Ремонт холодильників Candy

Ремонт холодильників
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Якісний ремонт
Ремонт із 100% гарантією
Відгуки про ремонт
Працюють виключно спеціалісти, про що говорять відгуки в системі Google
Професійний ремонт
Оперативний виїзд по всьому місту Дніпро

Ремонт холодильників Candy в Дніпрі

Популярність серед користувачів холодильників Candy обумовлена ​​доступною ціною та відмінними робочими характеристиками. Але техніка не вічна і навіть надійні агрегати виходячи з ладу. Майстри служби з ремонту Fix-Дніпро розкажуть, з якими частими поломками стикаються і з яких причин вони стаються.

Поломки холодильника Канді


Компанія Канді – відома у всьому світі торгова марка Італії, що виробляє побутову техніку та холодильники в тому числі. Сама техніка досить якісна, але через заводський шлюб або неправильну експлуатацію – вона виходь з ладу.
Далі розглянемо основні поломки в системі пральних машинок Candy та перше – майстри нашої служби виділяють такі, найпоширеніші.
remont-holodilnikov-dnepr
  • Поломка пускового реле – в даному випадку сама система холодильника може працювати запускатися на 10-15 сек., і після знову зупиняється на 15 хвилин. І, відповідно, сам процес охолодження як такий відсутній.
  • Якщо має місце вихід з ладу терморегулятора холодильника Канді - холодильник не буде в роботу вмикатися або вмикається, але не зрощу після включення в мережу . І навіть увімкнувшись – працювати він буде не кілька хвилин. Але в даному варіанті поломки показники температур у морозилці не буде вищими за задану на термостаті. Дещо рідше сам холодильник може працювати безперервно і як наслідок – продукти будуть переморожені.
  • Вихід з датчиків системи охолодження. І відповідно сам холодильник не «триматиме» заданий температурний режим, або навпаки – надто їх переморожувати.
·       Протікання в системі хладогенту, фреону – напевно найчастіша з усіх поломок. І як наслідок у системі різко падатиме температура, може нерідко спрацьовувати і сигнал аварійної кнопки. Дещо рідше на самих стінках може наморожуватися і крижана шуба, коли сам холодильник працює, не відключається.
 ·      Поломка в холодильнике Канді компресора - відповідно в такому випадку саме обладнання буде час від часу відключатися і на пару секунд знову вмикатися, часто може видавати характерні клацання пускового реле. Якщо в будові моделі є одна камера - охолодження не буде все як такого, 2 камерний - відповідно холод буде відсутній в одній з них.
·       Вихід з ладу електроніки – в даному випадку агрегат не включатиметься, не видаватиме жодних сигналів, нерідко агрегат може видавати нехарактерні щілини. Плюс до всього система не виробляє холод, можуть блимати на дисплеї лампочки. І навіть при всій простоті поломки, що здається, - не варто намагатися усунути її самотужки. , не маючи на те відповідного обладнання для ремонту та діагностики, необхідних деталей та запчастин для заміни. Відповідно, якщо спробувати виправити її – це може стати причиною більш дорогої поломки або потреби купувати нову техніку. Нерідко на дисплеї холодильника можуть вибиватися і відповідні коди помилок – вони також можуть вказувати на певні поломки та несправності системи.      ·      Е01 - цей код помилки вказує на п
орушення температурного режиму. Якщо ж на неї не звертати увагу - знадобиться в майбутньому більш дорога заміна двигуна. При своєчасному усуненні проблеми - можна вирішити питання бюджетною.  
·      Е02, Е03 - коди поломок говорять про несправність в холодильнику терморегулятора, який і відповідає за встановлення зв'язку між охолоджуючим компресором і датчиком температурного режиму.
·      Е04, Е05 - коди вказують на поломку датчиків температурного режиму. Такі коди можна зустріти частенько, але при їх появі не варто особливо переживати – такі датчики піддаються ремонту, і навіть при заміні грошей це буде бюджетне рішення поломки.

Поломка – що робити далі?

Ремонт будь-якого холодильного обладнання та Канді в тому числі можна провести і власними силами, але за умови, якщо ви сам майстер і маєте під рукою всі деталі та запчастини. А якщо ні, то обов'язково викликайте і довіряйте всі роботи майстрам. А що ви отримуєте натомість?

  • Висока якість виконаних робіт. Наші фахівці проведу своєчасно діагностику та ремонт вашого обладнання, проведуть заміну поламаних вузлів. І все це забезпечить довгу та злагоджену роботу всього холодильного обладнання.
  • Надійність. У процесі ремонту наші майстри використовують виключно нові та оригінальні запасні частини, які передбачені самим виробником. Після заміни деталі обов'язково проводиться інструктаж користувача за правилами користування, і це не призведе в майбутньому до аналогічної поломки.
remont-holodilnikov-dnepr
  • Комфорт для самого замовника. Якщо ви подаєте заявку на ремонт – ми виїжджаємо до вас додому в короткий термін, але при цьому завжди обмовляючи зручний час прибуття спеціаліста. Ми працюємо без перерви та вихідних, відповідно – ви не чекатимете майстра довго, а ваші продукти не зіпсуються.

І обов'язково встановлюється відповідне, чесне, без накруток співвідношення ціна та якість. Головне розуміти – багато залежить від вартості деталі. І, наприклад, одна ціна поміняти в холодильнику лампочку та інший момент – заміна мотора, який може коштувати до половини вартості всього агрегату. Дзвоніть!

МИ ТАКОЖ РЕМОНТУЄМО ХОЛОДИЛЬНИКИ

 

Fix-Дніпро - філія служби ремонту Fix-Man

 

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Дніпро приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соціальних мережах


Гарантія

Контакти

Прайс-лист

Вакансії

Угода користувача

 

© Fix-Дніпро: Ремонт побутової техніки