Чищення кондиціонерів

Ремонт кондиціонерів
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Якісний ремонт
Ремонт із 100% гарантією
Відгуки про ремонт
Працюють виключно спеціалісти, про що говорять відгуки в системі Google
Професійний ремонт
Оперативний виїзд по всьому місту Дніпро

Чистка кондиціонерів


Якщо ви включили кондиціонер, а він став працювати гірше або шумить, то це означає, що щось пішло не так у роботі вашого помічника. Найчастішою проблемою є забруднення кондиціонера, яку потрібно вчасно усувати, інакше не уникнути поломки.

Щоб кондиціонер працював довго і добре за ним потрібно доглядати, і чищення є найважливішим процесом у обслуговування кондиціонера. Про це й йтиметься у цій статті, а також про те, як чистити кондиціонер не варто.

 

Чому засмічується кондиціонер?

Користувачі, які далекі від технологій або просто не замислюються про влаштування своєї побутової техніки, можуть навіть і не підозрювати про можливі проблеми своїх пристроїв. І тому виникають непорозуміння між користувачами та їх технікою, особливо гостро це виражається, коли кондиціонер ламається або починає гірше працювати.

Так ось, кондиціонер, як і будь-який інший предмет у будинку стикається з різними забруднювачами, на кшталт пилу та дрібного сміття, але крім цього кондиціонер ще й проганяє через себе повітря приміщення, не тільки охолоджуючи його, а й очищуючи. А це означає, що він утримує в собі ті самі забруднювачі, щоб атмосфера в кімнаті була найбільш сприятливою.

чистка кондиционеров днепр

Але з цього виходить і те, що весь бруд накопичується всередині, що позначається згубно на роботі кондиціонера і тому його потрібно чистити, щоб він міг і надалі працювати без перебоїв. Якщо не робити чищення вчасно, то це може призвести до перевантаження системи та інших поломок, як незначних. так і серйозним. Але в будь-якому випадку ризикувати не варто, а краще робити своєчасне очищення, а якщо поломка вже відбулася, то зверніться в сервіс для надання професійної ремонтної допомоги.

 

Що засмічується в кондиціонері?

Найчастіше запитання користувачів, коли вони дізнаються про забруднення. І відповідь дуже проста: «Все, що стикається з повітрям і зокрема, що фільтрує його». Але крім цього, потрібно знати, як часто слід проводити чищення тієї чи іншої деталі. Наприклад, фільтри, яких може бути, як два, так і чотири, потрібно чистити щотижня при рідкому використанні і майже кожні два дні при частому використанні в сезон.

А все тому, що саме фільтри очищають повітря від шкідливих речовин та іншої гидоти, яка витає в кімнаті. І окрім звичайного забруднення у вигляді пилу, там накопичується взагалі весь бруд, що проходить через кондиціонер. Щоб не забувати, коли потрібно чистити фільтри, то візьміть собі за правило проводити чистку фільтрів тоді, коли 3 рази попилососіть квартиру.


Якщо говорити про блок системи кондиціювання, то так, як він не стикається з такою величезною кількістю шкідливих речовин, чищення його можна робити близько чотирьох або тричі на рік. Однак за його станом слідкувати потрібно набагато частіше, адже від цього блоку залежить робота вашого кондиціонера.

 

Як потрібно чистити?


Якщо ясно чому і що засмічується, то логічне питання, як все це можна очищати. Все дуже просто, але все одно потрібно бути уважним та акуратним. Тому що навіть при звичайній чистці можна поламати щось. Фільтри та інші грати можна чистити за допомогою пилососу, якщо є захисна насадка з м'яким ворсом, краще використовувати її. Під час чищення кондиціонер повинен бути вимкнений та від'єднаний від мережі.
чистка кондиционеров в днепре

Для чищення деяких фільтрів потрібно розбирати кондиціонер. Так що це краще робити з інструкції або звернутися за допомогою до майстра, який зможе вам показати, як чистка вашої моделі.

Звичайне напилення на різних деталях можна видалити за допомогою простої тканинної сухої ганчірки, або спеціальної, яка може йти в комплекті, або продаватися окремо. Для надійності краще проконсультуватися у виробника, про те, чи можна використовувати подібний засіб для вашого кондиціонера.

 

Як не можна чистити?


Якщо чистити кондиціонер не вчасно, то мало чого хорошого принесе, а якщо чистити неправильно, навіть якщо вчасно, то можна завдати ще більшої шкоди. Тому варто знати, чого робити не варто під час чищення тієї чи іншої деталі кондиціонера.

Найважливіше правило - це не чистити за допомогою хімічних миючих засобів, тому що з хімією фільтри не впораються і кондиціонер розпилюватиме це в кімнату , піддаючи вашому здоров'ю ризику, або кондиціонер може зламатися. Якщо є якесь складне забруднення, то потрібно зняти деталь і окремо промити її водою, а потім дуже добре висушити.

Уважно поставтеся до того, щоб вологи не було на деталі, інакше це може призвести до короткого замикання або системного збою. Також будьте обережні при чищенні за допомогою пилососу, адже деякі частини дуже тендітні і при надмірній прикладеній силі можуть зламатися. А в багатьох випадках усі частини є монолітними і рідко продаються окремо, від чого їхня цінність вкрай велика.

чистка кондиционеров
Ціна на чищення кондиціонера - від 500 грн ., як і вартість обслуговування. У ціну входить повне чищення внутрішнього та зовнішнього блоків +антибактеріальне чищення та дозаправка фреоном!


Послуга Ціна
 Чистка кондиціонера  Від 500 грн
 Обслуговування кондиціонера  Від 500 грн
 Дозаправка кондиціонера  Від 500 грн
 Фреон  100г/100грн
 Ремонт кондиціонера  Від 500 грн
 Установка кондиціонера  Від 1500 грн
 

Втім, найкращим рішенням буде виклик фахівця з кондиціонерів Fix-Дніпро!

Fix-Дніпро - філія служби ремонту Fix-Man

 

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Дніпро приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соціальних мережах


Гарантія

Контакти

Прайс-лист

Вакансії

Угода користувача

 

© Fix-Дніпро: Ремонт побутової техніки