Ремонт кондиціонерів Hitachi

Ремонт кондиціонерів
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Якісний ремонт
Ремонт із 100% гарантією
Відгуки про ремонт
Працюють виключно спеціалісти, про що говорять відгуки в системі Google
Професійний ремонт
Оперативний виїзд по всьому місту Дніпро

Ремонт кондиціонерів Hitachi у Дніпрі

Компанія Hitachi - це надійний і перевірений виробник техніки та кондиціонерів, у тому числі. Але, як і будь-яка техніка, кондиціонери можуть виходити з ладу, і закономірно виникає потреба у виклику майстра.

Поломки кондиціонера

Якщо говорити про основні причини та види поломок кондиціонерів марки Hitachi – до списку найпоширеніших наші майстри відносять такі.
  1. Кондиціонер не охолоджує належним чином кімнату, але при цьому сам компресор працює – причину варто шукати в недостатньому рівні в системі холодоагенту. Або ж площа кімнати більша за потужність системи і він не в змозі охолодити її.

  2. На задній стінці системи - конденсат, зсередини періодично або постійно капає вода. Ці проблеми можуть вказувати на засмічення або поломку дренажного каналу, яким з боа виводиться вода.

Ремонт кондиционеров Hitachi
  1. У процесі роботи кондиціонера – чутно неприютні запахи. Ця проблема притаманна тим агрегатам, які довгий час стояли без роботи – всередині накопичується пил. Якщо при цьому чути запах гару або гуми – проблему варто шукати в поломці одного з вузлів, деталі або проблема в проводці.
  2. Якщо по кімнаті потоки повітря розподіляються нерівномірно. Швидше за все, змінено вигин у жалюзі – проблему легко усунути за допомогою налаштувань.
  3. Якщо система не включається в роботу – це наслідок перебоїв в електромережі або просто треба перевірити мережу на предмет наявності в ній електрики.
  4. Якщо під час роботи стали чутні нехарактерні звуки і при цьому рівень температур залишається незмінним – має місце поломка компресора. Тому техніку варто вимкнути та не експлуатувати, а негайно викликати майстра.
  5. Якщо в кондиціонері збиваються постійно всі налаштування – температура та режим охолодження, тимчасові показники запуску та зупинення роботи. Це вказівка ​​на поломку електронної системи – майстер на місці проведе перевірку контактів, а також плати. Якщо виникає потреба – проведе зачистку контактів та замінить саму плату.Щоб встановити справжню причину поломки техніки - наші майстри проведуть оперативно діагностику на сучасному обладнанні. А далі, встановивши першопричину - проведуть відповідний ремонт.

На всі виконані роботи наші майстра дають гарантію. Після завершення – проконсультують із питань правильної експлуатації. Головне, пам'ятати – заборонено використовувати техніку в несправному стані. Це призведе до ще більших поломок, дорогого ремонту, а то й зовсім необхідності купувати нове обладнання.
Ремонт кондиционеров Hitachi
Також важливо регулярно проводити і сезонну профілактику - це дозволить продовжити терміни роботи кліматичного обладнання. Тому телефонуйте нам – наші майстри допоможу вам.

МИ ТАКОЖ РЕМОНТУЄМО КОНДИЦІОНЕРИ

 

Fix-Дніпро - філія служби ремонту Fix-Man

 

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Дніпро приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соціальних мережах


Гарантія

Контакти

Прайс-лист

Вакансії

Угода користувача

 

© Fix-Дніпро: Ремонт побутової техніки