить від складності ремонту, вузла чи деталі, які змінювали, а також загального стану агрегату. Плюс до всього наші майстри проведуть інструктаж користувача по всіх пунктах правильної експлуатації агрегату. Це гарантує техніці довгі роки служби системи клімат-контролю в будинку. Дзвоніть!

Fix-Дніпро - філія служби ремонту Fix-Man

 

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Дніпро приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соціальних мережах


Гарантія

Контакти

Прайс-лист

Вакансії

Угода користувача

 

© Fix-Дніпро: Ремонт побутової техніки