Ремонт холодильника Stinol

Ремонт холодильників
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Якісний ремонт
Ремонт із 100% гарантією
Відгуки про ремонт
Працюють виключно спеціалісти, про що говорять відгуки в системі Google
Професійний ремонт
Оперативний виїзд по всьому місту Дніпро

Ремонт холодильника Stinol у Дніпрі

Ми всі знаємо, що навіть у найкращих приладів з часом будуть проблеми. Регулярне технічне обслуговування та знання того, що потрібно шукати, можуть допомогти запобігти несподіваному ремонту. Давайте розглянемо деякі найпоширеніші несправності холодильника та запропонуємо поради про те, що робити, коли вони відбуваються? Найперше це викликати нашого майстра з ремонту Fix-Дніпро у Дніпрі, який усуне всі несправності.

Усунення найбільш поширених проблем з холодильником

  • Холодильник не охолоджує

Іноді ви можете виявити, що ваш холодильник не охолоджує належним чином. Це нормальна несправність холодильника, але часто її легко виправити. Якщо застосовується, зніміть передню нижню панель або витягніть холодильник і перевірте змійовики конденсатора. Змійовики конденсатора зазвичай розташовані під холодильником.

remont-holodilnikov-v-dnepre

Ці змійовики конденсатора відповідають за розсіювання тепла, коли холодоагент проходить через них. Коли змійовики дозатора покриваються брудом та сміттям, вони не можуть виконувати свою роботу, через що холодильник не охолоджується належним чином. Якщо ваші змійовики конденсатора забруднені, відключіть холодильник та почистіть змійовики. Це хороше завдання технічного обслуговування, яке слід періодично виконувати, щоб забезпечити чистоту змійовиків конденсатора та підтримання належної температури у холодильнику.

  • Холодильник Льодогенератор не працює

Більшість сучасних холодильників мають автоматичний льодогенератор. Минули часи, коли ми повинні були використовувати підноси з льодом або купувати пакети з льодом у магазині щотижня. Ми стали залежати від нашого льодогенератора, так що це спантеличує, коли ми раптом бачимо, що наш льодогенератор не буде робити лід.

Якщо ви виявите, що ваш льодогенератор не виробляє необхідну кількість льоду, спочатку перевірте, чи правильно встановлена ​​температура морозильної камери. Температура морозильної камери повинна бути встановлена ​​десь між 0 і 5 градусами. Якщо температура в морозильній камері перевищить 10 градусів, льодогенератор не працюватиме належним чином.

Крім того, було б доцільно перевірити котушки випарника, щоб переконатися, що вони не замерзли. Якщо змійовики випарника покриті інеєм, можливо, ваша система розморожування не функціонує належним чином, що в кінцевому підсумку призведе до того, що ваш льодогенератор не працюватиме належним чином.

  • Холодильник гучно працює

Ви помітили, що ваш холодильник став надзвичайно гучним. Перевірте лопату вентилятора випарника та лопату вентилятора конденсатора, щоб переконатися у відсутності перешкод. Коли холодильник вимкнено від джерела живлення, поверніть лопаті вентилятора вручну. Якщо вентилятор не обертається вільно, його необхідно замінити. Якщо ви виявили перешкоду, що заважає обертанню вентилятора, видаліть її і переконайтеся, що вентилятор працює правильно після відновлення живлення.

  • Холодильник працює постійно

Змійовики конденсатора зазвичай розташовані під холодильником. Коли ці котушки забруднюються, вони заважають холодильнику ефективно розсіювати тепло та охолоджують внутрішню температуру холодильника. Брудні змійовики конденсатора є одними з найпоширеніших проблем із холодильником, з якими люди стикаються.

Перевірте котушки конденсатора. Якщо котушки брудні, особливо якщо вони сильно забруднені, холодильник постійно працюватиме, намагаючись остудити продукти. Плануйте періодично очищати змійовики конденсатора. Принаймні кожні 6 місяців.

Не працює дозатор води для холодильника

Якщо ваш дозатор води не працює, можливо, у вас замерзла трубка для води. Найпростіший спосіб перевірити, чи не замерзла водяна трубка - від'єднати трубку від нижньої частини дверцят. Вдування повітря в трубку - якщо повітря не проходить через трубку, воно, ймовірно, замерзло.

remont-holodilnikov-v-dnepre

Чи потрібно викликати техніку?

Завжди безпечно зателефонувати нашому спеціалісту з обслуговування та ремонту вашої побутової техніки Fix-Man у Дніпрі. Наш місцевий майстер навчений та оснащений для діагностики та ремонту будь-яких поширених несправностей холодильника, які у вас можуть бути, і навіть більше. Не соромтеся зателефонувати професіоналу, щоб переконатися, що ваші прилади працюють ефективно - ви не можете поставити ціну на душевний спокій. Дзвоніть!

МИ ТАКОЖ РЕМОНТУЄМО ХОЛОДИЛЬНИКИ

 

Fix-Дніпро - філія служби ремонту Fix-Man

 

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Дніпро приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соціальних мережах


Гарантія

Контакти

Прайс-лист

Вакансії

Угода користувача

 

© Fix-Дніпро: Ремонт побутової техніки