Монтаж газової колонки

Ремонт газових колонок
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Якісний ремонт
Ремонт із 100% гарантією
Відгуки про ремонт
Працюють виключно спеціалісти, про що говорять відгуки в системі Google
Професійний ремонт
Оперативний виїзд по всьому місту Дніпро

Монтаж газової колонки у Дніпрі

Газові колонки давно стали альтернативою для отримання гарячої води в приміщеннях далеко від центральних магістралей. Гаряча вода є постійною запорукою нашого комфорту. Служба з ремонту Fix-Дніпро усуне будь-яку поломку та проведе монтаж газової колонки у Дніпрі.

Типи підключення газової колонки та безпека

Ідеальним місцем для зберігання газового обладнання є його встановлення в приміщенні, яке добре вентилюється та відповідає стандартам та правилам безпеки. Не бажано встановлювати в місцях, де є, підвищена вологість, оскільки це сприяє збільшенню електричної провідності. В результаті ванна кімната становить великий ризик.

Існує два типи підключення: вихід димоходу і всмоктувальний патрубок. Незалежно від типу пристрою (проточний або накопичувальний), слід дотримуватися стандартів безпеки.

Власнику пристрою необхідно знати розташування головного газового клапана (крана) для житла. Він має бути доступний швидко, щоб відключити подачу газу у разі проблем. Перш ніж знову відкривати кран, обов'язково переконайтеся, що прилади закриті правильно, щоб запобігти витоку газу.

Встановлення газової колонки

  • По-перше, майстер вимкне лічильник і відключить воду, щоб уникнути ураження електричним струмом. Потім знайде точки кріплення газового водонагрівача. Просвердлить стіну в місці, передбаченому точками кріплення, а потім установить дюбелі. Встановить гвинти та зачепить їх у передбачені отвори;
remont-gazovyh-kolonok
  • Помістить ізолюючий роз'єм на виходи гарячої та холодної води. Також помістить тефлонову котушку навколо фітингу подачі холодної води. Потім пригвинтить цей фітинг до запобіжного блоку. На нижньому кінці покладе перелив (воронка-сифон). Одягне шланг з нержавіючої сталі на з'єднання з гарячою водою, перш ніж підключати його до мережі;
  • Підключить газову колонку. Як тільки підключення гарячої води підключено до мережі, пригвинтить фітинги з нержавіючої сталі, один для холодної води та один для гарячої води. Використовує клей ПВХ, щоб приклеїти кінчик переливу. Під'єднає все це до гнучкого шлангу і вставить ковзну втулку із пластиковим зливним шлангом. Обріже пластиковий шланг до потрібної довжини, потім прикріпить його до труби ПВХ зливальної труби;
  • Розбере кришку електричних з'єднань і під'єднає електричний кабель.
  • Прикрутить зелено-жовтий провід до кабелю та підключить синій та червоний провід до відповідних клем. Підключить лінію до автоматичного вимикача;
  • Перевірка установки. Майстер знову підключить живлення до головного лічильника та відновить подачу води. Очистить усі шланги, відкривши змішувачі для гарячої та холодної води. Зачекає, поки більше не буде бульбашок. Відновить поточний та холодний водопровід. Відкриє крани гарячої води у будинку.
  • Потому встановить важіль запобіжного блоку у відкрите положення для активації. Зрештою, закриє його, коли гаряча вода надходить у змішувачі.

Встановлення газової колонки без зв'язку з трубопроводом

Не підключені до димаря, ці пристрої повинні мати вхідне та вихідне повітря. З дуже строгими правилами установки ці пристрої мають обмежену потужність 8,72 кВт. Підключення та введення в експлуатацію лише фахівцем із допуском до газового обладнання. Газова колонка має бути потрійним захистом, який може скоротити роботу пристрою, якщо в атмосфері приміщення міститься понад 100 частин на мільйон CO.

Вона встановлюється в приміщенні площею понад 15 м² з отвором більше 0,4 м². Пристрій не розрахований на підігрів води об'ємом понад 50 літрів. Установка без зв'язку з трубопроводом не встановлюється у ванній або будь-якій основній кімнаті.

Ці суворі правила запобігають будь-якому викиду чадного газу, який може призвести до смерті.

Установка з димарем

Розміщені на землі, ці газові колонки мають високу ефективність для виробництва гарячої води. Вони постійно вдосконалюються і користуються повною безпекою подачі газу завдяки термопарі (датчику, який вимірює температуру). Ці колонки також мають системи, які контролюють правильне видалення димових газів, та у разі несправності на пристрої активується захист.

Ці пристрої не потребують електричного підключення. Їхня місткість становить від 75 до 450 літрів.

remont-gazovyh-kolonok

Газові колонки з всмоктуючим з'єднанням

Газові колонки з всмоктувальним патрубком легше інтегрувати завдяки присосці, яка призначена для безпосереднього виведення назовні. Тому встановлення значно спрощується, як і їх експлуатація та технічне обслуговування.

На відміну від інших систем, існує мало обмежень щодо евакуації. Насправді наявність димаря не обов'язково потрібна, тому що достатньо розмістити прилад поруч із зовнішньою стіною, щоб відкачувати газ. Як і газові колонки з підключенням до димаря, прилад не потребує електричного підключення. З іншого боку, це вимагає дотримання мінімальних відстаней для розміщення клем присоски. Їхня місткість становить від 75 до 195 літрів.

Служба ремонту Fix-Дніпро усуне будь-яку поломку і проведе монтаж газової колонки в Дніпрі. Телефонуйте нам.

Fix-Дніпро - філія служби ремонту Fix-Man

 

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Дніпро приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соціальних мережах


Гарантія

Контакти

Прайс-лист

Вакансії

Угода користувача

 

© Fix-Дніпро: Ремонт побутової техніки