Ремонт холодильників Miele

Ремонт холодильників
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Вкажіть вид поломки!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Якісний ремонт
Ремонт із 100% гарантією
Відгуки про ремонт
Працюють виключно спеціалісти, про що говорять відгуки в системі Google
Професійний ремонт
Оперативний виїзд по всьому місту Дніпро

Ремонт холодильників Miele у Дніпрі

Холодильники від німецького виробника, відомої торгової марки Miele - елітна і перевірена часом техніка, що зарекомендувала себе з найкращого боку. Інновації та висока якість техніки, яскраві кольори та сучасний дизайн. Але, як і будь-яка техніка через неправильне підключення або встановлення, монтаж або неправильне використання вона може вийти з ладу.

І після цього закономірно виникає питання про виклик майстра - знаючого і вміючого, сумлінного. І такими є майстри служби з ремонту Fix-Дніпро – це завжди оперативність та якість робіт, оригінальність запчастин та гарантія на все.

Найчастіші несправності

Німецькі холодильники завжди славилися своєю якістю, як і будь-яка інша техніка, але і вона може виходити з ладу. І так майстри виділяють такі найчастіші помилки та поломки, як і способи, шляхи їх вирішення.

Вихід з ладу мотора-компресора – тут буде потрібно його повну заміну. І найчастіше в 1-компресорній моделі не працюють обидві камери, а ось у 2-компресорному - верхнє або нижнє відділення. І як правило, у кожному випадку мотор не буде вмикатися, але світло всередині агрегату і далі горить.

Протікає холодоагент - варто виявити місця протікання і заваривши їх, заповнити рівень фреону. При цьому може не працювати одне або обидва відділення агрегату, хоча світло всередині може горіти, а на самому корпусі блимає і сигналізує індикатор. У випадку витікання фреону – температура в камерах буде підвищуватися, а відповідно це призводить до пори продуктів. І для компенсації рівня низьких температур – агрегат працює постійно, а це призводить до його швидкого зношування та виходу з ладу. Як зазначають майстри – витік фреону може відбуватися у таких місцях:

Ремонт холодильников Miele в Днепре
 • у місці заводської спайки стику - в локінгових з'єднаннях.
 • в «плаче» типу випарника холодильних камер, якщо там мала місце дірка від корозії.

 

Пам'ятайте, що найчастіше на це вказує здуття задньої стінки холодильного агрегату.

Поломка датчика випарника в холодильній камері – тут буде потрібно його заміну. І ознаки такої поломки - холодильні камери не дають потрібний рівень температур або зовсім не виробляє холод. Нерідко система може вказувати на поломку за допомогою звукового сигналу або миготінням на дисплеї аварійного індикатора. Якщо говорити про електронні моделі, на дисплеї вибиває код помилки F2 або F4. Варто зазначити – датчик випарника відповідає за включення процесу охолодження у холодильнику. Якщо він поламаний, або рівень холоду нижчий – охолодження не відбувається.

Вийшов з ладу датчик температур – у цьому випадку потрібна його заміна. Ознаки, які вказують на цей тип поломки – продукти в холодильнику надто переморожуватимуться, оскільки мотор працює, практично не відключаючись. На електронному дисплеї вибиватиметься електронна помилка:

 1. F0 – вона вказує на вихід з ладу датчика так званої зони свіжості.
 2. F1 – на вказує на вихід з ладу датчик холодильних камер.

І як наслідок – холодильник не морозить зовсім або морозить, але незначно.

А що робити у разі поломки?

Безперечно - викликати нашого майстра. З яких причин варто зупинити свій вибір саме на нас – на це є такі аргументи:

 1. Надання безкоштовної консультації в телефонному режимі – наші майстри проконсультують з усіх можливих причин поломок та шляхів їх усунення самим заявником.
 2. Якщо ви надумаєтеся ремонтувати свій агрегат у нашій майстерні – виклик майстра додому та проведення діагностики проводиться безоплатно.
 3. Ремонт проводять у найкоротші терміни після отримання заявки на усунення неполадки та узгодження всіх деталей між заказником та виконавцем.
 4. Зручний для самого заказника графік роботи майстрів – тепер уже не ви підлаштовуєтеся під нас, а ми йдемо до вас в будинок у зручний для заявника час і день.
Ремонт холодильников Miele Днепр

І, напевно, найважливіший аргумент – надання гарантійного терміну обслуговування відремонтованої техніки від півроку до 1-го року. Багато чого в цьому випадку залежить від відремонтованого вузла або поміняної деталі, складності та обсягу роботи.

А замовити проведення ремонту у нас просто. Насамперед, можна зателефонувати за вказаними на сайті номерами - менеджери дадуть відповідь на дзвінок або передзвонять самі, проконсультують і дадуть відповіді на запитання, що запитують, оформлять заявку на ремонт. Також можна залишити заявку на ремонт на нашому сайті – варто вказати:

 • марку та модель агрегату – дана інформація є в інструкції або її можна подивитися на стінці холодильника.
 • ознаки самої несправності - як вона себе проявляє, то працює без зупинки або зовсім не включається.
 • оптимальний для самого заказника час і день візиту майстра, плюс до всього сам фахівець у день приходу заздалегідь зателефонує та втоне всі організаційні питання.
 • також варто вказати і власне ім'я та адресу, контактні дані – все це дозволить правильно організувати роботу і в короткий термін налагодить техніку.
Як бачимо, все це говорить в актив того, що варто викликати майстра, але ніяк не намагатися полагодити поломку самотужки. Це може стати причиною ще більш дорогої поломки або покупки нової техніки. Дзвоніть нам!

МИ ТАКОЖ РЕМОНТУЄМО ХОЛОДИЛЬНИКИ

 

Fix-Дніпро - філія служби ремонту Fix-Man

 

Як ми вирішуємо Ваші проблеми із технікою?

1

Викличте майстра

Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

2

Приїзд майстра

Майстер Fix-Дніпро приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

3

Процес ремонту

Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

Ми в соціальних мережах


Гарантія

Контакти

Прайс-лист

Вакансії

Угода користувача

 

© Fix-Дніпро: Ремонт побутової техніки