Ремонт холодильників Vestfrost

Ремонт холодильників
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Якісний ремонт
Ремонт із 100% гарантією
Відгуки про ремонт
Працюють виключно спеціалісти, про що говорять відгуки в системі Google
Професійний ремонт
Оперативний виїзд по всьому місту Дніпро

Ремонт холодильника Vestfrost у Дніпрі


Якщо постало питання про те, які поломки холодильників Vestfrost можна зустріти найчастіше – фахівці служби з ремонту Fix-Дніпро виділяють кілька основних, з якими стикається кожен власник. Але не варто намагатися лагодити їх власними силами – викликайте майстра, який проведе усі роботи та дасть гарантію на них.

Коли потрібно провести ремонт холодильника від Vestfrost?

У практиці наших майстрів зустрічаються різні поломки холодильного обладнання під маркою Vestfrost – не варто згадувати їх усі. Достатньо виділити ряд найпоширеніших поломок і знати, які провіються ці поломки. Так ви можете майстру точно і виразно пояснити, як поводиться ваша техніка.

remont-holodilnikov-dnepr
 • Якщо має місце поломка терморегулятора – холодильне обладнання не включатиметься в роботу і світло при цьому може всередині камер горіти. Крім усього іншого, сам холодильник не вимикається і на стінках утворюється шуба з льоду та снігу, замерзають продукти, або його робота скорочується в рази і це призводить до псування продуктів.
 • Вихід з ладу безпосередньо пускового реле. У такому випадку сам холодильник може запускатися в роботу на нетривалий час, пару хвилин і після відразу відключається. Холода в такому випадку не виробляється або його недостатньо для нормальної роботи холодильника, можуть при цьому бути чутні характерні клацання і гул.
 • Витік в системі холодоагенту – у такому варіанті поломки сама система буде рідко відключатися в роботі або робота холодильника буде безперервна. Нерідко намерзає на задній стінці снігове утворення у вигляді гулі, та й самі продукти погано охолоджуються.
 • Якщо має місце поломка в холодильнику датчика температур – збільшується час роботи холодильника, при цьому саме охолодження у своїх показниках погіршується. Така поломка найбільше властива холодильникам, де встановлена ​​система Ноу – Фрос.
 • Вихід з ладу вентилятора – тут будуть властиві ознаки поломки, характерні, як і для поломки датчика приладів холодильника з системою Ноу – Фрост.
 • Вихід з ладу електронної плати. Холодильник при такому вигляді поломки не буде відключатися, не буде морозити і в процесі його роботи будуть чути характерні клацання, нерідко можуть блимати дисплеї або світлодіоди.
 • Вихід з ладу компресора. Це досить часта поломка серед холодильників, коли вмикається і вимикається компресор, нерідко відсутнє повне в камерах охолодження. Ознаки нерідко схожі на ті, які присутні при поломці пускового реле.

Як відзначають майстри, серед холодильників Вестфрост здебільшого діагностується вихід з ладу компресора і все це в силу їх чутливості до стрибків і перепадів напруги в мережі. І основна маса поломок посідає період роботи холодильників 7 і більше років служби.

З яких причин варто вибирати нас?

Наша служба з ремонту Fix-Man надає послуги з виїзду майстра додому – замовлення на послуги можна оформити як у телефонному режимі, просто зателефонувавши нам телефоном, так і залишивши заявки на сайті. При цьому важливо вказати не тільки своє ім'я та контакти, але й коротко описати несправність холодильника – це дозволить майстру визначитися з набором деталей та інструментів. Також треба вказати модель вашого холодильника, його марку. Після цього менеджери погодять дату та час приїзду майстра – немає потреби чекати довго, і якщо вам потрібний терміновий ремонт, то майстри проведуть його.

Крім того, наші майстри, маючи високий рівень кваліфікації, проводять широкий спектр діагностичних і ремонтних робіт. При цьому професіонал завжди використовує сучасні методи діагностики та ремонту, тим самим усуваючи поломку та першопричину її появи. Крім цього, у саме коло обов'язків майстра з ремонту від нашої служби входять і такі службові обов'язки:
 • ретельний та всебічний огляд холодильника;
 • далі проводиться інформування клієнта про саму поломку, її вид і методи її усунення - чи це буде ремонт або повна заміна деталі або вузла;
 • визначення з урахуванням роботи та заміни деталі вартості наданих ремонтних робіт;
 • оперативне та якісне проведення діагностики та ремонту.
remont-holodilnikov-dnepr

Наші майстри виїжджають у всі райони міста, приходячи на допомогу незалежно від складності діагностики та проведення ремонтних робіт.
Окрім іншого, зі свого боку ми гарантуємо нашим клієнтам та замовникам наступне:

 

 • докладну та достовірну консультацію з усіх питань;
 • проведення ремонтних робіт у зручний для самого клієнта час та дату;
 • мобільні терміни ремонту без шкоди для якості;
 • використання в ремонтних та діагностичних роботах якісного обладнання та тільки нових деталей, передбачених самим виробником;
 • доступні для клієнтів ціни та надання гарантії на всі виконані ремонтні роботи.

Але головне в роботі будь-якої техніки – не тільки правильне її експлуатування, а й своєчасна діагностика, реагування на будь-яку зміну в роботі. Тільки так вона працюватиме довго та якісно. Дзвоніть!

МИ ТАКОЖ РЕМОНТУЄМО ХОЛОДИЛЬНИКИ

 

Fix-Дніпро - філія служби ремонту Fix-Man

 

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Дніпро приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соціальних мережах


Гарантія

Контакти

Прайс-лист

Вакансії

Угода користувача

 

© Fix-Дніпро: Ремонт побутової техніки