Ремонт газової плити Індезит

Ремонт газових плит
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Якісний ремонт
Ремонт із 100% гарантією
Відгуки про ремонт
Працюють виключно спеціалісти, про що говорять відгуки в системі Google
Професійний ремонт
Оперативний виїзд по всьому місту Дніпро

Ремонт газової плити Індезит у Дніпрі

Більшість вашої кулінарії робиться на плиті (газової або електричної), тому це може бути дуже незручно, коли вона починає доставляти вам проблеми. Існує кілька різних типів плит, які мають різні функції. Знаючи, який тип варильної панелі ви використовуєте, ви зможете звузити потенційну причину несправності.

Давайте розглянемо найпоширеніші несправності газових варильних панелей та плит, щоб, коли вам потрібно було викликати майстра служби з ремонту Fix-дніпро у Дніпрі , ви могли правильно пояснити, у чому проблема.

Основні несправності газової плити

  • Нестійке полум'я в газовій плиті

Газові плити повинні випромінювати стійке блакитне полум'я, якщо пальник працює правильно. Якщо полум'я в газовій плиті виглядає жовтим або нерівним, або якщо полум'я виглядає менше, ніж звичайно, це вказує на наявність сміття в газових пальниках або форсунках.

Технічний спеціаліст нашої служби з ремонту повинен зняти вузол пальника та оглянути його на предмет засмічення навколо струменя та головки пальника. Потім вони повинні ретельно очистити ці частини водою та видалити бруд.

remont-gazovyh-plit

Не намагайтеся очистити засмічення за допомогою агресивних хімікатів або проводів, тому що ви можете збільшити отвори пальника та погіршити проблему.

  • Витік газу з газової плити

Якщо у вас є газова плита, ви повинні встановити детектор природного газу або детектор чадного газу, який подасть сигнал тривоги, якщо рівень газу перевищить їх поріг безпеки. У газових плитах спостерігається слабкий подих газу, але якщо запах газу сильніший, ніж зазвичай, можливо, щось витік газу десь у варильній панелі. Відкрийте вікна та двері, щоб впустити повітря та вимкніть газову плиту. Не вмикайте світло і не запалюйте сірники, якщо на кухні зберігається запах газу. Негайно зателефонуйте до газової служби та служби з ремонту Fix-Man і не намагайтеся вирішити проблему самостійно.

  • Запалення не працює

Якщо пальники не працюють, це може бути пов'язано з несправністю запалювача, пальника або електронної системи запалювання.

  • Неможливо відрегулювати тепло

Якщо пальник включається, але рівень нагрівання не може бути відрегульований (наприклад, він залишається високим при включенні, незалежно від того, що ви робите з налаштуваннями), це може бути результатом несправного запалення. Щоб визначити, чи пов'язана проблема з самим вимикачем, вимкніть усі пальники, від'єднайте пальник і подивіться, чи не забився він, якщо ні. Увімкніть плиту і спробуйте відрегулювати перемикач на цьому пальнику, щоб побачити, чи вона працює. Будь-які несправні вимикачі мають бути замінені.

  • Помилка'E' продовжує блимати на елементах керування плитою

Помилка «E» означає, що перемикач запалювання постійно натискається. Ви можете спробувати почистити варильну панель, щоб видалити бруд, який може призвести до помилки. Тим не менш, зверніть увагу, що очищення може також викликати проблему, якщо будь-які ділянки варильної панелі все ще вологі, тому спробуйте використовувати фен, щоб позбутися вологи.

Якщо жодна з цих порад не працює, спробуйте перезавантажити вимикач живлення для варильної панелі. Якщо проблема не вирішена, можливо, необхідно замінити сенсорну панель. Ви повинні зателефонувати до фахівця зі встановлення змінної сенсорної панелі, якщо не впевнені у своїй здатності ремонтувати електронні пристрої.

Типи плит

Тепер давайте коротко розглянемо деякі типи варильних панелей та проблеми, з якими ви, швидше за все, зіткнетеся.

  • Газові плити

Газові плити забезпечують рівномірний розподіл тепла відразу. Вони бувають двох типів: механічне та електричне запалювання. Загальні проблеми з обома включають кільця газової плити, які не спалахують, і в цьому випадку це, ймовірно, викликане сміттям, або від їжі або волокон від вашої тканини для чищення. Вам доведеться зняти кришку пальника та протерти кільця. Використовуйте спеціальну тканину, яка не залишатиме волокна або пух.

Переконайтеся, що ви правильно висушите кільця і ​​варильну панель, коли чистите їх, тому що будь-яка волога може викликати безперервні клацання при включенні.
remont-gazovyh-plit

Якщо клацання продовжується, можливо, вам доведеться замінити перемикач під відповідною ручкою.

  • Варочні поверхні

Ці варильні панелі оснащені газовими пальниками, встановленими поверх керамічного скла, що покращує їх стиль і полегшує їх очищення. Вони вимагають більше часу для забезпечення тепла, але вони також точніші. На жаль, керамічне скло легко брудняться, тому вам доведеться використовувати спеціальний очисник варильної поверхні на кремовій основі. Скло також може бути потрісканим від розбризкування гарячої олії, або коли кипить їжа через верх.

Якщо ви зіткнулися з будь-якою несправністю газової плити звертайтесь у службу з ремонту Fix-Дніпро Дніпра. Телефонуйте!

Fix-Дніпро - філія служби ремонту Fix-Man

 

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Дніпро приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соціальних мережах


Гарантія

Контакти

Прайс-лист

Вакансії

Угода користувача

 

© Fix-Дніпро: Ремонт побутової техніки