Підключення газових плит

Ремонт газових плит
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Якісний ремонт
Ремонт із 100% гарантією
Відгуки про ремонт
Працюють виключно спеціалісти, про що говорять відгуки в системі Google
Професійний ремонт
Оперативний виїзд по всьому місту Дніпро

Підключення газових плит у Дніпрі

Хоча популярність електричних плит зростає, газові плити, як і раніше, лідирують - також у найкращих ресторанних кухнях. Якщо ви плануєте встановити газову плиту, вам необхідно знати про кілька важливих питань. І все це для забезпечення максимальної безпеки.

Газове підключення

Установка повинна виконуватися кваліфікованим персоналом служби ремонту Fix-Man у Дніпрі, в умовах вимкненого електроживлення. Для встановлення використовуйте лише спеціально підготовлені матеріали та завжди дотримуйтесь інструкцій, що містяться в посібнику користувача пристрою. У побутовій газовій установці використовується газ E , тобто газ з високим вмістом метану, раніше відомий як GZ50, Ls - (колишня назва GZ-35) природний газ, збагачений азотом, Lw (колишня назва GZ-41.5) - природний газ з високим вмістом метану і P (пропан), B/P(Пропан-бутан).

ustanovka-gazovyh-plit-v-dnepre
 • Придбавши газову плиту, ви також повинні негайно подумати про вибір шланга. Для цього необхідно виміряти необхідну довжину, яка дорівнює відстані від установки до гнізда на пластині.
 • Приймаючи рішення про використання газової установки, ми повинні забезпечити ефективну вентиляцію, яка захистить нас у разі витоку газу від вибуху або пожежі.
 • Ви також повинні забезпечити циркуляцію повітря навколо пристрою. Щоб забезпечити максимальну стабільність полум'я та зменшити споживання газу, переконайтеся, що дно витяжки не виступає за край пристрою (вони повинні розташовуватися в центрі над пальником).

Газова установка на кухні заснована на мережі труб, найчастіше мідних, сталевих безшовних або зварних, які подають газ у плиту централізовано або з балона, розташованого поряд з нагрівальною плитою, з якої надходить газ. Також варто пам'ятати, що правила прямо забороняють об'єднувати обидва типи газових установок в одній будівлі.

Газова установка на кухні - безпека

Для перевірки герметичності з'єднання ніколи не використовуйте відкритий вогонь. Рекомендується приготувати розчин з мила та води, і така суміш дозволяє оцінити якість виконаних сполук. Все, що вам потрібно зробити, це покласти вологий палець на точку підключення і стежити за бульбашками, які показують витоку газу.

 • Для балонів зі зрідженим газом (газових балонів) використовуйте регулятор тиску, що відповідає чинним стандартам.
 • Циліндри повинні бути встановлені у вертикальному положенні, щоб запобігти удару або перекиданню
 • Балони повинні знаходитися на відстані не менше 1 м від іскрових пристроїв.
 • З'єднання балона з піччю повинно ґрунтуватися на гнучкому шлангу довжиною не більше 3 метрів, стійким до тиску не менше 300 кПа, стійкому до впливу компонентів рідкого газу та механічним пошкодженням, а також до температур до 60°C.
 • Температура приміщень, в яких встановлені балони, не повинна перевищувати 35°C
 • Перевірка герметичності газової системи повинна проводитися не рідше одного разу на рік.
 • Перевірка прохідності вентиляційних каналів повинна проводитися не рідше одного разу на рік
 • Модифікація газової установки повинна виконуватися лише кваліфікованим персоналом.
 • На кухні з газовою установкою варто встановити віконні дифузори.

Перед кожним ресівером (наприклад, плитою) встановлений кульовий клапан для відключення подачі газу, якщо це необхідно. Для вашої безпеки рекомендується встановити детектор чадного газу.

Більшість доступних на ринку плит оснащені захистом від витоку газу. Подача газу припиняється, коли полум'я гасне (наприклад, якщо щось вирує або є тяга).

Встановлення газової плити

При виборі газової плити або варильної панелі ми повинні переконатися, що вона правильно підключена. Спочатку необхідно правильно вирівняти пристрій, який має бути стійким. Виробники цього пристрою зберігають гарантію, якщо підключення виконується авторизованими установниками. Багато моделей оснащені спеціальним комплектом для конверсії газу, завдяки якому можливе підключення як до газової мережі, так і до балонів.

 • Гнучкі шланги, прості в установці та використанні, все частіше використовуються в побуті.
 • Вони успішно замінили жорсткі, менш надійні газові з'єднання.

Зовнішнє металеве захисне обплетення з нержавіючої сталі, яке захищає внутрішню сталеву трубу газового з'єднання, захищає від механічних пошкоджень.

ustanovka-gazovyh-plit-v-dnepre

Внутрішня труба виготовлена ​​із стійкої до аустенітної кислоти сталі, гофрованої радіально або спірально по периферії. Це з'єднання забезпечує правильну роботу з'єднань.
Поворотний кінець, ущільнений на двох кільцях ущільнювачів, дозволяє гайці повертатися повністю, не втрачаючи герметичність навіть після того, як кабель був встановлений.

Це полегшує встановлення духовки, скорочує її час, а також допомагає підтримувати чистоту завдяки можливості вільного переміщення духовки, не турбуючись про герметичність установки. Звертайтесь до нас! І майстри нашої служби з ремонту Fix-Дніпро в Дніпрі підключать вашу газову плиту будь-якого виробника.

Fix-Дніпро - філія служби ремонту Fix-Man

 

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Дніпро приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соціальних мережах


Гарантія

Контакти

Прайс-лист

Вакансії

Угода користувача

 

© Fix-Дніпро: Ремонт побутової техніки