Ремонт холодильника Liebherr

Ремонт холодильників
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Якісний ремонт
Ремонт із 100% гарантією
Відгуки про ремонт
Працюють виключно спеціалісти, про що говорять відгуки в системі Google
Професійний ремонт
Оперативний виїзд по всьому місту Дніпро

Ремонт холодильника Liebherr у Дніпрі


Передусім, ми хотіли б відзначити деякі важливі особливості, які відрізняються від наших конкурентів. То чому ж ви маєте звернутися саме до нас у службу з ремонту Fix-Дніпро у Дніпрі?

  • Наш фахівець приїде до вас незабаром після вашого запиту  
  • Будь-яка несправність ремонтується
  • Всі наші майстри - висококваліфіковані спеціалісти з холодильників.
  • Ми використовуємо тільки оригінальні запчастини
  • Всі роботи та деталі заміни гарантовані.

Дуже складно уявити життя без холодильника. Жодна з побутової техніки в нашому житті не така важлива, як холодильник. Тому коли холодильник ламається або працює погано, ми відразу ж переживаємо. Достатньо вчасно викликати майстра і всі проблеми будуть вирішені. Ремонтні роботи в нашій службі виконують висококваліфіковані фахівці, які швидко та якісно вирішують усі проблеми.

Ми швидко ремонтуємо холодильники з гарантією. Тому краще довірити цю роботу кваліфікованому спеціалісту, і якщо вам потрібно відремонтувати холодильник у Дніпрі, ми будемо раді вам допомогти. Ми проводимо ремонтні роботи вдома та готові приїхати в будь-який район міста, щоб надати первинну допомогу вашій побутовій техніці.

Ремонт холодильника, як правило, не просте завдання, яке потребує певних знань та навичок. Співробітники Fix-Man знають відмінні риси всіх типів холодильників і виявляють несправності та усувають їх.

Поломки холодильників Liebherr, діагностика

Є кілька варіантів, які можуть призвести до несправності охолоджуючого обладнання. Найбільш поширені ситуації:
  • Термостат вийшов з ладу. При необхідності перевірити на нормальну роботу – замінити.
  • Витік холодоагенту. За холодильником встановлено металевий конденсатор. Якщо ви підозрюєте, що об'єм холодильника зменшується, ви повинні викликати майстра, який буде шукати витік, ремонтувати або замінювати пошкоджені предмети, а потім заповнювати пристрій фреоном.
  • Проблеми з компресором. В цьому випадку потрібна повна заміна чи ремонт. Це лише кваліфікований спеціаліст.
  • Дефект витоку через кришку дверей. У зв'язку з тим, що гаряче повітря надходить у холодильник, температура у холодильнику підвищується. Рішення: Переконайтеся, що двері збалансовані, за потреби відрегулюйте.
  • Ушкодження двигуна, знос гуми в деяких місцях. Вихід: заміна ущільнення. Вирішення проблеми лише допомога спеціально навченого майстра.
Ремонт холодильника Liebherr в Днепре

Як продовжити життя холодильника


Для того, щоб холодильник працював ефективно, важливо правильно вибрати для неї місце в будинку чи квартирі. Не повинно бути поруч із джерелами тепла, такими як плита та радіатор. Це призведе до того, що йому потрібно більше енергії, щоб охолодити їжу. Якщо у вас є можливість, виберіть затінене місце. Сонячні промені, що падають через вікно протягом усього дня, підвищують температуру.

Як тільки ви вибрали місце, встановіть холодильник на відповідній відстані від стіни. Пам'ятайте, що задня частина холодильника нагрівається, і простір потрібний для забезпечення правильної циркуляції повітря.

Поширеною причиною проблем є неправильне вирівнювання холодильника. Добре, коли холодильник акуратно відкинуть назад - завдяки цьому двері легше зачиняти.

Підсумок: правильне розташування, встановлення, і налаштування вашого холодильника запорука його довговічної роботи! Дзвоніть!

МИ ТАКОЖ РЕМОНТУЄМО ХОЛОДИЛЬНИКИ

 

Fix-Дніпро - філія служби ремонту Fix-Man

 

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Дніпро приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соціальних мережах


Гарантія

Контакти

Прайс-лист

Вакансії

Угода користувача

 

© Fix-Дніпро: Ремонт побутової техніки